Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
uuu izvini momče nisam znao da imaš mesije i ćavije u hajduku pa da treba toliko da se pregovara.

volim ove paorske klubove kad krenu sa ovim bahatim izjavama a znaju da će na kraju da padne dogovor sa Lian sports gmbh. proseravanje:puke
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Bilo vec, citaj forum.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Medojevic, Merebasvili, Mojsov, Mrdja, Katai... A da uzmemo Batu Kan Kana za predsednika?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ovim novinarima ko da je neko obećo dobru lovu u nadmetanju "Ko više popali masu".
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jel postoji šansa da u ovom prelaznom roku dovedemo nekoga ko neće doći na pozajmicu?

Znam da su pola ovih članaka novinarska preseravanja, ali me brine finansijsko stanje našeg napaćenog kluba.

Što reče PFC_D, kad ovi odu iza njih neće ni tapete ostati.
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
A ko je to pa dosao na pozajmicu?
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Dve strane o Markecu na forumu, onda zizka za Medojevica i zadnjih pet komentara niko vise ne pominje sramnu prodaju Markovica!


Eto kako je lako manipulisati nama
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Док се неко није убио, ево има и ова варијанта:

Marković, za sada, ostaje?
Izvor. B92

Kako B92 nezvanično saznaje, Lazar Marković nije potpisao niti je pred potpisivanjem ugovora sa Čelsijem kako su neki mediji objavili.


Tweet

Tačno je da se za napadača crno-belih interesuju brojni klubovi iz Premijer lige i Primere, a među njima i Čelsi.

Međutim o bilo kakvim razgovorima o eventualnom transferu Lazara Markovića moglo bi da se razgovara tek po okončanju ove sezone. Kako tvrdi izvor B92 mali su izgledi da Lazar Marković na leto napusti redove srpskog šampiona.

„Želja Lazara Markovića a i naša je da ostane tokom cele sledeće sezone u Partizanu i po mogućstvu i sezonu nakon te. Tačno je da imamo višemilionsku ponudu za najboljeg mladog napadača u Srbiji, ali nećemo žuriti jer Partizan nema zamenu za njega na toj poziciji“, rekao je izvor B92.

Uprava crno-belih je prethodnih dana razgovarala na temu mogućih transfera odnosno odlazaka iz Partizana i svi su se složili da bi Lazar Marković trebalo da ostane u klubu barem do kraja kvalifikacija za evrokupove.

Наравно ни то не мора ништа да значи...
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
heh, ko preslikan slucaj Savic. Pogotovo ovaj deo "svi su se složili da bi Lazar Marković trebalo da ostane u klubu barem do kraja kvalifikacija za evrokupove". Znaci ko god da je trener nek sprema ekipu s njim, pa ce da odleprsa negde pred revans prvog kola.

Tuzno...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ajte ljudi niste se valjda stvarno iznenadili?

I dodajte na tu cifru puta dva to je isti princip kao sa Savićem ali to niko neće ugledati te pare.

Uostalom to što je pušteno u medije da je Pfc račun u blokadi nije slučajno već je pušteno zato da posle može da se pravda prodaja Markovića.

E sad a što su mnogi kratkog pamćenja pa se ne sećaju više silnih miliona koji su ušli u klub to je već druga priča.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Dve strane o Markecu na forumu, onda zizka za Medojevica i zadnjih pet komentara niko vise ne pominje sramnu prodaju Markovica!


Eto kako je lako manipulisati nama
Znači ja ispadoh manipulatur :D
Ova tema je zajebancija i može da idi i u svaštaru, pa zašto ne bismo komentarisali ove gluposti što "novinari" izbacuju iz sata u sat.
Sve i da ispišemo 1000 strana o Markecu, ne vidim kako možemo da utičemo na njegovu prodaju?
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Vest je plasirao isti novinar koji je prvi pustio za Tosica i Ljajica u Junajtedu i Savica u Sitiju. Zbog toga uopste nemam dilemu da je tacno.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Lažu menađeri i zli novinari, Đura se svim silama bori da zadrži tim, a to su kafanske priče.

Dragane Đuriću, najiskrenije ti želim da sledeće izjave daješ nadležnima za privredni kriminal, iako ti navijači predviđaju robiju, evo ja kažem da lažu i da su to kafanske priče, to sam od tebe video.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
I meni se cini da polako trebamo da se oprastamo sa Markecom. Kad bolje razmislim, neka ide decko i neka ne gleda nazad, nije on za ovu cigansku zemlju, ovaj smrdljivi fudbal, i za ova govna sto su nam zajahala klub i tribinu. Neka ide mali i gradi karijeru, nadam se da ce postati veliki igrac, a mi cemo da psujemo par dana, a onda da se umirimo nekim crncem pojacanjem ili novim povratnikom, tako nam i treba kad smo ovce.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
A ko je to pa dosao na pozajmicu?
Moraš da budeš vizionar, da gledaš unapred. :D

Nama ne gine dovođenje igrača na pozajmice, jer para za kupovinu nema (pojela kampanja i lopovi).
Još uvek niko nije došao, većina tekstova su sranje i nagađanje, ali budi siguran da ako ovi ostanu u klubu još malo, mi smo najebali.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Svi smo vec naslutili posle onog sramnog samaranja Markeca sta sledi, znamo i kako funkcionise klub u rukama govnara Mutavog, Rase, Mila, Patuljka i da ne zaboravim njihovog bankara Faljija!
Nista cudno, svake godine nam prirede isti scenario, a mi tu nazalost nista ne mozemo sem da se nadamo da ce sledeca uprava biti bolja po nas Partizan!
Markecu zelim sve najbolje a gore navedenim govnarima iz uprave i bankaru zelim da ne dozive 11.05.2012-godine.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Dzabe mi pisemo ovde bilo sta...Kako stvari stoje, sve sto valja ce se prodati, a mi cemo ponovo dovesti kurac od dobrog pojacanja. :confused I onda hocemo u Evropu ? Svi cekamo prelazni rok ? Uprava nam se sere u klub, a niko nije dovoljno mocan da se suprostavi... Za sad jedino moguce pojacanje koje mi se svidja je Marko Bakic iz Mogrena, znam ga licno, u istom gradu zivimo, vec je sa 18 godina kapiten Mogrena, strasan tehnicar...Igra odlicno za mladu reprezentaciju. Stvarno je brutalan igrac... btw. SRAM BILO FEJSU ZA OBLACENJE CIGANSKOG DRESA !!!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top