Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Ne verujem da cemo uz Zabiju dovesti jos 2 kvalitetna napadaca(pod uslovom da Scepa, Markec, Edu ostanu).
Jos jednog cemo dovesti verovatno tipa Scepa 2, Djurdjic, i tako neki povratnik. A ako budemo dovodili jos nekog bice to tipa Mitrovic, eventualno ovaj iz Sindjelica ili Mudrinjski.
Moze se dogoditi da kasnije dovedemo jos jednog, ako obezbedimo grupe u Evropi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Meni je Vanja u početku bio baš gotivan lik i dosta pozitivnih stvari sam čuo o čoveku.A onda sam počeo da obraćam pažnju na njegovo ponašanje i čovek mi se zgadio.Kod svakog datog gola je među prvima skakao da se ljubi sa Grantom!
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Drago mi je da smo raskrstili sa Radom, non stop su kukanja čak i kad smo utopili onaj njihov balvan zvani Jovanče. A što se tiče Vasilića, hm.. do sada je već trebao nešto da napravi. Od Porta do Albanije, sada Sinđelića...

Čudni su putevi fudbalski...
Nekad je dovoljno da igraču legne trener i sistem igre....pa da iznenada eksplodira.
Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji se niotkuda pojavio.
I Žigić je u Zvezdu došao sa 23-24 godine iz Bačke Topole...pa na kraju napravi veliku karijeru.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
http://www.youtube.com/watch?v=WlBosP4KhJY
Evo jednog interesantnog i atipičnog klipa sa Đurđićem.
Prvo idu promašaji, pa asistencije, pa golovi. Interesantno je kako voli da prebacuje golmane :D. Nadam se da priča iz novina nije patka, već da sko zainteresovani za njega.

P.S. Ako je neko već postavljao klip, izvinjavam se unaprijed, jer ovih dana ne pratim baš forum.

Hahahah, ovaj bre vise voli da lobuje nego leba da jede :buhaha :buhaha
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
to nije taj...

Дијакате, ево ти шут карте

25 мај, 2012
Алиун Дијакате (19), нападач из Сенегала, није прошао пробу у Партизану и у недељу ће напустити клуб из Хумске.
Земљак Ламина Дијаре је имао прилику да покаже вредност у пријатељској утакмици Телеоптика са Земуном, али иако је постигао гол и забележио асистенцију није убедио стручњаке црно-белих да заслужује уговор. Баш као и недавно Енглез Хари Агомбар.

zurnal.rs
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
УДБАЛ » Партизан
Вермезовић: Шћеповић – моја жеља
25 мај, 2012

Тандем браће у нападу Партизана! Идеја да током припремног периода Лазару Марковићу придруже две године старијег Филипа (приводи крају сезону у Телеоптику), могла би да добије још занимљивије обрисе у случају да руководиоци црно-белих у исти дрес обуку – Шћеповиће!

Марко (21) ће се у августу вратити на терен после повреде предњих укрштених лигамената, а Стефан (22) би до тад могао да озваничи сарадњу са српским прваком. Њему је истекао уговор са Хапоелом из Акре, признаје да је вољан да се врати у Србију, како би се после епизода у ОФК Београду, Сампдорији, Брижу, Кортрајку и у Израелу, доказао и у дому где је поникао.

- Шћеповић је један од играча са списка мојих жеља. Реч је о бившем младом репрезентативцу, занимљивих карактеристика, информисаћу се код његовог оца Слађана какав му је статус – уз осмех је потврдио Владимир Вермезовић, који је током првог мандата на клупи Партизана у први тим увео браћу Маринковиће, Ненада и Небојшу.

Највећи проблем је што ће прелазни рок тек да се захукта по завршетку Првенства Европе, у време кад Парни ваљак мора да има формиран тим.

- Логично је да велики клубови прве квалификационе утакмице доживљају као пијацу, али мора и Партизан да се заштити. Ако тад будемо продавали, боље да то буде висока цена, а не да играчи оду будзашто.

Zurnal,rs
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ako tad budemo prodavali, bolje neka to bude visoka cena. E, jebiga bas. I Savic je otisao za visoku cenu, Cika Crni kaze da je to OK i da cemo opet tako? :(
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Партизан од понедељака разговара око Пајовића

sp-pajovic.jpg


Први пик Партизана за јачање конкуренције на позицији штопера је Томислав Пајовић.

Капитен Рада жели да се врати међу црно-беле (прошао млађе категорије), али ће ситуација по питању евентуалног трансфера бити јаснија тек од понедељка, кад се у Србију врати финансијер „грађевинара”, Ранко Стојић.

- Потребан нам је још један искусан штопер, за такмичење у Европи – индиректно је потврдио Вермезовић, који је тренирао Пајовића у Телеоптику.

( Zurnal )
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.607
Локација
Beograd


Jer, Falji, može da nam zafalji...

Meni je zanimljiva ova recenica: "U Partizanu ističu da više neće biti favorizovanja nijednog igrača koji su pod zaštitom menadžera." Ovo je javno priznanje da je do sada bilo favorizovanja nekih igraca zbog menadzera.
Slucajnost ili ne, ali i Stefan Scepovic je u vlasnistvu ramadanija. Njegov dolazak bi povecao koncetraciju ramadanita (Zagor tm) :D

Boldovao bih dva put, ovo gore, kad bi to moglo...
Konačno objašnjenje, tačnije POTPUNO PRIZNANJE zašto neko MORA da igra, pa makar mi na tribinama - ,,bljuvali džigericu,, zbog toga! :puke
I, naravno dokaz da (dosad) ni trener, ni sportski direktor nisu mogli, ili hteli ništa protiv te ,,taktike,, a da li se tu ,,talila,, i uprava...jok i nije! Hm,hm,hm!!!

Poznajući Vermeza, mi ćemo najverovatnije u Evropi igrati sa jednim napadačem.

Pierre Boya se vraća u Partizan?! :D

Poznajući Đuru, igraćemo mi u Evropi i bez napadača, ako zatreba, tj. ako Đura uspe da proda i ove što imamo, još pre kvalifikacija...
A da da pare da se neko kupi - teško!


Odnosi se na onog momka iz Senegala, koji nije prošao našu probu u ,,Zemunelu,,...

Ja, iskreno sumnjam da bi i Mesi uspeo da prođe tu našu probu...jebiga, nizak je, nije za nas, tako nam i Žigić nije bio potreban, jebiga, bio je previsok, ne uklapa se...

Mi, ko da ne tražimo fudbalere, nego plesače koji će da igraju u ,,Krejzi Horsu,, i ,,Mulen Ružu,, u Parizu - svi moraju da budu skladne građe...

Dobro, zezam se, ne znam da li tamo uopšte ima takvih igrača, a za plesačice sam čitao da moraju da budu iste visine, iste težine, istih dimenzija guze, istog obima grudi, iste dužine nogu...i tako redom...nisam lično išao da proverim, malo mi monotono to ženskinje sa istim dimenzijama...ja volim raznolikost po tom pitanju...
A, i onako sam u Beogradu stalno sa tako nekim damama, pa sam u Pariz išao da se odmorim...od svega toga... :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.607
Локација
Beograd
A pošto i tog Mangu sad izgleda želimo da ,,uvaljamo,, negde (niko u ,,kombinacijama,, našeg napada ne pominje da je i on neki napadač valjda?! :confused ), onda jedino ostaje da pozovemo Čak Norisa da nam dođe - nema druge! :D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма док је мутави ту ништа ја не верујем.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Falji je tvrdokorno govno, ko to oguli sa kluba onda alal mu vera.

Drugim recima: taj jos mora da se rodi..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Problem je sto su svi momci koji nesto vrede u Partizanu njegovi, pa jel toliki problem da se zaposli 5 ljudi koji ce raditi u menadzerskoj agenciji FK Partizan, i sa kojom ce svaki stipendista potpisivati ugovore?
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
uradili bi oni to, ali mu izgleda duguju i jetru i bubreg. Kakva li su mutna posla u i oko kluba, ja mislim da bi mozak prosecnog grobara eksplodirao u pokusaju da shvati sve od silnih govana koja su izasrali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top