Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Igranje u Ligi Šampiona je veliki izazov za svakog igrača. U ovom trenutku, smatram da je ovaj potez najispravniji za mene. Zvezda će uvek biti u mom srcu, a zar nije i u srcu Partizanovog grba? Ipak, posao je posao, znam da me mnogi neće razumeti, ali Partizan je ozbiljan, veliki klub sa rezultatima za poštovanje i velika mi je čast što ću obući crno-beli dres. Uostalom, i oni su u poslednje vreme postali srpski klub - zakljućio je Stojković.

Lik sa drugog foruma se sprdao, ne morate bas svaki post prenositi ovamo. :roll:
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
@1974
Stvar licnog dozivljaja!
Samo mi reci, kako bi se ti osecao da je jedan Ilev ili recimo Vukic(ma izaberi koga ti je volja) presao u ciganikos?Sve ce ti biti jasno!

Pravi Grobar NIKADA ne bi prešao kod cigana, a znam ih dosta koji su mnogo veći profesionalci nego što će ovaj ikada biti, a tako me baš zabole šta cigani misle o tome i kako se oni osećaju jer ja o njima ne razmišljam, to je moj doživljaj ništa lično samo na ovakav komentar pomislim da stvarno neko ima komplekse od njih.
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
649.jpg
Vladimir Stojković (28.7.1983. 196cm, 94 kg), golman reprezentacije Srbije i član Sportinga iz Lisabona, večeras je dogovorio sa svojim matičnim klubom iz Portugala, da bude pozajmljen Partizanu na godinu dana, tačnije za narednu sezonu 2010/11.

Stojković je u dresu reprezentacije Srbije nastupao 36 puta.


zvanični sajt fk.Partizan
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Туга. Један мање за псовати у репрезентацији.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Nikad nisam pljuvao i zvizdao bilo kojeg nase igraca, ali ovo vec postaje nemoguce da se suzdrzim...
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Napolje iz svetinje ciganska kalasturo da te oci ne vide.Taj ce vec na prvoj utakmici videti sta Jug ima da kaze o ovome.Vi iz uprave- sram da vas bude, ko ce sledeci da dodje iz zvezde?

Radisa da je po 10 komada primio na svakoj utakmici bi mi drazi bio nego ovo stvorenje.

NAPOLJE IZ PARTIZANA!!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Postoji granica preko koje svaki normalan čovek ne bi prešao!
Nađ i Djura su je večeras lagano i opušteno preskočili, kao da preskaču lastež!
Mislio sam da neću ovo da kažem, ali sad mi se gadi ulazak u ligu šampiona...:puke


A oni, koji veličaju to kako smo ga lepo zavukli ciganima...jadno!!! :roll:
Za cigane samo jedno: "You bastard, I fucking hate pikeys" - http://www.youtube.com/watch?v=H9XQvJX6OiA
Ko razume shvatiće...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.796
:clap Bravo drumo, to je pozitivan duh. Sve je to Tole zamesio kako bi malo iznivelisao nezadovoljstvo navijača. Dosta smo samo mi pljuvali raznorazne zvezde i zvezdice, sada je malo na komšije red. :D
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Pa vi niste normalni ! Komentari nekih ljudi su na nivou trogodisnjaka ! Svaki fudbaler kaze da voli klub za koji igra (neki se shlihtaju navijachima , neki su iskreni ) , ali oni rade u klubovima za pare ! Sad neki igrach je u mogucnosti da kaze da nikad ne bi igrao za ovog ili onog , ali kad napuni 26-27 godina onda daj sta das !
Stojkovic je dobar golman , samo nije imao srece u Premijer ligi ! Gledao sam neke utakmice kad je primio 3 ili vishe komada , komentatori mu se smeju , novine ga napadaju a po meni je odbrana kiksnula i to mnogo ! Na SP-u je pokazao da je dobar !
Igrachi se dele na dobre i loshe a ne za koga navija !
Vest jeste bomba , ali Vladimiru zelim da pruzi maximum u nasoj misiji titula i LS !
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ljudi koji ce nam ovaj stojkovic kur*c usrasmo sve sto smo napravili ove sezone....evo jos uvek ne mogu da verujem, mislim da nam ovo nije trebalo... reakcija Grobara vec u nedelju...sad se tek vidi da se Sale ne pita nista u klubu ili je vec poceo da krsi sve ono sto je do sada rekao(o igranju igraca koji su srcem uz Partizan)...a ne ove kalasture da dovodimo...
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
A i ja sam blesav sto sam se nadao Djuricicu ili strancu...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
au koji sok ne znam da li da se smejem ili da placem. od Radise je sigurno bolji tu nema sta da se prica. pretpostavljam da ce sa Radosavljevicem sada da se raskine ugovor ili ce Zivkovic opet na pozajmicu u neki prvoligaski tim.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Nikad nisam pljuvao i zvizdao bilo kojeg nase igraca, ali ovo vec postaje nemoguce da se suzdrzim...

Slažem se Brate... Sudeći po komentarima na sajtu Južnog Fronta, dotičnog Stojkovića očekuje vruć doček kada dođe, što moram priznati da mi je izuzetno drago...

Da je lik dobar golman,mi bismo svi sada pevali od sreće i zezali cigane barem 3 dana,ali pošto nam je došlo "pojačanje" koje je pouzdano i sigurno kao i kk ciganska zvezda onda jebiga sve dobija skroz drukčiji tok...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
hahahaha :buhaha ja nisam verovao kad sam procitao...ljudi ja ne mogu da zamislim Stojkovica sa onim salom....ono je fotomontaza...xaxaaxxaax

iskreno sad mi je i zao cigana :D au pa kad jedan covek koji se do pre neko vreme kleo u zvezdu predje u Partizan...pa ja ne znam dal postoji mesto-prostor-vreme kad nismo jebali cigane ? pa ovo je milina ljudi...liga sampiona oni crkavaju od muke pa jos njihov ljubimac ce da igra za nas...au...sto nam je lepo :napred Partizan a bolje bi bilo da Stojkovic ne glumi Radisu u suprotnom moze sigurno da ocekuje sut u dupe jer Radisu smo trpeli zato sto je ipak nas :) ijaoooo....nije mi dobro...Djura je sa ovim potezom usrao stvar kad se dobro razmisli...koji ce nam pendrek ciganin...taman sam odahnuo kad je mrdja otpisan...

Mada ovo dokazuje da je ljubav prema Partizanu veca nego prema zvezdi....i to je pozitivno iz ovog transfera sto sam izvukao i sto je sada svima jsano....ne kazem da je stojkovic Grobar nego da nijedan igrac Partizana jos od ne znam kad nije presao u zvezdu...mada ja ovog dzabulanija ne bi stavljao da brani derbi...za svaki slcaj, sta je sigurno sigurno je :)
 
Последња измена:

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
@ZIKO MAX

Pa nisi ni ti normalan, eto... Ko ovde uopste osporava njegove igracke kvalitete, covece shvatas li ti crno-beli nacin razmisljanja, stil zivota, filozofiju navijaca, ili si kao stvar pomodarstva poceo da navijas za Partizan?!? Procitaj mu jos jednom izjavu, direktno ti se ukenjao u facu, i tebi i svima nama...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kako bih voleo da ga Lola odšrafi čim stigne...
:D:D:D



a sta mislis kad ga mare i raca uvate u masinu???
bice:"bez'te gace posra' vas guzica":buhaha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
al ste zapenili :buhaha:buhaha:buhaha

Pre nego što napišem komentar evo jedna kratka priča.

Gledam TV... zvoni telefon. Odgovaram, a na drugoj strani moj brat, okorela ciganštura. Razgovor ide ovim tokom.

- alo
- pa pičke jedne opet ste nam uzeli igrača.
- o čemu pričaš (pravim se lud)
- Stojković potpisao za Partizan
- ništa novo, ja to znam već nekoliko dana
- pa što mi nisi javio
- čekam da se ti javiš
- pičke grobarske (TRAS , spušta telefon) :D

Dolazak Stojkovića ima i svoju drugu stranu, o kojoj sigurno ovde neću pisati. Nije samo Partizan u pitanju, mada to su povezane stvari, a mogu vam reći kako god da okrenete mi smo dobili a ovi s druge strane brda izgubili!!!!

Sledeći je Boja ... ... samo se zezam, dosta vam je i ova današnja vest pa da ne možete da zaspete :buhaha
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Znao sam da Klose dolazi.... :D
Kakav Boja nije Stanojevic lud...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top