Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Verovatno da ga nećemo čekati doživotno da se dokaže ali ne verujem ni da ćemo ga otpustiti odmah.
Inače,nemojte nasedati na razne dezinformacije kao npr :

1.da su se Veseli i Lešić napili u Litvaniji i da je Vlada tresnuo šakom o sto i polomi prst i da je zbog toga Lešić otpušten

2.Da Veseli posle Himkija ide u Real za 2.5 miliona a da je svemu kumovala situacija 1.

3.Da će doći Kurtis a da Lafajet dobija otkaz

Gomila gluposti i drago mi je što ih niko ne uzima za ozbiljno.Ja sam ih samo naveo da se neko ne bi iznenadio kad čuje takve gluposti.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Drago mi je da smo formirali tim, sto se tice dolazaka - odlazaka ja mislim da Vladi u njegovoj prvoj sezoni ne trebaju nabolji moguci igraci na trzistu vec bi mozda trebao da razmislja da ove sto imamo sto vise podredi timu, nedostaje im malo timskog duha i jako puno paklenog rada, kao sto je to bilo i pre novog trenera.

Trening je uzrok, utakmica je posledica toga ili sto Dule kaze da je trening najvaznija i najteza karika Partizana prethodnih 9 godina.

Nisam pisao neko vreme, bio sam malo iznenadjen pocetkom prelaznog roka pa sam vas postedeo svojih licnih frustracija, momcima zelim da disu kao jedan a uz Grobare i timski duh realnost nije briga na koju se obaziremo.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
@to sam ja, Pa dobro, to su ljudi sinoc rekli na SOS kanalu kod Tegija u emisiji. Ko zna odakle njima takve informacije. Pretpostavljamo da je to neko izmislio. I sad ce sigurno dobro da se rasire, nazalost.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
To su samo izneli ljudi koji su te gluposti pročitali kako na nekim komentarima tako i na drugim forumima(Kosarka.rs,U92).Pošto sam već nekoliko dana besposlen čitao sam malo i te forume i video šta se piše.Znam tačno čije informacije treba uzeti za ozbiljno,ali onim mozgovima koji su to napisali ne treba verovati.

Uostalom mi smo poznati po tome što imamo 5 000 000 trenera i nešto manje menadžera i insajdera.Inače ko god je smislio ove priče svaka mu čast,sve je lepo složio.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dakle,
Savo, brate, sve najbolje u karijeri.
Gist Welcome!!!:D:
Sad kad je prelazni rok zavrsen da pozelim samo
SRECNO CRNO-BELI U OVOJ SEZONI!!!:napred Partizan
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Dobro je - prije novembra smo odradili LJETNI prelazni rok. :D
Gist, dobro nam došao!

:D:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
izgleda da ga jos nismo zavrsili :D

iako se danas pojavio info da ce doci do rokade Laf - Jerels u koju nisam verovao pa sam pokusao da saznam nesto vise .. iako nije 100% sigurno neki dobro upuceni ljudi kazu da je veoma blizu realizacije ... videcemo u naredna 2 dana sta ce se desiti ... ako bude nesto novo napisacu
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Pa to bi bio odlican poteg jer mislim da nam treba po probivnii i pocvrstii bek od Lafayeta + sto je Jerrels uigranii sa Gist-om igrali su u letnoj ligi ma sve u svemu sastavlja se mocan tim a mi polako ali sigurno ulazimo u 167 stranu KK Partizan Prelazni rok :D
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Само 167, без 200 ништа :D. Лаф ми за сада не улива неко поверење после ове 3 текме. Не знам, али ипак сам очекивао више од њега. Нисам паметан да ли ризиковати са њим, или са Џерелсом :confused (ако је заиста актуелно то још увек)...
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
izgleda da ga jos nismo zavrsili :D

iako se danas pojavio info da ce doci do rokade Laf - Jerels u koju nisam verovao pa sam pokusao da saznam nesto vise .. iako nije 100% sigurno neki dobro upuceni ljudi kazu da je veoma blizu realizacije ... videcemo u naredna 2 dana sta ce se desiti ... ako bude nesto novo napisacu

Kazu da postoji varijanta da Laf ostane bezobzira na dolazak Jerelsa?!
Ima li istine u tome?Meni izgleda dosta nerealno...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Sve je to super. Osim sto klub time pokazuje koliko je neprofesionalan.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kazu da postoji varijanta da Laf ostane bezobzira na dolazak Jerelsa?!
Ima li istine u tome?Meni izgleda dosta nerealno...

A da nije malo mnogo da imamo toliko stranaca? Ne bi ni bilo fer da se dvojici zahvalimo vec za 4,5 meseci kada krene nasa liga, a realno nemamo ni para da ih damo nekom crnji za nepunih 6 meseci, bolje neka se gura neki klinac onda!
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Eto mislio sam da je na ovoj temi kraj,samo par reci,na nekim drugim forumima se pojavila vest da ce Jerels doci ,ljudi su toliko navaljivali da je to sto posto,da sam poceo da verujem,a sad kad je i Talicni potvrdio bogami bice nesto.E sad ja nisam u principu za tako brza otpustanja,ali sve je na Vladi.Tip igraca kao sto je Oliver mi smo vec imali u Popovicu,nama vise treba razbijac,Oliver se trudio da bude to ali vidi se da to nisu njegove prirodne karakteristike.Losa stvar bi bila da novi igrac mora da prolazi kroz adaptaciju,ali kazem Vlada ce preseci,verujem da je sinocna utakmica bila poslednja provera za Olivera ostaje ili ne.Ako dodje do promena ocekujem da se to resi po hitnom postupku,ako je izvodljivo vec danas.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
izgleda da ga jos nismo zavrsili :D

iako se danas pojavio info da ce doci do rokade Laf - Jerels u koju nisam verovao pa sam pokusao da saznam nesto vise .. iako nije 100% sigurno neki dobro upuceni ljudi kazu da je veoma blizu realizacije ... videcemo u naredna 2 dana sta ce se desiti ... ako bude nesto novo napisacu

Meni se ovo ne sviđa,ali hvala Bogu pošto se ja tu ništa ne pitam podržaću svaku odluku kluba.Opet ponavljam,bolje je i da priznaju grešku(ako je uopšte ima) nego da zbog njihovog ega ispašta Partizan.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
A da nije malo mnogo da imamo toliko stranaca? Ne bi ni bilo fer da se dvojici zahvalimo vec za 4,5 meseci kada krene nasa liga, a realno nemamo ni para da ih damo nekom crnji za nepunih 6 meseci, bolje neka se gura neki klinac onda!

Pa da,upravo i meni to govori da je ta varijanta skoro pa nemoguca...
Ali bilo bi fino:D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.518
Reaction score
1.303
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kad je Lafajet vec ostao, a i poceo da pruza sve bolje i bolje partije - bilo bi bolesno da se sad odstrani iz tima. Nekorektno prema samom covjeku i neprofesionalno!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako je Jerelis zaista toliko dobar igrac kao sto se prica, onda sam ja ZA!
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ja sam da imamo 2 sjajna pleja! :D
Realno sve ovo deluje totalno ne planirano i ne profesionalno i to je ono sto me jako brine..
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
A sta je tu toliko neprofesionalno aj da smo platili obestecenje ili smo ulagali u njemu 10 godina, dosao je nije zadovolio (ako nije, ima ljudi ko to im je posao da znaju) hvala prijatno to je profesionalizam. Jerrels je celo leto potili guzicu u SA i sta trejdovali su ga i dobio je sut kad mu je mogucnost da potpise za nas ''propala'' sta je onda to?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top