Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Kako je glupa situacija u vezi Fejsinog transfera. Cekamo ga ko ozeblo sunce da se oporavi i taman kad je covjek dosao, srdacno mu kazemo dovidjenja. Imam osjecaj da su ovi iz Olimpijakosa skontali da je dobar igrac, a da ce poprilicno jeftinije proci ako ga uzmu sada. Evo nek ja grijesim, ali mi se cini da nije idealan trenutak da se Fejsa proda.
 

markob_rock

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Kovin - city
@ Lotar Mateus
Ne bi trebalo da se palimo suvise naravno, ali takodje ni da budemo pesimisticni suvise i da smatramo da su pripremne utakmice nista. Ako Sasa Ilic odigra lose u pripremnoj, to je ok, on u podsvesti zna da ima mesto u timu. Ali ako bilo ko drugi odigra polovicno, to treba da nas brine. Moj utisak je da smo doveli ok pojacanja. Sasa Markovic je dobar, ali mnogo uklizava...Ok pozrtvovan si, ali on decko uklizava i kad moze da je uzme lagano...Krle ima kontakte po svetu, ali je Tomic imao the njuh :(
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Ако продамо Јовановића и Савића, онда нам треба бар још један штопер да покрије Иванова и овог Чилеанца, пошто Воја Станковић није довољан. Дакле, још један штопер Јовановићевог ранга.

Десни бек нам треба јачи или сличан Миљковићу и расан шпиц. Овај Пачеко уопште не изгледа лоше. Али полако, све ово ипак на крају мирише на добро.

Чак ми пада на памет да продамо Шћеповића да би Марковић добио више простора.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ako prodaju Savica, jebacu im mater na sav glas. Ako prodaju Fejsu, ja sezonsku ove godine kupiti NECU!

Samo da kazem da sam danas kupio sezonsku. Munja nas ovde ladi samo tako iz dana u dan. :) Lepo je cuti da su Sale i Krle zadovoljni dosadasnjim pojacanjima jer ako samo pola kupovina promasimo mi smo na-je-ba-li. Tu, naravno, pre svega mislim na stopere i buduce dosadasnje dovedene napadace. Za ovog Eduarda nista ne kapiram. Ili je stvarno to samo patka ili je Krle kod Djure ucio skolu.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ако продамо Јовановића и Савића, онда нам треба бар још један штопер да покрије Иванова и овог Чилеанца, пошто Воја Станковић није довољан. Дакле, још један штопер Јовановићевог ранга.

Десни бек нам треба јачи или сличан Миљковићу и расан шпиц. Овај Пачеко уопште не изгледа лоше. Али полако, све ово ипак на крају мирише на добро.

Чак ми пада на памет да продамо Шћеповића да би Марковић добио више простора.

Otasevic kapiten Metalca je na probi on bi mogao da bude zamena za Jovanovica .Tako da bi ostali na 4 stopera:Ivanov,Labrin ,Stankovic,Otasevic i eventualno ovaj Abraham ,ali je on prezelen za evropu mozda moze da dobiju priliku u nekoj kup utakmici ili pred kraj sezone . Necu da zvucim pesimisticno ,dosta dobrih stvari se desava u poslednje vreme pogotovo igra protiv Rabotnickog ucinak novajlija,klinaca ,ali mene uzasno plasi odbrana ,Ivanov -Labrin neiskusan stoperski par koji se prvi put vidi u zivotu ,zajedno sa bekovima ,zamene Stankovic koji ni prosle godine nije bio zamena i Otasevic koga ne mogu da uporedim ,po mom misljenju ovo je velika KOCKA , imam neki osecaj da ce nam se obiti prodaja Savica o glavu i to na najgori moguci nacin ,molim boga da me osecaj vara.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
mirge, ne da ne gresisis nego...necu da psujem:banghead

donekle mogu da razumem za savica:velika para i zdravo! ali prodati ljubu fejsu za dva i po miliona, od kojih ce samo pola uci u klub je bas onako jajarski, odvratno, lesinarski...taj decko je trebao nasa sledeca zlatna koka, a u medjuvremenu se pojavio savic. nije nam dovoljno da prodamo trenutno najskupljeg igraca, nego cemo "utopiti" i drugoplasiranog u timu??? mozda gospoda koja vode partizan ne veruju da ce fejsa grisi kao sto je to cinio pre povrede, pa bi da ga se rese posto-poto?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ljudi, mi smo doveli itkako dobra pojacanja za nasu ligu. Nadam se da se niste zanijeli da mozemo da prezimimo u LIgi Sampiona sa ovim nacinom dovodjenja i rasformavanja ekipe??? Pa nemojte da se zamajavamo, ako kojim slucajem udjemo u LIgu sampiona i prodjemo grupnu fazu, Djura ce reci, " Niste nam vjerovali, ali vidite da znamo sta smo uradili"... ako ispadnemo u kvalifikacijama, bice prica tipa "nece kvalitetni igraci da igraju po njivama iz Srbije," i sve tako u krug.

ono sto ohrabruje, a ne znam da li pratite one sa druge strane, je da su oni u totalnom rasulu, niti mogu koga prodati nit kupiti, a njihovi puleni panice li panice... Mislim sto se tice domace lige da ce mo se ove godine jos lakse prosetati nego prosle godine jer su ostali timovi ziva kesa...

Po snimku utakmice, vidi se da ce ova pojacanja biti dobra za Partizan. Pogotovo mi se svidjaju ubacivanaj, jednostavni pasovi i igra. To nisam odavno vidio u nasim redovima. Svaka cast... A sad se malo opustite, i da uzivamo u dominaciji :)
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Mozda je off ali vidim da se ovdje cesto spominje,koliko sam ja razumio Lazar Markovic je desno krilo a ne napadac kako ga neki ovdje svrstavaju
 

markob_rock

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Kovin - city
Verujem da Krle i Sale znaju bolje od nas. U vezi svakog igrača. Ali me brine ukovrdžani maneken od gore, koji ima zadnju oko svega. Ne može jedna švalja da se bavi sportskim delom. Svaka njemu čast na ovome što je do sada uradio, i kako je počeo lagano da diže menadžment, gde smo mnogo iza čergara. Molim Boga da pare idu gde treba. Ako i promaše igrača oprostiću im, ali ako kradu stvarno nije u redu. Verujem da menadžeri imaju mnogo uticaja ovde po principu " daću tebi igrača,ali kad ja odlučim prodaćeš ga" itd...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
@GrobarPFC
Gde si gledao snimak utakmice???

Sto se tice nasih stopera za sledecu sezonu, meni tu definitivno nista nije jasno...Ali nadam se da ce mi se slika iskristalisati kroz ove pripreme.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nije mi jasno sto su Ljubu prodali... Dal su mozda uzeli neki procenat od sledece prodaje ili nesto tako? Bas mi je zao zbog toga... Mada je tesko zadrzati igraca kad mu neko nudi tako dobre uslove. Jbg, Mozda je i bolje da ide nego da sedi nezadovoljan...

Ali sa druge strane drago mi je sto je Fejsa najverovatnije napravio ugovor i po! Obezbedio se za zivota, ako je istina da je dobio 1,1 M po sezoni...

On je dobar momak, kroz svasta je prosao i nek mu je sa srecom....
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Fejsa je dugo cekan i najavljivan ali uz opciju da ce se vratiti Dia bilo mi je cudno da zapocnemo sezonu sa dva igraca koji su imali teske povrede a od igraca na tim pozicijama ce dosta zavisiti.
 

markob_rock

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Kovin - city
Ljudi pozicija nije toliko bitna :) Messi igra spica, pa ne moze covek da kaze da je spic :) To se sve pomera, rotira itd...Lazar je tehnicki odlican pa je bolje da igra u veznom redu...ali lepo je spakovao Rabotnickom, pa moze i u napadu...nesto kao Walcot ;)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Nije mi jasno sto su Ljubu prodali...

Fejsa, ako se ne varam, ima ugovor sa nama do 2013. To znaci da ako ga ne bi prodali ovog leta, onda bi to sigurno ucinili narednog. Dakle poslednja sansa da se zaradi, posto bi tesko produzili ugovor.

Najgore od svega je sto vi zaboravljate da je decko bio odsutan sa terena vise od godinu dana, i pitanje je da li ce se ikada vratiti u staru formu. Kad bi se i vratio, trebalo bi mu najmanje 6 meseci, pa se postavlja pitanje zasto bi ekipa trpela toliko dugo zbog jednog igraca koji je mozda svoje zavrsio.

A i pitanje je da li bi ga neko kupio sledeceg leta...

Vecina se ne slaze sa mnom, ali mislim da je uprava uradilo pravi posao sa Fejsom, i prodali ga za lepe pare, a ovo im je, kao sto sam vec rekao, mozda i poslednja sansa. Jer, zamislite da se Fejsa ne vrati, i ne proigra na isti nacin kao pre povrede, mislite li da bi ga neko kupio? Sasvim logican potez uprave.

Sada bi nam lepo dosao Smiljanic. :wink:
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Ma samo mislim da nije pravi trenutak za Fejsu. Ocekivao sam da Partizan na njemu dobro profitira. To sto je dobio dobar ugovor ne treba nista da znaci u ovom momentu njemu. On je mlad igrac i imao je vise nego dovoljno u Partizanu, a ako vrijedis, onda te tvoje pare cekaju i naredne godine i svake sledece.

Jedino, ali jedino opravadnje i to samo donekle bi bilo da je i Partizan trazio od Olimpijakosa 30-ak % od sledece Ljubine prodaje. Medjutim, obzirom na to koliko puta se pokazalo da nam u upravi sjede sise, tj. ekipa kojoj Partizan predstavlja samo vlastitu imenicu i koja dijeli igrace skoro kao poklone, kao da se stidi istih, sumnjam u takvu mogucnost..

Dok je bilo talasanja u klubu, mislio sam da mi je jasno zasto prodaju igarce budzasto. Aj reko, kontaju ljudi ne zna se koliko ce ostati u fotelji i sta nosi dan, a sta noc, pa bolje da "ga" mi prodamo i za manje pare, nego da sutra neko drugi uzme kintu na njemu.

Medjutim, sad je situacija cistija, a oni opet..

Navukli se, sta li je?!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Што се тиче крила,једино домаће на тржишту је Радовић,а ако не можемо њега да добијемо ја бих гурнуо Марковића у ватру,тако се праве играчи.

Plašim se samo da će Marković da propusti dosta utakmica, jer ako mu iole krene, zvaće ga i u reprezentaciju do 19 i u onu do 21 godine, a sumnjam da može da izdrži toliko utakmica i sav pritisak. Bolje da imamo još jednog..

Десни бек нам је неопходан.

Mora još jedan makar da popuni broj, na stranu što bi nam trebao i bolji od Miljka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top