Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
@ynn93

Sta god da Sale uradi njemu je oprosteno . Njemu nema niko pravo da prigovara . Jednostavno neko ko je drugi na vecnoj listi po broju odigranih utakmica ne zasluzuje ni jednu ruznu rec . Jednostavno moramo da postujemo nase legende . Budi srecan sto si imao priliku da gledas jednu takvu velicinu . Jednog dana kada budes stariji imaces to zadovoljstvo da kazes svojoj deci da si imao priliku da gledas Sasu Ilica .

pazi sve to stoji sto si reko,ali mozes i sa druge strane da gledas. Ok on je legenda on je drugi na vecnoj listi,i sve to stoj, ali on trenutno NIJE igrach koji svojim kvalitetima moze da odgovori nama voljenom klubu i zato ja smatram da je bolje da se povuce i bude funkcioner u klubu nego da se "bruka" pod stare dane,ja volim partizan i pre cu da gledam kako ninkovic gresi i muci se nego on jer je on svoje odigrao... bolje da ne kvari sliku o sebi kao igrachu...
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
@Keza
u Bayernu Robben i Ribery cesto menjaju strane...kad obojica prorade, svaka odbrana je najebala...

Pa ne menjaju baš toliko često strane. Otprilike su 90% utakmice na svojim startnim pozicijama...Roben desno, Riberi levo...
Evo i sad gledam holandsku reprezentaciju...Roben je desno, a dešnjak Afelaj je bio levo.
Par puta su promenili stranu...čisto zbog promene ritma i zbunjivanja protivnika.

A drugo...pitanje je da li Volkov može u toku utakmice da promeni stranu...i ode desno. Teško...ne znam šta bi on tamo radio.

Te stvari bih prepustio Vermezu...valjda on ima viziju tima...ali znam da je on i pre 7-8 godina, igrao sa Vukčevićem na desnoj strani.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
pazi sve to stoji sto si reko,ali mozes i sa druge strane da gledas. Ok on je legenda on je drugi na vecnoj listi,i sve to stoj, ali on trenutno NIJE igrach koji svojim kvalitetima moze da odgovori nama voljenom klubu i zato ja smatram da je bolje da se povuce i bude funkcioner u klubu nego da se "bruka" pod stare dane,ja volim partizan i pre cu da gledam kako ninkovic gresi i muci se nego on jer je on svoje odigrao... bolje da ne kvari sliku o sebi kao igrachu...
Hoces reci da su tomic i babovic bolji trenutno od Ilica da se vise trude od njega?:banghead:banghead
On sa koliko godina ima je najborbeniji nas igrac i najbolji uz Vukica...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ja vam lepo kažem da je Djura reko da je Katai naš, a vi ne verujete.

Čak je i priznao da se zajebao kod Granta.

Eto, jel vidite da stvari idu na bolje.
Prvo nas nije slagao oko Kataia ,a još je samokritičan. Idu bolji dani . :(
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nek dodje Katai, neka drkne litar viskija pre svake utakmice samo da ne gledam vise onog genijalca sto govori drugim fudbalskim jezikom od drugih igraca na sredini terena!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Hoces reci da su tomic i babovic bolji trenutno od Ilica da se vise trude od njega?:banghead:banghead
On sa koliko godina ima je najborbeniji nas igrac i najbolji uz Vukica...

Tomic je bolji trenutno od sase,babovic nije al posto ne smeju da se vredjaju igrachi necu da obrazlazem zasto,a to sto vi pamitite ilica kad je bio 1 put kod nas to je druga stvar,sad trenuntno nije bolji od tomica,a od babovia i nije tako tesko biti bolji, drugo ja nikad nisam rekao da nije borben,nego da nema kvalitet za partizan,a to se najvise odrazava na njegove fizikalije...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ovo je cirkus. Poluproizvod iz Olimpijakosa dolazi, a sad mogu slobodno i Ninkovića, Jojića, Babića, sve otjerati u Smederevo da ne sjede na klupi bezveze.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.986
Локација
ante portas
Ako dodje ovaj Katai mozemo slobodno da promenimo naziv kluba u Splav boy united .Opet ce siptarski smrad da udomi svog propalog igraca u Partizan ! Povraca mi se od same pomisli da dolazi Katai !
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Neka nam je Bog u pomoci! Ja se nadam da Vermez i Tumba znaju sta rade. Cenio sam Katajia dok je igrao u Vojvodini pre nego sto je otisao van jer je tad bio normalan. Sta se sa njim desilo posle nemam pojma.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
pazi sve to stoji sto si reko,ali mozes i sa druge strane da gledas. Ok on je legenda on je drugi na vecnoj listi,i sve to stoj, ali on trenutno NIJE igrach koji svojim kvalitetima moze da odgovori nama voljenom klubu i zato ja smatram da je bolje da se povuce i bude funkcioner u klubu nego da se "bruka" pod stare dane,ja volim partizan i pre cu da gledam kako ninkovic gresi i muci se nego on jer je on svoje odigrao... bolje da ne kvari sliku o sebi kao igrachu...

Ma da Ilić pojma nema njega treba izbaciti iz ekipe da se ne bruka pod stare dane. A o pijanom Iliću:banghead Ako nam je ilić problem onda je Babović Mesi. Sve se videlo protiv cigana na prvoj kup utakmici i svakoj u kojoj nema ilića i Vukića. Čim oni izađu nema šanse samo ostaju mrsimudi na terenu.

Da poželim dobrodošlicu Lovreu koji će nam svakako doneti kvalitet, Zabiji koji je nepoznanica i starijem Šćepoviću pa da pokaže kvalitet, ako ga ima, i da nam dokaže da nije došo samo zbog toga što je Falijev.
Ako je istina za Kataia nem pojma što se njega tiče, da valja ne bi ga ovi slali kod nas, al šta znam da li može biti gori od Babovića videćemo. Plus promaja u glavi i pozajmica. Mi smo nažalost klub koji Ramadaniju i ekipi razigravamo igrače.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
I ko sad nam dovodi igrače? Tumba i Vermez ili Đura? Ako ih dovodi mutavi, jel' to znači da smo ostali kraći za još dve-tri legende?

Sledeći, molim...
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ovog padavicara je doveo falji licno,pitanje je samo ko ce otici,da bi se napravilo mesto za doticnog.
Izgleda da djura ide na to da kakvu god Vermez taktiku postavi,u ekipi ce nam biti 11 ramadanijevaca,strasno!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
ovo je mozda off,ali predpostavljam da je moralo zarad mira u kuci da se pristane i na djurine uslove,jer jelte on je glavni baja u klubu(nadam se ne jos dugo)
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.149
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Jebem te falji, sto nam Rukavinu nisi doveo...:angry

Jel zna neko, jel Katai levak ili desnjak?
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Ovo s Kataijem mi se ne svidja ni malo. Sad imamo bas dosta usijanih glava u ekipi-Ninkovic, Zabija, Lola, Katai, Knezevic isto ako dodje...kako li ce sve to na kraju da se kontrolise, bem li ga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top