Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Tooo Ivice bacaj bonbe, razbacuj, ubijaj, gadjaj, bombarduj, dominiraj :pfc: :pfc:

Mada ima logike što kaže President, ovi neće kao neki trenutni baletani da nameštaju kosicu i štucnice bar će da krljaju...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
baš sam ga pratio protiv nas i ništa to posebno nije.. ako nemamo klinca iz teleoptika koji je približno na njegovom nivou onda jebo omladinsku školu .
da dodam da momak ima 28god.
znamo svi da će igrati verovatno za džabe ali ...
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
cigani kupuju jankovica, sisinja i ostale zvezde.
A mi ove sto ne mogu nigde da igraju van Srbije.
Ocekujem dominaciju cigana jedno 10 godina najmanje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Iz nase lige treba dovoditi samo ekstra talente kao Mihajlovic.
Tako nesto.
A nije mi jasno sta ce nam dva vezna igraca i to iz Radnickog iz Nisa ?!
Pa mi imamo veznih igraca pun k***c u omladinskoj skoli.

Izgleda da cemo izgledati kao cigani iz ere Vladana Lukica kad je Lekic tamo bio prva zvezda,a igrali su Bogdanovic,Blazic,Jevtic,Perovic,Ignjatijevic, Psiholjub Djordjevic.
A trener bio Kratko Ostanic.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovo su zamjene sta se lozite odmah. Nismo mi Bajern da imamo na klupi Alkantaru i Havija Martineza da uskoce kad god treba. Ni jedan ni drugi igrac nece biti prvi izbor. Mi u sredini trenutno imamo Brasanca, Lukica, Kosovica, Kapitena22, Evertona i Jevtovica. Krila Mihajlovic, Stevanovic, Golubovic. E sad Brasno ide sigurno a na Jevtovica se nece racunati najvjerovatnije. Kapiten22 nije prva opcija. Lukic ide ako neko posalje vise od milion za njega. Za bolje zamjene nemamo novac a svi se slazemo da nesto mora da se mijenja.

Dopizdila je prica o ciganima. Oni ovo oni ono. Stavili su sve na kocku ako ne prodju u LE mogu se jebati jer od gasproma ove godine nema 4milje. Kad im sledece ljeto uvale Donald i Le Talek tuzbe za po vise stotina hiljada bice smjesno.

Ocekujem Tomica u 4 1 3 2 formaciji ove sezone, ako doceka njen pocetak :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jebiga ovaj prvi igrao po italiji, a drugi za Sevilju..
Za nasu ligu su zvucna imena..

Ove nase ne bih da komentarisem..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Iz nase lige treba dovoditi samo ekstra talente kao Mihajlovic.
Tako nesto.
A nije mi jasno sta ce nam dva vezna igraca i to iz Radnickog iz Nisa ?!
Pa mi imamo veznih igraca pun k***c u omladinskoj skoli.

Izgleda da cemo izgledati kao cigani iz ere Vladana Lukica kad je Lekic tamo bio prva zvezda,a igrali su Bogdanovic,Blazic,Jevtic,Perovic,Ignjatijevic, Psiholjub Djordjevic.
A trener bio Kratko Ostanic.

E vala ako se toliko nisko spustimo, bolje stavljaj Katanac. Pu pu daleko bilo, jadni jesmo, ali ne brate toliko :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
s0PAXqE.png


Iliev baca bombe :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
www.mozzartsport.com/vesti/nemanja-miletic-cetiri-godine-u-partizanu/137081

Jos jedna cigansko-cergarska vedeta, za kojeg ni dinara necemo dobiti, a duzina ugovora govori da ce se on dovro ovajditi kod nas. Cak bi mu najbolja opcija bila tjeranje iz kluba.
Prezadovoljan sam kako Ivica i Ivan odradjuju ovaj prelazni rok, stvarno im se treba odati priznanje.

Zna li neko nesto vise o ovom decku ?
Jbt ova tema kao da pratim prelazni rok mladosti iz lucana ili vojvodine.. :)

Za cigane me zabole kurac,znalo se da ce dosta gladne i bolesne dece umreti da bi oni imali 10% sansi da udju u cl. Valjda ce im neka visa sila to u buducnosti vratiti..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dusan Cvetinovic sta vam govori to ime?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Ova trojica će za godinu dana da imaju status kao što su imali Luka, Kojić, Pauljević, Eliomar i slični koji su dovedeni posle dobre partije protiv nas ili crvene usne.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
@ bonaventura:
govori dosta toga:
-neispunjen u srpsko fudbalu
-clan norveskog prvoligasa
-na pozajmici u francuskoj drugoj ligi, gde odigra 19 utakmica u prosloj sezoni.
-ima 28 godina.

do pre samo pet meseci dovodili smo igraca godine u finskoj, a sad ne mozemo ni fudbalera koji je igrao standarno u drugoligasu francuske.

to je to: radin, djurickovic, maletic, marjanovic, ovaj norvezanin...to je pet. cenim da dovodimo jedno ekstra pojacanje i jos jednog livadara. tako dolazimo do te cifre od sedam novih igraca.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Meni se cini kao ok lik. Marko Nikolic ga htio al je tada vrijedio preko milion. Sad je oko 800 000 prema transfermarketu. Sasvim solidan igrac po meni. Al opet je pitanje je jel upgrade u odnosu na Mareta.

Subic i Petrovic? nisu izgleda u kombinaciji ako se dovodi ovaj iz Javora. Bilo bi logicno da nisu...al logike u nasem klubu rijetko kad ima. Inace meni se svidjao onaj njihov Docic. Al glasine oko njega utihnuse.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ova trojica će za godinu dana da imaju status kao što su imali Luka, Kojić, Pauljević, Eliomar i slični koji su dovedeni posle dobre partije protiv nas ili crvene usne.

Glavu dajem da ni jedan od njih nece biti ni blizu Luke i Kojica. Oni su barem davali sve od sebe, od ovih cigancica to necemo vidjeti.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Не бих да унапријед прогнозирам какви ће бити нови играчи, али мислим да ће само 1 од њих бити користан.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top