Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Otisli:
Iliev
Krstajic
Vasington
Stevanovic
Smiljanic
Tejgo
Adija
Jovanovic

Dosli:
Ivanov
Jovancic
Volkov
Babic
Markovic
Eduardo
Vratio se Diara znaci 8:7 za odlaske :D

Edit: ipak 8:8 zaboravih Rankovica :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vašingtona i Adiju ne računam kao odlaske jer su ranije otišli. Znači 6:8 trenutno, u korist dolazaka. Ustvari 7:8 ako računamo i Fejsu...Ma biće na kraju dvocifreno...i odlasci i dolasci...
 

Dr.Hofmann

Guest
A nemorate računati ni Stevanovića taj kao da i nije j bio tu...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.401
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
- uđemo li makar u LE, biće ovo dobra sezona na domaćim frontovima i ne vidim ko će nam od jeseni, tamo od septembra i oktobra (kad se tim već uigra) iole ozbiljnije konkurisati u borbi za titulu

- ne uđemo li makar u LE, biće mnogo, mnogo nerviranja i na domaćim frontovima, više nego ikada ranije u prethodne 4 sezone


I zato je jako, jako bitno da udjemo u plej of za LS. Tu se osiguravamo do decembra, i bice nam i lakse u prvenstvu i kupu.

Edit: @ Stefan Grobar

Ma ja Rankovica i zamisljam kao back-up varijantu Kamari, Petrovicu i Markovicu. Ili prvom i trecem ako Raca ode... nije on za desnog beka. Naa kraju krajeva, izgleda da ce igrati na toj poziciji dok se ovaj ne oporavi. Onda cemo opet gledati Miljka jbg....
 
Последња измена:

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Ostaje da se vidi na kojoj poziciji ce Rankovic igrati, ali mislim da za prvog desnog beka svakako nije. Nisam ga gledao, ali ako su sa njim kao desnim bekom mislili da jure LS, onda su se zajebali. Gori od Miljkovica ne moze da bude pa i da hoce, ali to ne znaci da je dovoljno dobar.

Ukoliko bude sluzio kao back-up (zadnjem veznom, stoperu, krstenom d. beku), to bi mozda i moglo da prodje.

Moramo mi svaki prelazni rok da useremo sa nekim igracem, pa to ti je.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
da je samo sa jednim, to bi bio hit.. razumem poentu, rankovic je bebeto ili bogun u najavi.. ali otom potom.. s obzirom da ce igrati za 2 adidas trenerke, isplatice nam se i da samo sakuplja lopte na treningu ili nosi golove, a cujem i da je dobar i vredan momak, pa ako nista, za to ce biti spreman.. :D

kad je mogao bebeto da dobije minut, moze i on da dobije priliku..
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Pitanje za Gazdu.Racuna li se Rankovic u onu dvojicu?
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Nzm,ali imam neki utisak da ce ovaj Rankovic odigrati odlicno !Iskusan je momak,iskreno se nadam da ce uspeti ! Dobrodosao !
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ne znam cemu sprdnja. Mozda bude poput recimo Davidova koji isto nije klasa, ali je uvek davao solidan doprinos. Sacekajte i vidite. Igrao je dugo na zapadu i verovatno je solidan igrac. Dosao je da bude tu u rotaciji i ocekujem da bude od koristi.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Primjetio sam da ovaj Eduardo baš slabo koristi desnu nogu, to mi se uopšte ne sviđa! Ali ajde da ne kritikujem igrača kojeg nisam gledao do sad, bez malo na YT.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Rankovic je stvarno dobro pojacanje. Nema veze to sto ima 32 godine, ima jako dobro iskustvo iza sebe i stvarno dobar igrac, ako ne i meni do sada najdraze pojacanje.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako volim kada ovoko pola foruma ima gorak ukus u ustima. Pljuju upravu da su lopovi,da nikog nece dovesti i bla bla bla. Sad verovatno lepo klopaju, taman je vreme rucka :). Al opet ce se naci neko pametan,pa ce reci da nisu oni kenjali uprava bi pokrala pare. Vi ste vojnici Partizana, da nema vas, mi bi propali sa ovom upravom. BRAVO DJURO!!!!! Jos desno krilo i desni bek,kao sto je Gazda najavio i vrhunski odradjen rok

Lepo bih ti preporučio da manje provociraš članove a kašiku sačuvaj, jer ko zna kako će se pokazati ovi novi... možda i tebi zatreba. Ocena prelaznog roka se ne daje u junu nego tek za dva-tri meseca, najranije! To važi podjednako i za vas koji su puni optimizma, a i za ove koji smatraju da je prelazni rok očajan.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
-eduardo

kao i svaki brazilac koji dodje u nase krajeve...velika misterija. ako se uklopi, eto nama veselja. ako ne, bice vrlo zajebano, jerbo je decko stigao kao prva opcija za napadaca. na osnovu ovih snimaka sa jutjubeta, glavna pozitivna karakteristika je svakako igra glavom. tehnika takodje solidna. uopste, sa loptom u nogama je maradona u odnosu na tejga. to sto desnom ne ume, ne marim puno. ali opet kazem, mnoge kockice moraju da se sloze pa da dobijemo u najmanju ruku novog cleversona.

-rankovic

nista ne znam o njemu, sem ovog sto procitah ovde. iskustvo ce nam itekako valjati u obdanistu s kojim raspolazemo:wink:. nadam se da je zdrav i da moze da posluzi za uigravanje na desnom beku. ekspresno je doveden, pa me jako interesuje da li je dobio zeleno svetlo za dolazak nakon ili pre povrede miljkovica.

uglavnom, dobrodoslica obojici.

ljubi fejsi hvala i puno srece u daljoj karijeri...eh da: ne prodajes igraca kad zaishte da ide, nego kad mislis da mozes lako bez njega:mad:.
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ja se Rankovica secam kao stopera Rada , a sada citam komentare da ce igrati na poziciji beka ili zad. veznog ? Dobro je ako lik moze uspesno da odigra na tri pozicije u tumu plus ima dosta evro iskustva . Vreme ce pokazati da li je pravo pojacanje a ja se nadam da je pun pogodak njegovo dovodjenje. Uvek mi je drazi neki nas igrac od stranaca tako da me je bas obradovao ovaj transfer .
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovo je cirkus prelazni rok u svaom smislu.Doveli smo 56 igraca....

Kako cemo ovo uigrati pojma nemam.Ovde padaju ljudi u nesvest od broja poacanja a sto smo prodali isto toliko proverenih igraca nikom nista uglavnom...

Ovaj Eduardo macka u dzaku.Ne znam sta da mislim o drugoligaskom igracu koji i nema neku strasnu statistiku,od toga je dosta golova dao nekim supcima koje su tukli 6-1...

Videcemo ali sto je mnogo mnogo je,ovolio igraca promeniti je neodgovorno.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da iskoristim priliku da pozelim dobrodoslicu Eduardu! Dobro nam dosao i zelim ti da imas najbolju sezonu u karijeri dok igras kod nas!:D: Lici mi na neka brza varijanta od Klea, nadam se da ce biti bas veliko pojacanje!


Dobrodoslicu da pozelim i Rankovicu! Nisam ga pratio u toku karijere, vidim da je slabo igrao u zadnje 2 sezone, ali mislenja sam da ima potrebno iskustvo za evropske meceve! Pa da nam se i on pokaze kao pojacanje!:D:
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
P.S. Glupo je baviti se statistikama Eduarda, reč je o izuzetnom fudbaleru, uostalom Cleo je došao iz O.Moscavide, mali klub, siromašna statistika.

Khm...
Kleo je dosao iz ciganmale (prethodni njegov klub) i videli smo ga dobro na delu,
kunuli se u njega svi cigani redom da je ekstra igrac i iako se nije video na derbiju tj nije sutnuo na gol ipak je dosta pokazao,
sasvim dovoljno da ga uzmemo :D.


...mnoge kockice moraju da se sloze pa da dobijemo u najmanju ruku novog cleversona.

Ne zaboravi najvazniju kockicu a to je adaptacija koju nam je za Klea komsinica dobrovoljno odradila a ovaj ce biti gurnut u vatru i svi ce od njega upravo ocekivati ono sto i ti
a to je da bude drugi Kleo.

Ja ne ocekujem da bude drugi Kleo
a ni u prvoj polusezoni ne ocekujem veliku igru (sto nam nazalost jeste potrebno od napadaca) vec ako stvarno ima kvaliteta ocekujem na sledece prolece da igra dobro pa da ga kao i sve druge prodamo vec sledece leto :cry:.

Ugovor je tu nebitan-mi ne prodajemo samo onoga za koga nemamo ponude.


Nekako sve vise pocinjem da ocekujem od Jovancica,
em je domaci i ne treba adaptacija, em niko na njega ne racuna da nam bude glavni napadac, em ce decko da kida da bi izborio prvi tim.

Nisam ne zadovoljan dosadasnjim dolascima ali treba nam vise matorih iskusnih igraca za dobre rezultate u evropi te se ovaj Rankovic uklapa u ta moja razmisljanja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@ARMY

Pa mi SVAKI ljetnji prelazni rok promijenimo 6-8 igraca,ne znam cemu se ti cudis?

Jedina razlika je sto smo ovaj put sve doveli na vrijeme da se uigra, razmisli malo.

Ja sam licno zadovoljan ,ovoliko jos nismo nikada potrosili, jos samo da se dokazu na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top