Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
stvarno neverovatna situacija na forumu...
i aj sad, da se oteraju SS i Krle i dovedemo kompetentnije - kurac, posto nema...
a sve mi je poznato kako su se i oni pre njih odupirali raznim Djuricima, zecevima, bikovima i ostalima... dajte malo budite realni... stvarno su OK pojacanja dosla, jbg, otisli su neki, sta je tu je... nek Stanoje uigra to ako moze, ako ne moze, propascemo mozda, pa ce da ga najure, doci ce novi i tako sve u krug... nemate vi nista od toga sto pljujete i piskarate svasta...
i u pravu je SS kad kaze da ove moramo da prodjemo i sa Miljkom na stoperu... pa ne bi smeli da vide ko nam brani ako cemo realno... sto znaci da ako dodje neko u narednih 3-4 dana ima 20 dana fore da se mozda uigraju Ivanov i taj koji dodje pa da polako napadamo LS... i to iz treceg sesira je boranija sve, da se ne lazemo...

edit: u trecem kolu, ne iz treceg sesira, pardon :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Znam choveche ali nama rezultati upravo zavise od ovog prelaznog roka!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
I? Pa niste vi kompetetni da procenjujete prelazni rok, valjda zato imamo SD i trenera? Pred svaku sezonu ista prica, potop, apokalipsa i onda titula i solidan ucinak u Evropi. Posle ljudi dzabe pribegavaju kasikama, jer jednostavno nisu mogli da cute. Voleli li ili ne ovu upravu, mi dugova nemamo, jedan smo od retkih klubova koji nemamo dugove, a to otplacivanje je pocelo dolaskom Tomislava Karadzica a nastavljeno od strane Djurica.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pa nismo mi buba svabe pa da ne razmisljamo i da iznosimo svoje misljenje :) slozices se
ipak se taj fudbal igra zbog navijaca, a i forum ne bi postojao da nema nekih komentara, razmena misljenja itd... to je ok
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@ Sensei

Nismo kompetentni jer imamo SD i trenera da kazu da li je prelazni rok kako treba???To je merodavno u p.m.
Treneri i Uprave su se menjale najvishe zbog neuspeha tako da oni itekako greshe.A to ako trener kaze da je zadovoljan prelaznim rokom ne mora da znachi da je bash tako.
Ja verujem da ce sve na kraju biti kako treba.Jednostavno nisam takav da kazem "ode sezona u kurac".NE,ja verujem do kraja ma koliko bio nezadovoljan nekim stvarima.Voleli ovu Upravu ili ne,mora se priznati da su napravili pun kurac greshaka ali i stvarno dobrih poteza.
Zato ne vidim shta je problem reci "e ovo je dobro,bravo" ili "da li su bre normalni,shta rade?"
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Od kad je pljuvanje isto sto i iznosenje misljenja. Ima ovde mnogo clanova koji se ne slazu sa mnom pa opet na normalan nacin iskazu svoje misljenje.
A da sacekate kraj prelaznog roka i bar polusezonu za neko ocenjivanje? Rezultati valjda odredjuju kakav je prelazni rok a mi imamo rezultate, pa se ipak pljuje...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
boksa,како успеваш у томе(да искулираш ове силне одласке)? :)

Мислим да не драмили оволико, да није у питању једна комплексна позиција у тиму, за коју немамо алтернативу.
Али, колико год били бесни, надајмо се да ће убости правог играча, да ће СС то некако уклопити за кратко време, а имаћемо времена за оцене...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Od kad je pljuvanje isto sto i iznosenje misljenja. Ima ovde mnogo clanova koji se ne slazu sa mnom pa opet na normalan nacin iskazu svoje misljenje.
A da sacekate kraj prelaznog roka i bar polusezonu za neko ocenjivanje? Rezultati valjda odredjuju kakav je prelazni rok a mi imamo rezultate, pa se ipak pljuje...

gledaj na to kao preventivno pljuvanje... svaki rok rade pogresno ... zadnji odlican rok je onaj tomicev kad su dosli zuka moreira diara. ...

dok god bude rezultata bice dobro .. kad ne bude rezultata otpustice stanoja ... a on ce onda da vidi kolku je gresku napravio sto je cutao i pustio da mu drugi kroje tim ..

meni ne bi smetalo da sad sve prodaju i uvedu sve klince iz mladjih kategorija .. pa uz njih jos mozda 3 dobro placena igraca .. npr po milion godisnje. .. za takav tim ne bi trebalo da potrose vise od 5 miliona godisnje .. i mogli bi da ih odrze na okupu 4 sezone ... pa onda opet rasprodaja pa jovo na novo ...

nesto slicno kk-u

ja se ne sjecam da je u fudbalu neki mlad i talentovan igrac posle dobre sezone produzio ugovor kao npr lucic koji je potpisao na 3 god i znamo sigurno da ce ostati jos 2 ....
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Nije ne-planski sve je po planu

Sta ste zapenili da se ne-planski radi i rasprodaje?

Pa sve je to bilo u planu da se tako i uradi samo ako ima ponuda.
Sve je na prodaju a zadrzavaju se samo oni koji nemaju adekvatnu ponudu.

Odavno su u upravi kluba propustili priliku da se izvucemo iz domaceg blata i napravimo ozbiljniji pomak kao klub u evropskim okvirima.

Plan postoji i on glasi: prodaj sve, prodaj sto pre i za sto vece pare
a posle ce se vec zaboraviti sta smo obecavali i pricali.

Ionako se sve moze ispeglati sa samo jednom utakmicom u sezoni (derbi) koju kad dobijemo uglavnom njome i resimo titulu i opravdamo
plansku ras-prodaju igraca!


A i budzet ce da raste ako zatreba da se rasprodaja nekako objasni...

A mogli bi i 50% Zemunela da prodamo...

A ne, ne, nece mene niko da proda posebno ne 50%, ili sve ili nista :wink:
i oceujem naravno da se obezbedim za ceo zivot pa cu vec sam doci da molim da odem... :D
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Naravno da ne volim kad procitam da igrac odlazi a da posteno nije oznojio dres Partizana. To je vec neko pre mene mnogo lepse napisao.

Cinjenica je da zivimo u sjebanom okruzenju, gde garancije za uspeh ne postoje, pa zato i svaki rok gledate bicu slobodan kukavicke poteze uprave, jer realno tesko mi smemo da dopustimo luksuz odbijanja "nepristojne" ponude. Najocitiji primer Fejsa, prepolovljena cena.

Sponzorski ugovor koji ce garantovati neku ozbiljniju cifru je odavno prezaljen, bar sto se mene tice, kakvu reklamu da plati sponzor kad ni krsten semafor nemamo, pride smo drustvo gradjana s nedefinisanom vlasnickom strukturom.

Treba biti mudonja i ne igrati ziheraski, jbg mozda se desi neki peh poput Fejsinog, ali to je jedini nacin da uradis nesto ozbiljnije, ali opet rizikujes cigansku sudbinu, dosta uloga bez rezultata (mislim na period posle otimacine dzaje i pikseta). Zato mislim da ne treba gledati svaku prodaju kao kradju ili bilo sta slicno....

Remont do koga je doslo je bio neizbezan, posle njega se nadam da cemo imati par igraca koja ce biti kostur tima koji ce (mozda) biti konkurentan i na evropskom nivou do nekih granica. Mozda zvuci utopijski, ali realno konture tog tima se posle ovog prelaznog roka malo i naziru, bar sto se tice dovedenih igraca u ovom roku....Ne pokusavam nikog da odbranim ovim postom, svestan sam propusta ove uprave, ali te propuste ne hiperbolisem i ne osudjujem svaki potez na propast. Ima vremena i za slavlje i za teranje govnjivom motkom ako treba. Dajte ljudima malo prostora kad je vec garantovano za njih da su izvojevali kakvu slobodnu u radu (mislim na sportski deo).
 
Последња измена:

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Ок Сенсеи слажем се, али не у потпуности. Где је јавност у раду? Оно што дајемо клубу на трибини, песмом, бодрењем, верношћу... Требало би да нам врате, да знамо праву истину кад нас већ занима. Зашто не би имали боље резултате кад нам се већ нуде кроз финансијску ситуацију, и лошу конкуренцију на домаћој сцени, уз повољну ситуацију што се тиче организације УЕФА такмичења.

Пропустили смо доста прилика кроз историју, пропустићемо још толико, па ваљда ће мајку му доћи наших пет минута славе. :)
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Od kad je pljuvanje isto sto i iznosenje misljenja. Ima ovde mnogo clanova koji se ne slazu sa mnom pa opet na normalan nacin iskazu svoje misljenje.
A da sacekate kraj prelaznog roka i bar polusezonu za neko ocenjivanje? Rezultati valjda odredjuju kakav je prelazni rok a mi imamo rezultate, pa se ipak pljuje...

Podrzavam te samo u cinjenici da neki clanovi foruma smatraju da je pljuvanje i iznosenje misljenja isto. Ali, mislim da nisi u pravu kada govoris o tome, da ne treba da se prica o tome kako se radi u prelaznom roku i da se sacekaju rezultati. Moras biti svestan, da smo protekle cetiri godine kao klub gradili nesto, i da smo konacno dosli u situaciju da budemo malo bolji nego solidni, kako si ti rekao u Evropi. Moras da shvatis, da na forumu postoji skeptici, koji misle da je odlazak Savica i jos ponekih igraca, dosta los potez i da se kosi sa ideologijom o pravljenju boljeg i respektabilnijeg Partizana u Evropi. Razumem tvoju nervozu, vezanu za pljuvanje SS i Krleta, jer sam i ja dosta iznerviran nekim postovima vezanim za taj vid pisanja, ali nemoj ostati toliko kategorican i dosledan upravi, koja je mogla da protekle cetiri godine, koje su bile jako rezultatski i finansijski uspesne, da iskoristi da unaprede nas fudbalski klub,a ne da se zadovoljavaju vec postojecim i da u prelaznom roku, prodaju najbolje igrace, bez prevelike potrebe i time dematuju svoje reci...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Mene jedino tesi da Krle i Sale prihvataju sve ovo jer se nadaju da ce moci da zadrze ove igrace duze, jer su Volkovu, Ivanovu, Eduardu, Markovicu, Babicu dali duze ugovore, a da ce ih dobiti i ovi klinci koji su sad uz ekipu, pa da taj tim stvarno bude na okupu 2, 3 godine, samo sto smo mi takve sudbine da ,,onaj drugi" deo uprave ne razmislja tako, ali se nadam da Krle nece dozvoliti da mu urade ono sto su Batici i Tomicu.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Odlasci, dolasci sta to bre nas treba da zanima dok god ima rezultata? Pa ne radite vi u klubu pa da brinete o tome, jedino merilo su rezultati...

Voleli li ili ne ovu upravu, mi dugova nemamo, jedan smo od retkih klubova koji nemamo dugove, a to otplacivanje je pocelo dolaskom Tomislava Karadzica a nastavljeno od strane Djurica.

Управо тако! Стварно би могли да сачекамо, да видимо какви ће бити резултати, па тек онда да оцењујемо прелазни рок... Неки заиста претерују са пљувањем! Већ неколико година иста прича, и онда бам - дупла круна... Тако ће бити и сада!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Bravo, sve si lepo rekao, samo sto se ne bih slozio da je pljuvanje posledica decijeg ponasanja, vise mi lici na frustraciju licnim zivotom, nekim neuspehom ili sta vec. Negde mora da se prazne, pa najbolje na forumu, jer ovde svi sve znaju. Samo se pitam kako ih ne boli glava od tolikog lupanja u zid :D

Za nekog ko je clan Foruma 10-15 dana,preterao si do maksimuma.Svi su nesrecni licnim zivotom,pa im treba psihijatar.Ti recimo...
PS Naseg trenera i novog direktora nikako ne treba napadati jer su oni za ovu situaciju najmanje krivi.Niko nije srecan sto rasprodajemo sto god stignemo,ali Sale i Krle su tu najmanje krivi.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Sada smo doveli odlicne igrace, ostaje samo taj stoper i zadni vezni.

Ako je ostao samo jos jedan stoper to znaci da se Frimpong prikljucuje prvom timu? Rankovica ne racunam kao ozbiljnu zamenu za desnog centralnog beka.

Ako Frimpong bude bio ta zamena onda imamo problem sa strancima. Frimpong, desni centralni (ako je stranac u pitanju), Ivanov, Kamara, Eduardo. Dijaru nisam uracunao jer bez njega moze ili ce imati pasos.

Naravno ako dovedemo naseg desnog centralnog taj problem necemo imati.

Jedini minus Krstajica u ovom prelaznom roku je situacija oko stopera. Sve ostalo je odradjeno po logici.

Jako me zanima kako ce situacija da se zavrsi. To ce nam reci sve. Ako zaista izvuce nekog naseg stopera kao zamenu za Savica i pripoji Frimponga onda je to sasvim logican potez.

Ako dovede Labrina ili nekog stranca i pripoji Frimponga kao zamenu, onda mi je malo nelogican potez, jer ce u domacem prvenstvu morati jedan starter stranac da bude van protokola (Ivanov, Kamara, Eduardo, Labrin).

EDIT:

Odgovoreno pitanje u danasnjem zurnalu (ispod). Pod hitno nam trebaju 2 stopera, ne jedan!

Фримпонг у Телеоптику
Дан по доласку у Београд, Александар Станојевић је пресекао кад је реч о фудбалерима који су били на проби.
– Штопер из Гане, Абрахам Фримпонг остаје с нама, али ће у наредном периоду бити у Телеоптику, Владимир Оташевић ме није уверио да је за стартну поставу, на тој позицији ћемо довести играча из иностранства, а ни бразилско крило Велингсон не остаје у црно-белом.
 
Последња измена:

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Prelazni rok do sada:

Kizito(28)->Volkov(25)
Stevanovic(28)->Rankovic(32)
Krstajic(37)->Ivanov(23)
Savic(20)-> ?
Jovanovic(23)-> ?
Petrovic(22)-> --- Ivkovic(18)
Smiljanic(24)->? ?Smiljanic?
Fejsa(22)->Markovic(20)
Davidov(27)->Babic(22)
->Ninkovic(16)
Tejgo(24)->Eduardo(24)
Iliev(31)->Jovancic(24)
Adija(21)->Dijara(27)
Bogunovic(26)->Markovic(17)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top