Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Тај гол је по цигане био смртоносан колико и гол Мореире пролетос у 95. :D

Па ко није видео...ево му видео. :D

http://www.youtube.com/watch?v=4hlgMLFdH30


Јбт ја се овога ничега не сјећам. Тада је код нас било он срање, рат и оне глупости :banghead и тада ми баш и није било до фудбала, размишљало се о ћалету на ратишту и сл. Мени много значи да прочитам ове ствари и да видим голове и слике. Свака част свима вама који се сјећате па дијелите то са нама који нисмо имали прилику да то пратимо!
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Pred prvu utakmicu polufinala sam na tv gledao izjavu Vasilijevica (tada kapitena žlezde, valjda, inače najodvratnijeg lika ikada) koji je rekao za nas oni su laka konjica, u fazonu razbicemo ih, ćale mi je tad pljunuo po televizoru koliko se iznervirao kad je video šta priča taj idiot, ali taj gol Vasiljevica... Sećam se da je Tumbakovic tada rekao da ne pamti da je Vasiljević nekad postigao gol na treningu, a kamoli na utakmici i onda ta bomba! Iz iste sezone uvek cu se sećati onog derbija koji je rešio Brnović golom glavom, a u istom tom derbiju da li se sećate šuta Čurovića koji je pogodio prečku i umalo nije obalio gol, bila je dilema da li je lopta prešla gol liniju ili ne
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да, та утакмица у Купу је прерасла у инцидент само захваљујући судији Чоканици који је у 79. минуту измислио пенал за цигане. Од тада је настао хаос. Дробњак и Бата Мирковић су после свега добили по 6 месеци суспензије али им је касније казна смањена.
Што се тиче Василијевића, кад си га већ поменуо...наравно, за њега смо "лака коњица" јер су они практиковали груб и покварен фудбал а ми искључиво форсирали игру. Он је посебна прича, тотално лимитиран и безобразан играч, говедо и касапин. На једном дербију по снегу, ТВ лига шампиона, откинуо је Нађа који је тада имао 19 година а онда му је Буда Вујачић објаснио неке ствари. :D
 

japanac

Početnik
Учлањен(а)
20.02.2008
Порука
32
Reaction score
0
Локација
NIS
Mali off.(izvinjavam se):Te 1994. "Maza" Vasilijevic je u Nisu na vasaru u Panteleju(deo grada,znaju Nislije) od strane mog dobrog prijatelja doziveo klasican nokaut,zbog navijackih prepucavanja!Lik je klasicno govedo.
Inace posle bombe Vasiljevica sam se najvise u zivotu radovao,cak vise nego kada je Sale dao trojku u Carigradu!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Меланхолија пок. Владанка Стојаковића је више изазвана алкохолним испарењима а не услед навијачке припадности (мислим да је био "наш") док се о џукели која се одазива на име Милојко нема шта додати...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Juce su u mom gradu gostovali veterani FK Partizan. Imao sam priliku da prvi put uzivo vidim legende: Vucicevica, Klincarskog, Djelmasa, Prekazija..... Vidi sa da i dan danas znaju mnogo toga sa loptom. Uske je i dalje veliki majstor.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Mozete protiv Rila da gledate,al nemojte nikako 4 kolo :D

14 sprat,Partizan - Artmedia,penali... :D skocio bi bandzi bez konopca.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nemoj tu nesvetu utakmicu da spominjes :banghead :D Od same pomisli mi se digne kosa na glavi :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.540
Локација
vaginamandibularia
Jebo kosu na glavi, muda da oćelave... Jebem ti pjera boju... Da je tad dao gol, sad bi bili stalni učesnici lš... Ja sam posle od muke razbijo neka kola po kraju, jbg...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Iz današne perspektive, bolje je što ga je promašio :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пошто сте запели и оскрнавили друге теме, а не знам шта вас вуче ка овој утакмици :D ево вам инфо, и ко је играо, и је ли Крстајић био у првих 11...

Stadion u Maksimiru. Gledalaca: oko 35.000. Sudija: Zil Veiser (Francuska) 7. Strelci: Maric u 13. i 42, Cvitanovic u 16. i 71. Viduka u 24. minutu. Zuti kartoni: Simic, Jurcic (Kroacija), Svetlicic, Tomic, Sabo, Ilic (Partizan).
KROACIJA: Ladic 7, Krznar 7, Maric 9, Juric 8, Prosinecki 8, Viduka 8 (Tomas-), Mujcin 7 (Brlenic-), Simic 7, Saric 7, Cvitanovic 8, Jurcic 7.
PARTIZAN: Kralj 5, Bolic 5, Svetlicic 5, Tomic 5, Sabo 5, Tasevski 5, Vukicevic 5 (Ilic-), Trobok 5, Krstajic 5, Obradovic 5 (Isailovic 6), Stojisavljevic 5 (Ciric-).

"Наша Борба" 1997.
 
Top