Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Maric ce sledece godine da DIVLJAAA!!! A onda ce se ovi nase iz uprave sesati zasto ga prodali ovako rano i za ovako male pare! Zivi bili pa videli!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ma daj bre,ako ja necu da idem ,ne moze me niko oterati...Svi kao glume neku ljubav prema klubu a ne zadrze se u njemu vise od godinu-dve (cast izuzecima)...Samo nek idu,jebale ih pare!
On za jednu sezonu provedenu kod nas ne zasluzuje mesto u srcima grobara,pa sve i da je doneo evropsku titulu...Igrac ko i svaki drugi,on bez Mekejleba ne bi nista specijalno uradio
 
Последња измена:

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ne mogu da se slozim ni sa jednim slovom tvog prethodnog postaali ovo sam morao da izdvojim:
on bez Mekejleba ne bi nista specijalno uradio
:buhahaKakvu gluppost si ovde napisao, ne mogu da verujem, ocigledno imas svoj stav, tako da eventualna rasprava ne vodi nicemu

Ali moram da kazem da samo neko ko se ne razume u kosarku moze da kaze da je igra Marica zavisila od Mekejleba, toliko o tome!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Samo jedno, ne branite nikakve uprave (ni FK, ni KK, ni VK, itd, itd) kad kriju cifre! Uopste me ne zanimaju kao neka opravdanja, krije se iz samo jednog razloga: muljanje!

Opsto je normalno da se skine kajmak. Bila cifra od 400k ili 20M.
I na zapadu se isto radi samo malo drugacijim metodom iako je tamo sve transparentno. Da li secas agencije koja drzi Teveza i Maskerana :wink:

Inace cifra iz zurnala je pokupljena sa nekog grckog sajta gde pise 800 000 dolara. Prava cifra nece se znati skoro.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Znaci kao sto sam i mislio,Katic je dosao umesto Aleksa.Treba verovati da mozemo ponoviti sezonu sto se tice domacih trofeja.
 

goranue

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
9
Reaction score
21
Da li je to samo moje razmisljanje na ovom forumu ali imam utisak da ovaj odlazak Aleksa Marica ima veze sa tucom u vrscu isto kao sto je Nikola Loncar napustio klub posle najavljene krivicne prijave protiv njega zbog ucestvovanja u tuci takodje protiv vrscana.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Lesteru Mekejlebu će makedonsko državljanstvo znatno olakšati traženje novog angažmana jer neće zauzimati mesto neevropljanina.

Sto u prevodu znaci da ce interesovanje pojacati barsa, Real i ostali jaci spanci.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ne razumem zasto je komentar tragikomican.Katic je isto tezak centar kao Maric.Mnogo ti je glupa reakcija na moju poruku....malo razocarenje...Ja sam samo rekao da kada je dosao Katic da su imali vec u planu da prodaju Marica.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Katic je doveden kao zamena Slavku,sto znaci da ce doci jos jedan centar i tvoj komentar je tu samo da bi sirio pesimizan i da bi ti ispao pametan i zato je tragikomican
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Naravmo da ce doci jos jedan centar ,ja to ne sporim.Da poslao me licno Zezelj da sirim pesimizam i trujem po sajtu....Sram te bilo.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Ma daj bre,ako ja necu da idem ,ne moze me niko oterati...Svi kao glume neku ljubav prema klubu a ne zadrze se u njemu vise od godinu-dve (cast izuzecima)...Samo nek idu,jebale ih pare!
On za jednu sezonu provedenu kod nas ne zasluzuje mesto u srcima grobara,pa sve i da je doneo evropsku titulu...Igrac ko i svaki drugi,on bez Mekejleba ne bi nista specijalno uradio

bojim se da su tvoj problem godine, pa sve posmatras idealisticki. ljubav koju ti pominjes treba da preformulises u simpatije. svima imponuje pripadnost uspesnom kolektivu, strast navijaca i ucesce u pobedama. ali smemo li zameriti momcima zelju da obezbede svoju buducnost, znajuci (i mi i oni) da im vrhunac karijere kada mogu uzeti kintu traje max 5-6 godina. svesni su da im svaka utakmica moze zavrsiti karijeru. Navijas li ti danas za Matovica (mislim da se zove Nemanja) kog je Dule doveo iz Radnickog kao najperspektivnijeg centra, a on se povredio na jednoj od prvih pripremnih utakmica i zavrsio karijeru. da li ti je u srcu Bozovic koga je na vrhuncu karijere povredio Borovnjak (nenamerno, na treningu) i umesto da hara evropom igra za Slogu i Masinac.
mozda je slikovitiji primer, gde se nas visegodisnji kapiten Misko Maric, uz mene tiska u gomili da udje na tekmu sa Makabijem, dok gomila pozera glumi V.I.P. i seda u parter ili lozu.
termin "ljubav" nema nikakvu snagu kada naidje na realnost, ostaje samo postovanje, koje sam u prethodnom postu opisao na drugim primerima.
postovanje Aleks i hvala ti za divnu godinu u svetom dresu :respect :respect :respect
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Ko god otisao i dosao iz Partizana, jedno je sigurno, Vlada i KKP ce biti sampioni, godinama unazad se igraci prodaju na nase razocarenje i uvek dodju novi koji opravdaju poverenje i uprave i Grobara, tako da svi zasluzuju, ako nista drugo, ono makar da imamo poverenja u njih, mada bez GROBARA NA TRIBINAMA, NEMA uspeha, pozdrav svima na forumu, ziveo PARTIZAN I MAJKA SRBIJA
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Славко отишао - одмах дошао Катић.
Алексови преговори се отегли, Тоша рекао да чекају још десет дана или Алекс остаје.
Следи из ових горе премиса:
Имамо у плану играча који неће или не може да чека више од десет дана на договор са нама због чега је дат овај временски ултиматум. Алекс изгледа ипак иде у том предвиђеном року, а тај потписује ускоро. Остаје да чекамо и видимо о коме се ради.
Чиста логика...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ma daj bre,ako ja necu da idem ,ne moze me niko oterati...Svi kao glume neku ljubav prema klubu a ne zadrze se u njemu vise od godinu-dve (cast izuzecima)...Samo nek idu,jebale ih pare!
On za jednu sezonu provedenu kod nas ne zasluzuje mesto u srcima grobara,pa sve i da je doneo evropsku titulu...Igrac ko i svaki drugi,on bez Mekejleba ne bi nista specijalno uradio

Vidi se tvoje znanje o kosarci u ovom postu :pop
A tek zadnja recenica...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Takva je nazalost nasa sadasnjost,koja tesko da ce se uskoro promeniti,uvek na kraju sezone prodamo najbolje,ali uvek sledece sezone prevazilazimo rezultate od prethodne.U sezoni koja je pred nama tesko cemo nadmasiti rezultate od prosle,ali za optimizam ima i te kako mnogo razloga,samo ovoga puta bez Duleta,ali neka ova sezona bude pocetak jedne nove dominacije.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ko ode iz Partizana, a ne igra za nasu reprezentaciju ne zanima me vise ni najmanje. Nemamo mi vala ni bilo kakvog razloga da budemo zahvalni igracima koji kod nas ostanu godinu dana...Dosli tu, borili se za SEBE i to ce lepo da unovce...Partizan im je dao ono sto niko drugo nije mogao.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
@ pfcbgd

Menjas teze!

Niko nije ni rekao da treba bilo kom igracu da podignemo spomenik ili da mu se klanjamo kad ga vidimo, ali nema potrebe da umanjujemo njegov doprinos (u ovom konkretnom slucaju Maricev) u postignutim rezultatima a kamoli da dovodimo u pitanje njegove moralne vrednosti

To sto je covek u zrelim godinama kada mu je licna egzistencija mozda i prioritet u zivotu ne znaci da je los covek

A komentari tipa "Partizan im je dao ono sto niko drugi nije mogao" su mozda pomalo i "surovi".
Mislis da oni (igraci) nama nista nisu dali?

Zar mislis da tu nema obostrane koristi?
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
samo da vratimo Radenovica,odlican je igrac nase dijete,rece Todorovic da se ne pregovara sa njim mada ko zna nadam se da ce doci!Uz sve kvalitete plus je i veliki grobar ;) Maricu sve najbolje i veliko HVALA!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top