Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Dobrodosao Gist!
Nadam se da cemo se sto brze uigrati i poceti da kidamo!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Konačno kompletiran tim, to je trenutno najvažnije. Dobrodošlica Gistu!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Čitam neke komentare po raznim sajtovima, priča se da dolazi i Jerrils, pa zna li ko šta o tome ili su to samo prazne priče?
 

Dr.Hofmann

Guest
Znači Giht stiže he hehe , čini se da je dosta dobar skakač i solidna visina za četvorku mogao bi da bude baš pravo pojačanje za Partizan, nadam se da hoće...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Evo da i ja poželim dobrodošlicu Gistu.Dugo smo ga čekali i nadam se da će nam pokazati da smo imali razloga da ga čekamo.Nadam se da će u sredu biti u Pioniru kako bi osetio atmosferu i tako bolje shvatio gde je došao i šta znači Partizan.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Dobro dosao, al da znas da si zakasnio debelo. A sad sve snage na Khimki :BB
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Gist zvanično u Partizanu

Američki košarkaš potpisao je jednogodišnji ugovor sa crno-belima, i očekuje se da u Beograd stigne u sredu, dok bi debi mogao da ima protiv Olimpije


sp-gist_310x186.jpg

Džejms Gist
Džejms Gist je i zvanično novi član Partizana. Američki košarkaš potpisao je jednogodišnji ugovor sa crno-belima, i očekuje se da u Beograd stigne u sredu, dok bi prvi na delu uživo mogli da ga vide ljubitelji košarke u Ljubljani, kada u 5. kolu Jadranske lige klub iz Humske bude igrao protiv Olimpije.
Čekali su crno-beli Gista dugo, i to im se na kraju isplatilo jer su dobili pojačanje na poziciji broj četiri koje su želeli. Gist je do prošle nedelje pokušavao da izbori ugovor sa San Antoniom, koji ga je draftovao u drugoj rundi 2009. godine, a kada su mu se u Sparsima zahvalili više nije bilo prepreka da dođe u Partizan. Gist je u Evropu prvi put stigao 2008. godine, kada je nastupao za italijanskog prvoligaša Bijelu, dok je prošle sezone igrao za Lokomotivu iz Kubana.
novosti.online
 

Zagor

Guest
То би требало да је то. Капирам да сад ова тема може да иде и под кључ...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Dobrodosao Gist ! Nadam se da ces opravdati ovoliko cekicanje
Savo sve najbolje u daljoj karijeri
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Konačno je završen i ovaj prelazni rok.Verovatno rekordni imajući u vidu da je pisanje o pojačanjima počelo još u maju a da se završava tek 26.oktobra.Da li je prelazni rok dobro odrađen u igračkom smislu joše je rano za procenu.Negde u decembru,januaru ćemo videti na čemu smo.Prelazni rok je izgledao ovako.

Lafajet došao-Bo otišao
Klobučar -Rašić
Milosavljević -Milošević
Gist - Roberts
Džavai-Marić
Katić-Vraneš

Doveden je još Bogdan Bogdanović dok su sa Sinovecom i Lešićem raskinuti ugovori.
Prelazni rok počeo je krajnje šokantno i neprijatno_Otišao je Dule.Upravo iz tog razloga ću ovaj deo godine smatrati odlaznim rokom.To je deo sistema koji je nemoće zameniti.Krećemo sve ponovo,pa nek nam je sa srećom!
Nadam se da će sledeći prelazni rok biti kraći,bolji i manje stresan.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Сад су се стекли сви услови да све коцкице дођу на своје место и да почнемо да газимо све пред собом.
Дакле, Гист добродошао. :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Богами добрих 166 страна је исписано ... Хахахахаха тешко да је ко очекивао оволико баш-Ал ајде сад сви памет у главу и да се добије Химки.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Evo i ja da dam zakljucak ovog maratonskog prelaznog roka,ekipa za ovu sezonu ce biti solidna za domace okvire racunajuci i nlb naravno,pitanje je samo kada ce se uigrati i kolike ce posledice ovakvog zavrsetka biti.Za buducnost kluba,kad dodje vreme za to,iskreno se nadam da znaju sta rade.Evro liga,izlazak iz grupe je ravan fajnal foru.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
I ja,
Po meni nije toliko lose odradjen odabir igraca i komponovanje,ali tajminc je ocajan...
CRNO-BELI SRECNO U NOVOJ SEZONI!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Dobrodoslica novom dugajliji. Njegovim dolaskom Javai i Katic ce biti svakako mnogo rastereceniji...Nadam se da ce biti srcan makar upola koliko i Li. Slozio bih se da je prelazni rok sasvim korektno odradjen uz konstataciju da je tajming ocajan kao i prethodnih godina, posto smo prinudjeni da "kupimo otpatke", jer novca za trku sa velikanima nema...
Jos jednom, Gist dobrodosao!:šal
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
da li je tacno da su Lafajetu dali rok od mesec dana da se dokaze ili mu sledi otkaz,i da li je Jarrells jos uvek opcija?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top