Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@Tomic11

A koja je to fora da se zajebavaju ljudi i pravi sprdačina od prelaznog roka ? Ljudi žele neki boljitak, žele kvalitet, normalno da bi voleli kvalitetne igrače... Malo li nas drkaju svi, pa ajde da i mi malo puštamo buve i jedemo govna jer smo tako u mogučnosti... Ne tražim insajd informacije, na ovu temu dolazim da pročitam mišljenje o novim pojačanjima, a ne da mi je ti troluješ sprdnja najavama, te ronaldinjo, te ovaj te onaj... Ako več nemaš koristnih informacija, onda prestani da sereš...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Pa nije on ovdje napisao, ovdje je samo priznao. Cak ga treba nagraditi jer nije htjeo da lozi Grobare sa Partizan.net, ostale ko jebe :)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
A ti si taj što pali ljude na volimpartizan?

Na fb stranici odabranih sam napisao, onda su ostali preneli. Inace i pregovara se sa njim.

U tom duhu:

rzNYXd0.png
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kakva cast deliti prostor sa tako duhovitom osobom....

Mogao bi da udari i neku sprdacinu na onih minus 31,to je bas dobar stof za humor.

Klub propada,a pojedincima je stalo da ismejavanjem toga postanu glavni baje u selu.
Ne vidim drugu svrhu upisa tipa "dolazi Mesi,,dolazi Ronaldinjo" sem zelje da se ispadne duhovit na racun kluba za koji navijas.

Zalosno.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Eto ti mi reci da ja ismevam klub koji volim. Prelazio po 1250km kad je bilo -28 na tabeli da bih ga gledao.

Smesno je ovo sve sto se desava oko naseg kluba, smesno ili tuzno vise ni sam ne znam. Sto se tice Van Der Varta sa njim se pregovara, dali ce doci ne znamo. Sto se tice onog dresa u onoj temi, odmah da ti potvrdim da je to taj dres za sledecu sezonu i da ne razmisljas vise o tome.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Malo pre si napisao - DA SI PUSTIO BUVU, sada ipak pišeš da se pregovara sa njim, koga bre zajebavaš ti ?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@tomic

Valjda si te kilometre prelazio zato sto volis Partizan,a ne da bi se na forumu hvalio tim postupkom.

A ovo sto sada radis je nista drugo nego cista sprdacina sa tim istim klubom,i navijacima koji ga vole.
Nebitno je na kom mestu,i tamo gde si kako ti kazes "pustao buvu" u vezi Van der Varta,sigurno ima ljudi koji vole klub,i sigurno im nije svejedno da li ce doci Van der Vart ili Radin.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nažalost nema više onih dobrih insajdera ovde. Čak i da nas jebuckaju :D Znali smo da napišemo i po 200 strana.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja se povodom prelaznog roka vise necu oglasavati. Pozdrav

Neces, to si u pravu.
 
Последња измена од уредника:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
mislim da je od insajdera ostao samo jedan kolega na forumu,i to je baš on najavio novog golmana.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ako ste provalili, da kod tomića i ilieva ne izlaze igrači u novinama, da im dižu cenu u dilu sa menadžerima, očekujem igrača nivoa everton, gogua, ne nekog dinosaurusa, dva tri igrača menjaju tim, a ovi što su došli su back up...

Mada sećam se malbaše kad je došao sa 29 god iz kule pred lš i bio jedan od boljih defanzivaca, sve zavisi kako se sklope kockice, ali bar vučela ne dovodi markinjosa i vazura božinova, toga bar nema
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemojte, nisam ja insajder, ponešto čujem ponekad i prenesem samo ako je provereno.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Šta bi ja dao da Ronaldinjo dodje, e najbolji igrač svih vremena u Partizanu, koje bi to uživanje bilo gledati majstora uživo opet
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nastavlja se tradicija Lozničana koji igraju u Partizanu, levi bek Nemanja Miletić, dobrodošao!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovo do sada nisu pojacanja nego su samo novi igraci i siguran sam da nece biti pojacanja!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Znači imamo jasnu situaciju kad su golmani u pitanju, levi bek takođe, štoper nam fali još jedan, desni bek je totalna nepoznanica, centralni i zadnji vezni manje više, "10" nepoznanica, krila katastrofa, napad još veća... Očekujem sad ono pravo ili nek se jebu u guzice medjusobno...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nadam se da će posle ovog prelaznog roka Tomić i Iliev ostati u klubu do kraja sezone. Najgore bi bilo da se promeni Uprava koja će dovesti novog trenera i SD-a koji će se patiti sa ovim timom. Neka brani Tomić ovo što je tražio.
Dva top igrača mogu da naprave razliku bez obzira na sve ove nove igrače iz JSL. Ja im se iskreno nadam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top