Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Najjace mi je kad kazete "uzecemo lepe pare" za Tomica ili bilo koga. Ko? Partizan? Kako da ne. Alo, zemljaci, uzele se desetine miliona evra, a racun nam blokirali zbog desetina hiljada, plate kasne, strajk se sprema, teren kao na Tajlandu... Uzmemo pare... Ccc.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ti kao da si od juce na forumu?

Licne zelje zadrzite za sebe.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Tema nije Grant.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Не копају они, него менаџери преко нашег имена продају играче. Јајаре класичне.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.948
Nego, sta bi sa Bokom, i dolaskom njenih mladih igraca kod nas?:D
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Roma se ozbiljno interesuje za Tomića. Čitao sam ne njihovim forumima, pošto pratim i Romu. Jedna od glavnih kvaliteta koje pominju su tehnika i izvođenje prekida. Mislim da NT7 može još mnogo i da mu treba jača liga, strožiji režim i jači trening, da iz njega izvuku potencijal.
 

Zagor

Guest
Ја му заиста желим да нађе клуб који ће га још стрпљивије и плански уводити у свет фудбала за одрасле. По некој мојој процени, у 30 и некој има да пршти...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.948
Pa sta su oni mislii, pa ne moze kod nas tek tako da se prodje proba...
Pa pogledajte Mangu, gazi sve pred sobom, ali bukvalno. :D
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Kаrišik je naše dete koliko ja znam.

Doveden je 2005. kao veliki talenat. Prije toga je igrao u Jedinstvo iz Bijelog Polja, a kad su usli u prvu ligu SCG presao je u Teleoptik.

Bio je cak i kapiten nacionalnog tima Srbije U-19, ali posle meca sa Njemackom (gdje je dosta grijesio) krece njegov pad u igri. Razne pozajmice nisu nista pomogle dok nije presao u Slovan.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Doveden je 2005. kao veliki talenat. Prije toga je igrao u Jedinstvo iz Bijelog Polja, a kad su usli u prvu ligu SCG presao je u Teleoptik.

Bio je cak i kapiten nacionalnog tima Srbije U-19, ali posle meca sa Njemackom (gdje je dosta grijesio) krece njegov pad u igri. Razne pozajmice nisu nista pomogle dok nije presao u Slovan.

Hvala za potpune podatke. Ja se samo sećam da sam ga primećivao u našim sastavima nekoliko godina. Lično ga nikad nisam gledao.
Ali sam zato recimo masu puta gledao Pajovića i kod nas i u Radu. Pominjao se kao potencijalno pojačanje....lik je užasan.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Po meni Zvone mora da ostane. Ovde se prica da je dobar za nasu ligu, za Evropu ne. Ziva istina! Ali onda postavite sebi ovo pitanje. Ko je od nasih igraca dobar za Evropu? Apsolutno niko!
Dajte da se osvestimo. Nemamo mi tim za Evropu. Eventualno Liga Evrope, uzmemo 3-4 boda i puna kapa! Koja crna Liga sampiona?!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@PilePFC, ne ulazimo mi u Ligu Sampiona da bi uzeli neki bod, nego da bi uzeli 10-ak miliona evra. A ako treba da biramo izmedju Lige sampiona sa 0 bodova i Lige Evrope sa 3-4 poda, vise se isplati da udjemo u L.S. :wink: A sto se Zvoneta tice, dobar je za nasu ligu, kao i cela nasa ekipa, e sad, kazes ne valja za Evropu kao i cela nasa ekipa? Zasto onda nagomilavati igrace koji ne mogu nista da urade u Evropi ? Bolje drzati mlade igrace koji ne mogu nista da naprave u Evropi, nego forsirati Vukica... Nekad je mogao sigurno, jedan je od mojih idola, ali proslo je njegovo vrijeme. :ziveli
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
@Petar PFC
Apsolutno se slazem! Ali koliko je to realno?
Da bi mi mogli da udjemo u Ligu sampiona, treba da promenimo 70% tima. Voleo bih i ja da ulazimo redovno, pa makar nijedan bod ne uzimali, ali sanse da se to desi su minimalne.
Mora da ostane da bi pokazao Dzigiju kako se ponasa i igra profesionalac. Mislim da je Pekarski pisao o tome. Ako se mi oslonimo na Ninkovica i Markovica vec sledece sezone, realno gubimo titulu. Treba se osloniti na njih za dve godine, ako uopste dotle i ostanu...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@PilePFC, ma ne govorim ja o sigurnom ulasku u L.S. Nisam lud :D Samo kazem da bi u slucaju ulaska bilo bolje forsirati "mlade" nego "stare". A realno uz 2 dobra pojacanja, i ovom ekipom nama Evropa nije daleko. Pa mi smo realno nadigrali Genka sa ekipom koju imamo sad, nesrecno smo ispali, ako budemo 20 % jaci od ljetos, ne vidim prepreku da se nadjemo u grupnoj fazi L.S ili L.E. :wink:
Odosmo mi u off. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top