Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sada mi je sve jasno, a ovaj je za mene završio karijeru sportskog direktora već posle mesec dana! I onda se čudimo što je sve rasprodato... Bjekin sistem rada!!! :kur

A sada dodati na zastavi "Jedan je Mladen Krstajic,a svuda je Nenad Bjekovic"

PS. A da kao sto jednom rekoh, jedva cekam privatizaciju FK Partizan. Toliko.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Je-Ne-A kralj si.A sada ozbiljno.Ja ne znam gde vi ljudi zivite.Zar do sada niste shvatili da su oni svi do jednog govna neopevana da medju njima nema razlike.Sta ste mislili da cemo ulaskom u ligu sampiona prestati sa trgovinom ljudi.Sta ste mislili da je Krstajic drugaciji od drugih direktora.Pa sam covek rece kome se divi i koga pita za savet.Verovatno je i Stanojevic jadan i nevin i nista ne zna.Boli njih kurac i za Partizan i za navijace i sve.Prodali bi i stadion da mogu.Jbt promeniti skoro ceo tim nicim izazvan pa to nema ni u amaterskoj ligi na Farskim Ostrvima.Vazno je da nama ostaje Miljko i da hvala Bogu njega necemo prodati jos sto godina da igra.
 
Последња измена од уредника:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Otarasili smo se Fejse,Race,Lole,Princa,Ilieva,Marka,Krla.

Doveli:Markovica,Edua,Rankovica,Jovancica,Ivanova,Volkova,vrace Ubica.

E sad da li prvo mozemo uigrati ovoliko igraca,i drugo mogu li ovi u potpunosti svi da se uklope.

Ovo u kosarci nema,em razvaljeni em neuigrani.Jos Savica spremaju da prodaju usred kvalifikacija.

Sto je najgore Dinamo je u kombinaciji za rivala.......

Klub vodi Nenad Bjekovic koji je interesantno doveo Saleta Stanojevica i koji je doveo i samog Djurica i sacuvao Stanoja tako da je ovo sve normalno.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
jad i tuga...
Koji crni trogodisnji plan,pa ovako bi poslovali mi sa foruma...sve je na prodaju i cao,da nam Bog pomogne i da pomogne Stanoju da izvuce najbolje iz ovog novog tima..
Raci sve najbolje u novom klubu da nam se vratis nekad !
Nikad nismo imali ovakve Grobare u klubu kao Raca,Marko,Lola...a sad smo opali po tom pitanju..sad imamo igrace sumnjivog navijackog opredeljenja i imamo nase klince,neko kaze da je to manje bitno,jbga ja verujem da nas jos ima kojima je to itekako bitno...

Da Bog pomogne :napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Капирао сам да се Фејса продаје зато што се Раћа не може продати.
Уколико се опамете па доведу Лолу или Дуљаја или чак и Ергића(ког иако повезују са циганима,невероватно је нормалан лик) можда ће и имати логику.
Али сумњам да се планира унапред.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Божовић
Божовић
Радосављевић
Ломић
Кизито
Крстајић
Крнета
Настасић
Јовановић М.
Савић
Стевановић
Камберовић
Јовановић Б.
Фејса
Смиљанић
Петровић
Мореира
Галешић
Марчета
Мијић
Адија
Богуновић
Илиев
Вашингтон
Клео
Тејго

Дакле, ово је списак људи којих смо се решили/решићемо се (да се не лажемо да ће Киза, Богун или златна кока Савић да остану) за само годину дана из првог тима.

Шта рећи осим: :clap
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Станојевићев трогодишњи план. Партизан раме уз раме са европским клубовима после три године...
Какво разочарање.
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Ma nema frke imamo Rankovića kao alternativu:banghead!
Fejsa je dosao i trazio da ide iz kluba...???
Kleo je dobio sjajnu ponudu morali smo da ga pustimo...???
Petrovic je verovatno trazio da ide:banghead...(jedini koji ume da nanize 2 ili cak tri igrača,dobar pas u prostor,poseduje najjači šut sa distance,visok i zahvalan u svojih 16...samo da poradi na tehnici trčanja, poveće brzinu i biće igrač tipa Viera)
Na pravdi Boga oteraste Doktora(tim pre sto Mo ničim takav odnos prema njemu nije zasluzio a bio je motor i srce ekipe i zasigurno jedan od najboljih nasih igrača u poslednjih 20 god)i tako dovedoste u pitanje oba trofeja...al nema veze isplatilo se rešiti se njegovog ugovora...Ah da...,on je samo stranac,kojem su bitne samo pare...(pitam se gospodo šta je vama bitno???)
Ovo pišem na prvu jer sam zaista iznerviran(a to je malo reći)....
Amateri,lopovi,prevaranti...dokle bre...dokleeeeee....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo pišem na prvu jer sam zaista iznerviran(a to je malo reći)....
Amateri,lopovi,prevaranti...dokle bre...dokleeeeee....

Obožavam kad se neko posle 20-ak dana na forumu oglasi ovakvim postom. Smanjite malo doživljaje i uvrede. Nikakva zvanična vest o transferu Petrovića nije objavljena, pa i kada i ako bude - nastavite diskusiju bez uvreda!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Капирао сам да се Фејса продаје зато што се Раћа не може продати.
Уколико се опамете па доведу Лолу или Дуљаја или чак и Ергића(ког иако повезују са циганима,невероватно је нормалан лик) можда ће и имати логику.
Али сумњам да се планира унапред.


ne preteruj,kako se ne gleda unapred ? pa sledeci je savic,scepa,tomic,pa onda idu lazar,ninkovic ...


sto mi rece 1 renomirani clan foruma " pazi da ti djura ne proda konja " :buhaha:respect:buhaha

voleo bi Duljaja ili Lolu ali mislim da je naucna fantastika ... s druge strane ne zelim da verujem da SS misli da mu je ovo dovoljno za poziciju zadnjeg veznog ...
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Ja ne vidim razlog za neko preveliko iznenadjenje zbog prodaje Petrovica.Koliko znam on je na transfer listi vec 2,3 prelazna roka,a i nije u prvom planu kod Stanojevica.Nezadovoljstvo moze biti samo visinom transfera...Nekih 3,4 M je realna cifra za njega
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
hm, jos nigde nista o odlasku petrovica. mondo bi to prvi razglasio, ali ni reci o tome. jedino sto se zna je da se razvode demi mur i eston kucer...
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Ново лице аутобуса, којем би узгред да није Адидаса, још увек фалила нека слова, нове треше, нове припреме, нови прелазни рок, али систем, систем је остао потпуно исти, лоповски. А да нам је ФК упола као КК Били би 2 светлосне године испред најближег ривала и не би ни размишљали о домаћем првенству. Овако у најбитнијој години, када буквално можемо да решимо наредних десет година, они распродају ЦЕО тим.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
E pa sad ovako: vec 3 prelazna roka(ili koliko vec) "prodajemo" Racu i evo dosao je trenutak kad on konacno ide. Sa te strane nista cudno niti neobicno...

Ali, kada se zna da smo u proslom mesecu prodali 2 od 4 igraca na njegovoj poziciji, onda ne gledam logiku zasto da se proda Raca u ovakvoj situaciji?!:confused

I da, u koj klub Raca nastavlja karijeru?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Eno na zabranjenom sajtu kažu da je Đurić demantovao prodaju.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
До јуче пола форума је на све стране пљувало Раћу спор , алиби играч , што га не увале некоме за џак кромпира ...

Данас се плаче за њим ,а дечко је већ 1.5 годину практично на трансфер листи...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top