Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Црно-бели траже штопере, Луизао на проби!

Директор Крстајић и тренер Станојевић данима су уверавали да ће у случају продаје Савића два штопера стићи у Хумску 1 и изгледа да ће им се план остварити.
Наиме, чим добију новац од трансфера репрезентативца Црне Горе, црно-бели ће део уложити у још једног играча за кога тврде да је сјајно решење у одбрани. Последњих дана су у интензивним преговорима, чека се само да озваниче посао са Манчестер ситијем, па да још једна странац појача одбрану српског првака.
Луизао на проби
Нису прошли Владимир Оташевић и Велингсон де Соуза, остаће Абрахам Фримпонг, али се ту не завршава листа фудбалера на проби.
Из Бразила би требало да допутује Луизао Луиз Карлос Насцименто Јуниор. Реч је о десном штоперу. Биће на тренинзима, па ћемо проценити колико вреди – најавио је директор Крстајић.
Луизао (24) је слободан агент, пошто му је истекао уговор са друголигашем Бахиом. Претходно је играо за Крузеиро и Васко да Гаму, пре четири године окушао се у швајцарском Локрану, а пре две у узбекистанском Бундјокору, док је за репрезентацију Бразила до 20 година играо четири пута.
Фримпонг у Телеоптику
Дан по доласку у Београд, Александар Станојевић је пресекао кад је реч о фудбалерима који су били на проби.
– Штопер из Гане, Абрахам Фримпонг остаје с нама, али ће у наредном периоду бити у Телеоптику, Владимир Оташевић ме није уверио да је за стартну поставу, на тој позицији ћемо довести играча из иностранства, а ни бразилско крило Велингсон не остаје у црно-белом.
Zurnal
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.287
Reaction score
18.423
Локација
Kej Republika
Dobar stoper resava sve! Realno ako nadjemo kvalitetnog stopera i to domaceg zavrsicemo ovaj prelazni rok relativno uspesno.
Nasa neminovnost je prodaja igraca i tako ce biti ko zna do kada,ali jbg.Bitno je da se pogodi sa pojacanjima i da ista budu na nivou Partizana.
Kriterijum da se dovede stoper je jasan...da bude free,stranac,i da igra desnom nogom.Nadam se da su se dogovorili sa Jokicem i da njega dobijamo na zimu,do tada nek nam je Bog u pomoc...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ažurni meni ovo zvuči kao da je Otašević rezervni štoper. Doduše možda su Stanoju starteri i oni koji sede na klupi?
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
toliko su sad u frci za stoperom, da su i zaboravili na krilo...
a i nesto se i ne spominje vise "povratak" Lole...
ali ako misle da se za zadnjeg veznog naslone na nase klince,ok...al onda nemoj da ih rasprodas vec za pola godine...
sami sebe uvaljuju u probleme...mada ne krivim ni SS ni MK za to, nisu oni krivi kad im Djura obecava da ce Savic ostati bar do zime...odnosno minimum jos ove dve utakmice sa shipcima...
za stopere mislim da ce se dobro zavrsiti, ocigledno je posao sa Labrinom pred krajem a mora da valja kad su toliko zapeli za njim...ako na zimu uspe sa Jokicem, mogu i preboleti sto je samo na pozajmnici...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam u toku,šta ima kod tog Jokića toliko specijalno kad ga čekamo ko leba na zimu?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Odlasci, dolasci sta to bre nas treba da zanima dok god ima rezultata? Pa ne radite vi u klubu pa da brinete o tome, jedino merilo su rezultati...
Управо тако! Стварно би могли да сачекамо, да видимо какви ће бити резултати, па тек онда да оцењујемо прелазни рок... Неки заиста претерују са пљувањем! Већ неколико година иста прича, и онда бам - дупла круна... Тако ће бити и сада!

Upravo je ovo razlika između vas koji branite upravu i mene.
Ne mogu da pričam za druge ali verujem da i drugi imaju dosta sličan stav meni.

Mi smo dva sveta i nikakva razmena mišljena nas neće pomeriti sa naših pozicija.
Meni lično parametar za rad uprave nisu rezultati,odnosno nisu jedini parametar kao vama.Oni su za mene samo mali deo onoga šta i kako radi uprava.
Za mene rade mnogo loše i mogu da osvoje još par duplih kruna ali moje mišljenje ne mogu promeniti.Jer kad radiš bez ikakvog plana,kad imaš priliku da se odvojiš od konkurencija a ne radiš ništa u tom smeru,kad ti budzet varira od 8 do 15 miliona eura,kad u upravnom odboru imaš gomilu ljudi koji ne unose ni dinara u klub,kada za godinu dana zaradiš od sportskog dela 30 miliona eura pa si opet na čuvenoj POZITIVNOJ NULI,kada u klubu imaš gomilu ljudi koji ništa ne rade,kada nemaš nijednu marketinšku akciju za popunu budzeta,kad u prodavnici nemaš raznovrsnih artikala za prodaju,kad ne umeš da od tv prava uzmeš ni dinar,kad ne dovodiš ni jednog sponzora u klub,kad posluješ sa raznim sumnjivim menadzerima,kada se do tima stiže preko veze,kad moraju da igraju da bi se prodali pojedinci bar malo da bi ih neko video,kada samo prodaješ i prodaješ i to za male pare,kada prodaješ decu,kada nijedan igrač koji ima ponudu u timu ne može ostati duže od 6 meseci,kada nemaš ni zamene za one koje prodaš,kada se kockaš sa rezultatima tima,kada ne stvoriš ni malu šansu za ulazak u LŠ i zaradu od 10 miliona eura,kada su ti šanse za LE i 3 miliona eura jako male,kada,kada,kada...
SIGURNO SE NE MOŽE REĆI DA RADIŠ DOBRO.

A da ako slučajno osvojimo titulu sve će biti bajno,a konkurencija nam nema ni za leba(ali ima političku podršku i mnogo jači tim,preuzima ogroman rizik da bi nas srušila).
A kad nam se to desi uprava će biti loša i ništa neće valjati.
TITULA = RADILO SE SUPER
NEMA TITULU = RADILO SE LOŠE
POSLEDICA: SLAB RAD SPORTSKOG DELA,KOJI PORED SVIH USLOVA KOJI IM JE STVORILA UPRAVA,KOJA NEMA DINARA DUGA I VODI STABILAN KLUB NISU USPELI DA OSTVARE REZULTATE KOJI SU OČEKIVANI.

__________________
DVA SVETA SMO MI
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Лабрин отпао ... Превише компликација Крле га одјавио ....
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Hvala ti Boze, otpade ovaj Labrin...

Sada da cekamo i da se nadamo da ce dovesti dobrog stopera!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
To moze da ispadne kao onaj vic, sreca u nesreci ili dobra vest / losa vest.

Dobra vest ne dolazi cileanac koji mora da se uklopi sa bugarinom, losa vest krecemo u lov na novog.....

kao sto sam rekao, bas me zanima kako ce sve ovo da se zavrsi
 

Гпб

Guest
Конкуренција има много јачи тим?! Немој матере ти...

Цигани се у фудбалу неће угасити и ту заборавите приче како се ми можемо одлепити од њих. Све да пукну сада са Лукићем, да бар још три године таворе као ''second best'' кад тад ће бити прваци јер се неће дозволити да тек тако потону. Ваљда је то свима јасно. Циганска смо држава, то је чињеница шта год мислили о томе.

Што се тиче прелазног рока, сви се нешто без потребе исчуђавају, брдо играча је било на позајмици, многи су имали слободне руке да оду већ дуже време а морало се продати нешто младости да би прежвиле. Лепо је Крстајић рекао, он обавља Сизифов посао, да има 15 милиона не би пресипао из шупљег у празно.

Нормално је да човек увек тежи ка бољем, ка савршенству, те разумем да је ова управљачка структура далеко од идеалне али по милионити пут понављам живите господо у земљи Србији где су профитабилна предузећа доведена на просијачки штап. ФК Партизан за сада у овом муљу одлично плива и не дозвољава да га остатк багре повуче на дно.

Ми малтене имамо комплетиран тим, остаје да се види око штопера и још неких местта, добро је одрађено ово за сада собзиром пред каквим смо се изазовом нашли.
Ако већ дајете озбиљне оцене сачекајте да се виде резултати или недосатак истих. Нема вајде од ''превентивног пљувања'', само се уноси лоша атмосфера.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Čudo još niko nije pomenuo Pajovića, jedino su njega zaboravili od svih bisera koje nam dovode iz roka u rok?
Kojom nogom igra ovaj Frimpong? Ako on može da pokrije tu poziciju, zašto ne bi mogao da bude taj 2. desni štoper. Stanojević svejedno neće voditi na utakmice 2 štopera, koliko mi se čini i prošle godine u sastavu su bili ili Stanković ili Mare, a i ovaj ništa ne gubi jer će igrati utakmice b tima.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Kojom nogom igra ovaj Frimpong? Ako on može da pokrije tu poziciju, zašto ne bi mogao da bude taj 2. desni štoper. Stanojević svejedno neće voditi na utakmice 2 štopera, koliko mi se čini i prošle godine u sastavu su bili ili Stanković ili Mare, a i ovaj ništa ne gubi jer će igrati utakmice b tima.

Koliko sam video cini mi se da se dobro sluzi i levom i desnom.
A sto se tice slanja u Teleoptik to i mene zanima, decko je stvarno kvalitet i moze da bude rezerva, a posto je Savic otisao mesto stranca je upraznjeno, a zbog poslednjih transfera i priliva novca ne verujem da ce biti problem da se nadje kvalitetan domaci stoper. Ima ih nekoliko na trzistu, samo treba dresiti kesu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
А бисери су ... Просветли ме молим те :pop
Mislio sam na one koje novinari dovode, ali sam se neprecizno izrazio. Ovo se ne odnosi na upravu, niti na igrače koji su dovedeni, niti na one koji su planirani da budu dovedeni, nego na one koji nikada nisu ni bili blizu kluba, a novinari su ima bar 15 puta obukli naš dres.
 
Последња измена:

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
I ja sam za to da se Frimpongu da sansa i da ostane pri prvom timu. On je ipak trenutno najuigraniji stoper pored Ivanova i mogao bi bez problema da iznese utakmice sa sipcima. Pa ako u medjuvremenu nadju nekog boljeg, nek uigravaju polako njega. Greota mi da ga salju u Teleoptik da propada, a opet da jure dva stopera. I taj drugi (rezervni) ako ga nadju tesko da ce biti bolji od Abrahama. Bolje da se njemu daje sansa na kup utakmicama itd. i da ga spremamo kao nase (crno :D ) dete.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
To moze da ispadne kao onaj vic, sreca u nesreci ili dobra vest / losa vest.

Dobra vest ne dolazi cileanac koji mora da se uklopi sa bugarinom, losa vest krecemo u lov na novog.....

kao sto sam rekao, bas me zanima kako ce sve ovo da se zavrsi
A može (daj bože) da ispadne priča kao u KK pretprošle sezone... Čekali smo Palasija, a zbog njegovih privatnih komplikacija dočekali Mekejleba i udarali se sve petama u dupeta!

Tako može bog da nas pogleda i ovde... Čekamo Labrina, a Krle najednom iskopa neku aždaju koja u odbrani čisti ko sekcija za puteve!
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
ne mogu da verujem da Miljkovic ima prednost na stoperu u odnosu na Frimponga ...covek prosao cele pripreme i bio sasvim solidan... i dovoljan je za makedonce, mozda cak i za vise... rankovica na beka, neka igra malo defanzivnije i krpi u slucaju da ovaj ispadne... nemamo vremena da uigramo zadnju liniju za makedonce bez obzira ko nam dosao... kakav crni teleoptik
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mislio sam na one koje novinari dovode, ali sam se neprecizno izrazio. Ovo se ne odnosi na upravu, niti na igrače koji su dovedeni, niti na one koji su planirani da budu dovedeni, nego na one koji nikada nisu ni bili blizu kluba, a novinari su ima bar 15 puta obukli naš dres.


Разумемо се потпуно сад :ziveli

Такав је сваки прелазни рок нажалост ...
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Jokića čekamo 'ko leba na zimu' jer će tad biti besplatan - ističe mu ugovor (a i domaći je igrač).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top