Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Radiša
Rnić Anderson Ivanov Volkov
Raća Medo
Babović Ilić
Eduardo Jovančić/Šćepović

Ova ekipa će u oktobru moći da ozbiljno igra LE, i da ne bude raspad u LŠ.

Problem je samo da li ćemo mi igrati Evropu u oktobru, i koju to Evropu..

Teško da će Raća u oktobru biti kod nas...a jel si siguran za Radišu? :D

Odprilike to i jeste tim kakav nas očekuje ove jeseni, uz možda jednu promenu...Ranković ili neko pojačanje umesto Raće..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Svaka cast,Djuri.....Rnic kakva bomba :(
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Za Raću niko živi ne zna, a Radiša.. nada umire poslednja :)

svakako ako i ode Raća, tu će biti Ranković, a ako se dočepamo Evrope, doći će valjda još neko..

meni je najveća nepoznanica ipak desni bek, tj hoće li to biti Rnić ili oporavljeni Miljkon..
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Rnica su doveli jer nam je frka a ne zato sto su to planirali.
Ok treba nam sada ali sta posle kad se oporavi Miljkovic i kad bude sa Aksentijevicem konkurisao na desnog beka (spoljnog ako vam volja).

Rnicu je pravo mesto desni bek a ne stoper i ako ga sada bude igrao bice to prinudno jer smo u govnima.

Ali kasnije ce uzeti mesto onima koji su planirani da igraju posebno mi je zao Aksentijevica koji se odlicno pokazao.



Ovo sto gledamo je totalni amaterizam uprave ali i sportskog dela koji se ovde na forumu cesto izdvaja od same uprave jer navodno je sportski deo nesto posebno a i tu su mladji ljudi.

Nazalost ovo je na nivou nekog nizerazrednog kluba (zvezda,vojvodina...dodati po zelji) a ne naseg Partizana koji bi trebalo da je na prostorima balkana verovatno najveci klub i strah i trepet.


Ja i mislim da jeste ali ovakvim potezima koje sebi dozvoljavamo tj koje sebi dozvoljavaju jer ja se tu ne osecam kao MI i ne poistovecujem se sa takvom upravom,
ovakvim potezima pokazujemo sve suprotno od onoga sto smo zeleli da postanemo a i poprilicno pljujemo po svom renome-u.


Ja mogu da shvatim da domaci rivali nisu ni imali kvalitet, rezultate i pare pa tako ni tim i da ako njima recimo fali igrac na nekoj poziciji to nista ne znaci ali mi smo sve to imali poslednjih sezona a ove najskorije igrali smo i LS i imali odlican tim.

Verujem da ce nas tim biti ok mozda cak i dobar ove sezone gledajuci na duze staze uz nadu da Anderson nije ozbiljno povredjen i da nas trener nece biti previse tvrdoglav i uporan u forsiranju Vukica, Scepovica (izuzetan igrac :buhaha) i Miljkovica.

Ali znali su svi da nam sezona ko i uvek tj njena uspesnost kao i mnogo para zavisi od starta i prvih utakmica i ovakvo igranje sa sastavom,
prodaja nekih igraca na bitnim pozicijama koje smo uigravali za prvi tim (Savic) ili neuspesna prodaja nekih pa vracanje (Petrovic) i posebno nedostatak stopera za prvi tim,
to je totalni amaterizam, kurcobolja i igranje sa renomeom kluba ali i nasim zivcima.


Ja sam totalni pesimista jer po svakoj logici nemamo nikakve sanse da prodjemo jednog tako jakog protivnika ali sreca pa kod nas ne stanuje logika :D.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Dobrodoslica Rnicu!
Njegova situacija je kao i Lolina prosle sezone. Kad je dosao svi su ga pljuvali, a sad placu za njim! Nadam se da ce Rna zapusiti usta kriticarima i pljuvacima, jer je zaista veliki borac i Grobar pre svega! :pfc:
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Што се тиче Рнића, не знам који су Салетови планови и на којој позицији ће играти...
Ако је доведен као десни бек, онда супер, а да се притом тржи бек-ап штопер (ако већ немају муда да убаце Фримпонга)
Ја верујем да јесте тај случај са Рнићем јер би ми било нелогично довођење овог бразилца као бек-ап штопера Рнићу, а притом Рнић на позицији штопера = не баш најсрећније решење, па макар и само некад, по потреби
Овај долазак Рнића никако не би смео да буде оправдање за евентуални недолазак још једног штопера јер Рнић свој квалитет може да покаже само на бековској позицији!

И немој да је неко више испрозивао Ђуру за оне фамозне 2 бомбе
Ето вам...једна је Кежман, који само с нама тренира али нема везе, а друга је Рнић... :roll:
Праве бомбе, нема шта...:pop
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
A sto jos nema zvanicne informacije da je Rna potpisao?
Iskreo nisam odusevljen, ali opet bolje on da igra beka nego Miljkon, posto je Aksa premlad\o/ , a bolje i da igra stopera, nego Rankovica mukicu tamo da gledamo, bar dok se Markes skroz ne oporavi...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Рна је потписао уговор на годину дана !
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Aksentijevic sa svojom igrom u defanzivi ne sme da se pojavi na desnom beku,jer ce nas razvaliti po toj strani.
Fripong je mogao da odigra stopera samo da su ga nasi vise uigravali na prijateljskim mecevima,tako da je Rnic sada jedina opcija.
Moramo sa dva zadnja vezna a Sale nema snage da zatvara bok i da nesto uradi u ofanzivi,vec mora iza Eduarda da pokusa sa nekom asistencijom ili sa ubacivanjem iz drugog plana.

Stojkovic

Rankovic-Rnic-Ivanov-Volkov

Medo-Petrovic

Babovic - Tomic(Davidov)

Ilic

Eduardo
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Rniću dobrodošao! Samo nemoj da nešto zgrešiš pa da te pljujemo molim te. On će nam mnogo značiti sad em je igrao u belgiji em ima određeno iskustvo i još nije loš igrač. Sad smo popunili sve pozicije osim sredine. Šta će da dude sa ovim što je na probi?
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Rnic kao bek, moze da prodje.
Kao stoper, i tu vec nek' nam je Bog u pomoci...
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Ne razumem kako je Rnić pojačanje u ovom trenutku i koju to deficitarnu poziciju u timu pokriva!?(možda u perspektivi)
Pa dečko celo leto trenira "individualno"!?
Vrh neozbiljnosti bi bilo staviti ga u tim protiv Genka(dal to neko i pomislja?...pogotovo na štopera)
Prihvatio Đurine uslove za platu,sad imamo jaču konkurenciju na desnom beku i to je to!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Rnica su doveli jer nam je frka a ne zato sto su to planirali.
Ok treba nam sada ali sta posle kad se oporavi Miljkovic i kad bude sa Aksentijevicem konkurisao na desnog beka
Опуштено Земунело, видиш да се радило плански:
Рна је потписао уговор на годину дана !
Ето одговора на твоје питање што се тиче гужве на десном беку
Дакле, продаја Рнића већ у зимском прелазном року а продаја Аксентијевића већ у следећем летњем прелазном року, наравно, само у случају непристојне понуде...:roll:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pošto sam od početka priprema želio da se Rnić vrati a ujedno i najavio da se vraća, ja sam zadovoljan. Još da prođemo Genk i potpiše Kežman... da se obistini i moje drugo/treće proročanstvo.

Najviše je golu domaćina pretio Šćepović (7’, 11’, 26’, 39’, 42’), kome su saigrači iz odbrane i veznog reda, slali lopte u prazan prostor iza odbrane domaćih, a Marko je iako sam na protivničkoj polovini u par navrata izvanredno reagovao i šutevima ili asistencijama pravio paniku u redovima domaćina. Dobru igru krunisao je izvanrednim golom u 44’

Znači, prokockao je prve ČETIRI šanse da bi tek iz petog puta pogodio gol. Sjajno!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dolazak Rnića pokazuje samo kako se kod nas radi katastofalno,a tu ne mislim samo na upravu već i na trenera i sportskog direktora.
Isti taj Rna im se nudi mesec dana ali oni ga neće,a sad nam je spasonosno rešenje.
To što oni nemaju muda da stave Frimponga,već su spremni da stave Rnića sa 2-3 treninga u timu govori najbolje o njima.

Nadam se da Rnić neće igrati na mestu beka i tako sprečavati napredak Aksentijevića,pa da ovaj igra ko Brašanac.
Kod nas će dobri igrači uvek biti premladi,pa ćemo gledati iskusne kornjače.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Koliko mi se čini oni su i ranije pokušali da ga dovedu, ali je plata bila problem.
Koliku će platu sada primati to ne znam, ali je vjerovatno da je to dosta niže nego što je ranije tražio.
Zato dolazak Rnića danas nije katastrofa.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
glavni uslov je ispunjen, jer je slobodan igrac...
taman posla da se plati neko obestecenje za nekog...
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Dolazak Rnića je zapečatio sudbinu Aksentijevića za ovu sezonu. Pretpostavljam da će Aksentijevića vratiti u Teleoptik, čim se oporave Miljković i Anderson.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top