Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Jel? To definitivno?

Pa ok, budale su.... samo ce pad biti jos veci...

Djuka obecao uvodjenje sistema, i da ce biti bolje...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
djukic-preziveo-jos-jednu-smenu-partizan-doneo-odluku-posle-vaznog-sastanka

Izvor Telegraf
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
htedlh postaviti sliku iz mozzarta.


Dve vesti jedna ispod druge:

Dripac preziveo i ovo... Cigani dovode napadaca za 600.000 eur

Jebem ti sudbinu
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.329
Cigani nam nisu finansijski ni do kolena, mi smo doveli igrača od 1.650.000. evra !
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
I meni se sviđa ovo tvoje razmišljanje....
Od svih navedenih, Osim mladji je klasa za sve.

Covek uzeo 5 titula sa Zeljom, 9 od 11 trofeja ukupno, najtrofeniji i najboljih BiH trener. On, par mesta prazno pa svi ostali. Izmedju njegova dva mandata u Zelji i posle drugog mandata potop kluba iako im je uvek ostavljao titule i vrhunsku polaznu tacku. Poslednji put otisao posle ispadanja od Plzena zbog manjka evropskih ambicija kluba. Sad je letos odbio da bude najplaceniji trener BiH u bogatom novom prvoligasu Tuzli Sitiju.

Stariji se mozda secaju legendarnog dvomeca sa Njukaslom koji je Zeljo odigrao sezonu pre naseg okrsaja sa Njukaslom. Ispali su, ali njihova najbolja evropska utakmica u Sarajevu u ovom veku, a tek tada je BiH fudbal bio mulj i ocekivalo se 7:0 za Njukasl . A i u drugom mandatu je izvlacio maskimum, rekoh otisao posle Plzena, tad su izgubili 4:3 u Ceskoj, ali jednostavno nisu imali kvalitet da izvuku u Sarajevu revans. Te sezone je Plzen igrao 1/8 LE, izbacio Sahtjor.

Ima CV za trenera Partizana, izuzetno harizmatican i pozitivan, a znanje nije upitno.

Samo se plasim da ce uprava pre da dovede nekog pocetnika koji ce nas dodatno ukanaliti.
I meni se sviđa ovo tvoje razmišljanje... gledao sam ga često kako analizira utakmice sada na SP.... veoma kulturan čovjek sa stavom... što kažeš grobarski pedigre..
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Nemaju slepci koga da dovedu jer koji ce trener koji drzi do sebe da dodje u ovom trenutku. Dobra stvar je za ove ''neutralne'' mozda progledaju mada sumnjam.Taman kada posrnemo ponovo da teramo i upravu pride....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Nije da nemaju koga nego niko ozbiljan nece da radi sa takvim idiotima.Da radi sa upravom koja dovodi Lolu i Despotovica i predstavlja ih kao "pojacanja"?Ostanak dripca je do ponedeljka i nakon kiksa protiv Dinama najurice ga govnjivom motkom koju prizivam vec 10 dana.Kiks dole je neminovan,buse ga svi od uprave preko navijaca do igraca.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nema sta, radnik Partizana. Mrs iz kluba, jebem ti majku sabotersku. Doveo si do toga da se tresem pred svaku utakmicu, beskicmenjace jadni. Jedino sto mi je milo, sto posle ovog posla, neces moci da uvodis tvoj sistem ni na terenu pored moj zgrade. Jos jednom, jebem ti majku.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Trajaće još TV Novelle.
Verovatno dobijamo u Surdulici, tako da će se ovaj vući jos mesec, dva.
Problem je što će ostaviti klub u govnima, ne samo u takmičenjima. Dosta igrača je došlo na njegovu preporuku, pa kada djuka ode, da vidimo šta sa njima. Sigurno je da ih niko neće hteti, a oni bi da primaju plate.

Ako ne planiraju da ga zadrže do kraja sezone sada se mora menjati trener. Početak je sezone, još nekoga mogu da prevare, ali kada se zatvori tržište, teško da će nas uzeti i Ranković ili Delibašić, kojima se nadam.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Pa majku vam! Sklanjajte ga vise, ne mogu da vjerujem...pa dokle vise, dokle?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Sad umesto da citam svi pred stadion ili Teleoptik u toliko i toliko , da teramo govna, svi nesto duhoviti i sarkasticni. Dokle god je tako, pravice budalu od nas.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ljudi nemojte se zajebavati i prizivati Despotovića,za njega je 51 igrač...a da ne pričam o ostalom... mnogo nam je očvrsnuo želudac...mic po mic...dođosmo i da nam cigani vode tribinu...daj odjebite više ta govna....Ja iskreno i Stojketa mnogo ali mnogo poštujem,a emocije idu za 22 i njemu slične..... zaključak... odjebite cigane od našeg kluba više.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ma imaju oni sigurno nekog "keca u rukavu" koji ce da dodje..Vermezovic, Jesic...

Ma Jesa je za mene ljudina ne verujem da bi on imao posla sa ovim govnima. Cika Crni se vec uklapa u profil naslednika.Ponavljam opet iole krsten trener nece doci u ovoj situaciji. Kao sto umesto taraba ciganina spremaju zamenu jos vecu kalasturu tako ce i sa trenerom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top