Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da li je nekome jasno sta rade Ivan i Ivica?

zimus su skartirali ceo jedan tim jsl polovnjaka, sad dovode ceo nov tim jsl livadara...Radin iz Sente, Miletic iz Klupaca, to sve ljudi od svojih 25 god sto ozbiljan fudbal nisu videli...Marjanovica, koji je prespor igrac, krademo ga od jbnog Sarajeva u njegovoj 29god...i ciganski otpadak

i da su za rotaciju, dosadasnja iskustva sa takvima u rotaciji ne idu u prilog...a da ne govorimo sto sa njihovim visegodisnjim ugovorima dug period drze mesto nekom boljem, idu novci na njihove plate (ili se kad ih se konacno otarasimo onda se i tuzakamo oko dugova)


mozda se neko i pokaze, al generalni utisak sad kad spojim i sa onim od zimus je da ne znaju sta rade. ok, bice tu verovatno neki stranac, nadamo se dobar al ne sluti na dobro vec sad
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.249
Reaction score
33.900
Локација
vaginamandibularia
Ovde je svojevremeno pljuvan jedan Luka, koji je borbom i zalaganjem zaslužio jebeni spomenik u odnosu na 90% svih igrača koji su prošli kroz prvi tim Partizana od raspada SFRJ. Toliko.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dzaba borbenost i zalaganje, covek je jebeni noj. Zabije glavu dole i gas. Koji bre jebeni Luka, Ens.

Ove raznorazne Radine i kurceve ne zelim ni da komentarisem. Plač!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
ovo za sada lici na cigansko nagomilavanje drvne gradje iz perioda kad smo mi dominirali ligom. videti pod "ne tako davno".

@ens: aj' da se ne zajebavamo oko ucinka brasanca I luke. ovaj prvi jeste imao blagoreceno losu polusezonu, ali jesenas, letos, pa I proleca 2015.je bio jedan od nosilaca igre.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nije isto igrati u Radnickom i Javoru a onda odjednom sa Partizanom napadati LE. Da ne pricam sto moraju dobiti svaku utakmicu u JSL. To razumiju samo nasa djeca i zato sam uvijek protiv domacih pojacanja ako nisu extra klasa a takvih gotovo i nema.

Stranih pojacanja izgleda nece ni biti, odnosno ' propasce u zadnji momenat '.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Resis se Trujica, Knezevica, Askovskog, a sad dovodis polovnjake za rotaciju? Ok, ne igraju prva dvojica na pozicijama ovih iz Radnickog, ali da su losiji igraci od ovih koji dolaze, to nisu.

Jos jedan levi bek? A imas Bogosavca i Subica? O kvalitetu njih dvojice se moze raspravljati, ali uopste ne vidim poentu dovodjenja Miletica.

Hoce li makar da pokusaju da dovedu nekog mladog, perspektivnog igraca ili ce sve po direktivi da prepuste komsinici? Pavlovic, Maras?! Milosevica vec uzeli.
Ne, Petar Djurickovic ce da nas uvede u LE :banghead
Jos se resavas Marka Jovanovica, koji je sasvim dobar igrac za rotaciju u ovakvom Partizanu.

Da izadju lepo i kazu: Ljudi, nemamo para, pritisli nas sa svih strana, oslonicemo se na Teleoptik, omladinsku skolu i boricemo se, pa i da zavrse sesti na kraju, rec im ne bih rekao.
Ali ne, ovako cemo da budemo cetvrti, dok Ivicine bombe samo sto ne detoniraju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ovo za sada lici na cigansko nagomilavanje drvne gradje iz perioda kad smo mi dominirali ligom. videti pod "ne tako davno".

@ens: aj' da se ne zajebavamo oko ucinka brasanca I luke. ovaj prvi jeste imao blagoreceno losu polusezonu, ali jesenas, letos, pa I proleca 2015.je bio jedan od nosilaca igre.


Ma ajde ne zajebavaj.... koji crni nosilac igre. Pa on je više štetio u fazi napada nego doprinosio. U defanzivi, tu i tamo.

Upravo i jesmo gde smo jer se zadovoljavamo igrom fudbalera koji pre deset godina ne bi vodu mogao da nosi u Partizanu. Nije on jedini! Tim nam je pun poluproizvoda koji nisu u stanju da odigraju dve valjane utakmice zaredom. Ako kojim pukim slučajem sklope tri dobre, umisle da su prevazišli Partizan.
Na prstima jedne ruke mogu da nabrojim koliko fudbalera zaslužuje naš respekt za prikazano ove sezone.

Koga god da dovedu ne mogu biti gori od ostalih.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Dosta smo mi bili perjanica fudbala na prostorima bivse SFRJ, sada treba i drugi da osete slast igranja u ligi evrope. Ne moze se unapred komentarisati kako ce novi fudbaleri da se snadju u klub ali po onome sta se desavalo dosada takav profil igraca kod nas do sada nisu se nesto naigrali. Dok se na drugu stranu brda cigani sastavljaju tim od stranaca mi cemo se najverovatnije zadovoljiti sa igracime jelen super lige, vreme ce pokazati dali je bobmas Iliev pogodio cilj ili opet je gacao krivo.Mi se i dalje nadamo da ce bombe explodirati u Humskoj ulici.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Meni se cini kao ok lik. Marko Nikolic ga htio al je tada vrijedio preko milion. Sad je oko 800 000 prema transfermarketu. Sasvim solidan igrac po meni. Al opet je pitanje je jel upgrade u odnosu na Mareta.

Subic i Petrovic? nisu izgleda u kombinaciji ako se dovodi ovaj iz Javora. Bilo bi logicno da nisu...al logike u nasem klubu rijetko kad ima. Inace meni se svidjao onaj njihov Docic. Al glasine oko njega utihnuse.

jel si gledao igru tog iz norveske ili samo statistiku ? posto se secam kad je split doveo miljkona i napisali na sajtu " 5 titula , 2-3 LE , LS , EP za mlade , preko 100 utakmica ..." jbt da pomislis kako su doveli igraca koji sa upalom pluca i parkinsonom moze da izbaci glat rukavinu iz postave
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Statistike nisam ni gledao. Gledao sam neke klipove po yt. Ono sto sam vidio je da je dosta brz i da mu nije problem povuci loptu. Dobar skok ima. Dao je par finih golova posle prekida. Lens je prosle godine zavrsio kao 6 u prvenstvu a imao je 3 odbranu lige. Tako da sta znam...meni sve to daje neki solidan utisak.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
http://www.rts.rs/page/sport/ci/sto...vo-pojacanje-djurickovic-stigao-u-humsku.html

"Ускоро ће бити представљен Марјановић, а потом још неколико имена. Очекује нас богат прелазни рок, биче озбиљних промена. Отишли смо далеко и у преговорима са једном 'десетком' из иностранства, то би био најбољи играч на овим просторима", закључио је Илиев.

Ево боНбе :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Opet toplo hladno oce da se igra sa nama, umesto da cuti i radi na miru i da nas stvarno iznenadi sa pravim pojacanjima, on ce svaki dan da nam prepricava istu pricu. Ivice dokle vise ako imas priliku da stvarno doneses nesto sto ce da pravi razliku od ostalih ekipa donesi ga sto pre.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Cigani zavrsaju nekakvog Fibela, u igri su uglavnom strana imena.
Mi smo spali na nivo recimo Vojvodine. Ovi igraci su njihov kalibar. Koja to moze desetka biti sto pirica Ilijev a da je igrao na ovim prostorima? Da nije Babangida krv ti jebem :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top