Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Neka je sa srećom, konačno dobismo pojačanje. :D

P.S. "Novinari" 3,4 sad...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dodje Obradovic, ostane Ivanov, dodje Djemba Djemba i mi imamo ekipu sa kojom se mozemo boriti za i u 4. kolu kvalifikacija LS :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Дај Боже да се остваре сви ти трансфери стварно би имали сасвим солидну екипу, само што су та појачања требала одавно да стигну и уиграју се мало а не у минут до 12... али шта да се ради боље икад него никад .
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja i dalje ne verujem da ce ivanov da odigra jos neku utakmicu za partizan.
drugo snajder je verovatno deo para od njega hteo da ulozi u pojacanja a veci deo da pokrade.
ako ne dodje do ovog transfera sumnjam da cemo dovesti dzombu i jos neka preko potrebna pjacanja
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
И теби је сасвим нормално да отац и менаџер узму 50%?

Прекидам даљу дискусију на ову тему, пошто је после оваквих "аргумената" излишна.


Dobro sam prošao, mogao si i da me banuješ. Nešto si mi mnogo nervozan i stalno prekidaš raspravu kad ti se neko suprostavi.

Pošto kažeš da sam nervozan, a ja ne znam da sam nervozan, da opravdam nervozu poenima. Članovi su ipak, uvek u pravu.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo jedan isecak iz nekih danskih novina (juli 2012).
Mislim da je interesantno i potvrdjuje da je tamo igrao odlicno..

Det er store fodboldstøvler, der skal fyldes ud på den centrale midtbane i OB. Som nćvnt har Eric Djemba-Djemba forladt klubben efter fire år, hvor han var en markant profil og en populćr spiller blandt de fynske fans. Kan fynske Jacob Schoop overtage camerounerens rolle?

- Jeg er ikke nogen ny Eric, og vi har også en lidt forskellig spillestil. Men jeg håber, at jeg kan bidrage med det, jeg kan: Skabe boldbesiddelse og bidrage til, at vi kreerer spillet, siger Jacob Schoop, der ikke lćgger skjul på sin glćde over trćner Troels Bechs ankomst og den nye spillestil, det har medført.
http://www.tipsbladet.dk/content/fynbo-kan-afløse-djemba-djemba-i-ob

Ovaj je trebao da bude Djembin naslednik i pita ga novinar da li ste svesni da treba da nasledite jednog od najboljih igraca Odensea i miljenika navijaca.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
daj boze da se na kraju sve ovo obistini ,onda je odbrana sasvim korektna i sa nadom se moze ocekivati nesto ALI sve je ovo moglo mesec dana ranije da se desi,tako da mutavi stvore i da se obistini ovo a nadam se da hoce treba ti jebati majku u sredu 90 min....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Ono sto se meni najvise od svega svidja ako dodju obradovic i djemba jeste da i jedan i drugi imaju utakmice u nogama...
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Najvece pojacanje je ostanak Ivanova a bilo ko da bude desni stoper bice bolji od Ostojica.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Podseca me na Doktora :D
85862A2DBB9A6AF71C567D57D6564.jpg
(Djemba Djemba)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
PARTIZAN: Obradović na dve godine

obradovic.jpg


Dosadašnji štoper ukrajinskog Metalista Milan Obradović sve dogovorio sa Partizanom.

Ređaju se lepe vesti za Partizan i njegove navijače.

Dok se očekuje dolazak Kamerunca Erika Đembe Đembe, iz Švajcarske je stigla vest da se Bugarin Ivan Ivanov vraća i da će biti u kombinaciji za sastav protiv jermenskog Širaka u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a onda još jedna.

Milan Obradović, dosadašnji igrač ukrajinskog Metalista, dogovorio je sve sa crno-belima i ostalo je samo da potpiše ugovor na dve godine.

Obradović (35) je prethodnih sedam godina igrao u Ukrajini, od čega je čak šest sezona proveo u Metalistu iz Harkova, dok je prošlu takmičarsku godinu igrao kao pozajmljen igrač u kijevskom Arsenalu.

Tako se, gotovo preko noći, može dogoditi da Partizan reši pitanje zadnje linije i to dvojicom iskusnih igrača. Još ako sve bude u redu u vezi sa transferom bivšeg igrača Mančester junajteda, Đembe Đembe, crno-beli će imati miks iskusnog i mladog tima.

Od iskusnijih tu bi bili Ivanov, Obradović, Đemba Đemba i Saša Ilić, pa i Marko Šćepović.

( Mondo )
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
zive, podseca te na Doktora Moa po stilu oblacenja, i on je furao ove kapice i majcice:D

elem, evo i poslednje vesti na sportalu u vezi PFCare:

Ništa od transfera Bugarina: Ivanov - Obradović štoperski tandem Partizana! - Fudbalski transferi - Sportal.rs
http://www.sportal.rs/news.php?news=105912

gazi bre do LS!:D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
uvek sam za to da bar jedan štoper bude namazani matorac, od ostoje i voje snimatelja ne može da bude gori.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Lepo, lepo dobrodoslica Obradovicu bice nam odbrana beton ako ostane Ivan ali jos je rano on bi morao da produzi ugovor da nam ne bi otisao bez banke obestecenja?

Jos onaj Ganac na desnom beku da dodje, kapiten mladih Ganjana a moze i na stoperu jer oni su svi jaki ko stene i dobro se postavljaju i odbrana tip top!

Valjda ima para mutava spodoba da ispostuje i njega jer Aksent je neupotrebljiv, kao neki bekap mozda i da ulazi u formu ali sad kad nam je biti i ne biti ako nas zacrni ko na Kipru onda do mojega a kupili Djembu Djembu:D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Kolioo se igraca moze prijaviti za sledece kolo
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Nisam vršio zamenu teza nego samo sam te pitao

Ajde da analiziramo ova dva slučaja, Luka i Živković

Luka je došao besplatno, ima godišnju platu 70.000. Partizanu od njegove prodaje ide 50 %. Za koliko možemo prodati Luku, recimo 500.000, što mislim da je nerealna cena ali ajde. Partizanu od toga ide 250.000, od te cifre oduzmemo godišnju platu i klubu ostane 180.000 evra. Da li Luku možemo prodati za 500.000?

Živković bi po ponudi kluba godišnje dobijao 10.000, neka u klubu ostane 3 godine to je 30.000. Mislim da je Živković u klubu 4 godine, neka mu je stipendijski ugovor bio isti kao i ovaj što mu nude sad, to je ukupno 40.000 za 4 godine. Stipendijski ugovori su uvek manji nego profesionalni, ali sam tu dodao i stan i hranu koju mu je klub plaćao. To je ukupno 70.000. Za koliko možemo prodati Živkovića? Sam si rekao milionski transfer! Neka bude 1 milion. Ćaletu i menadžeru 50%. U plusu smo 430.000.

Šta je povoljnije za Partizan? Rankova ili Đorđevićeva ponuda?

И шта мислиш колико би дуго Партизан могао да се држи са таквим уговорима? Годину, две или пак три??? Рачунај на то да ово не би могао бити засебан случај, и да би сваки следећи "таленат" тражио исто то, јер што би пристао на мање.
Па ми смо бре у губитку и поред вишемилионских "чистих" трансфера, а шта би се тек догодило да почнемо потписивати овакве уговоре са дјецом из своје школе не смијем ни да замислим.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top