Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Izašlo na zvaničnom da je potpisao:
Marko Petković u Partizanu!
http://www.sr.partizan.rs/70178-marko-petkovic-u-partizanu/

Petku sve najbolje jako je dobar momak i ne sumnjam da će da gine na terenu takav je lik.

Stojke(Lukač)-Petko Obradović Voja(novi štoper) Volkov(Gulan)-Djemba Drinčić Ninković Sale Kapiten-Grbić(Fofana) Đurđević. Dodati i Pantića, Živkovića, Malbašića, Jojića, Brašanca...

Izuzetno pristojno za ovu našu ligu, za Evropu zavisi koliko ostanu zajedno što je naravno SF sa ovom upravom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Fali ti jedan igrač.... stavio si samo jednog Đembu :wink:
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Bice dobar Petkovic,ja ne pamtim da smo omanuli sa nekim gancijem kojeg smo doveli.:D
Mi omanemo samo s gancima koji su od malena kod nas.:D

Zajebitis na stranu,dobar bek,zakrpili smo najvecu rupu u timu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ajde da pozelim dobrodoslicu Petkovicu nadam se da ce biti pravo pojacanje ! Ako smo vec doveli pojacanje iz JSL mogli smo bar to odavno da ucinimo pre kvalifikacionih utakmica, a ne ovoliko da cekamo ...
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Po meni je steta ako Gulan bude rezerva Volkovu ili obrnuto tj da jedan od njih dvojica greje klupu...a i steta bi bila da vratimo malog Petrovica na tribine odnosno u Teleoptik, mislim da je decko zasluzio da bude bar zamena levom beku i da ulazi u igru sa vremena na vreme...zreo je, dobro za njegov napredak i za Partizan...
Nadam se da Vuk razmislja o opciji da Vovu gurne napred u vezni na levo krilo, to je igrao u Serifu pre nego sto je dosao kod nas, to igra i u CG-reprezentaciji (i bolje se snalazi nego na beku)...
Na levom beku ostaviti Gulana a Petrovica za zamenu...
Ako je realno da dovedemo Drincica, i potpisemo Pantica vec jednom, imali bi solidne bekove i za nase uslove jako dobar vezni red : Djemba, Drincic, Zivkovic, Pantic, Volkov, Ninkovic...

Edit: Evo dok sam kucao moje snove, ispalo nema nista od Drincica :-(
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Dobrodoslica Petkovicu, sad malo kod nas, pa posle Rusija, pa engleska, kad vec Bane Ivanovic kaze da ga podsecas na njega :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.996
Локација
Kobasicarija "Venac".
posle miljka i aksentija, diego vise nikada nece koristiti frazu: E VALA NE MOZE BITI GORI OD...
ovo sve dosta dobro izgleda, ali postoji "mali problem". stojke jos uvek vaga ponude. nemojte misliti da ih nema.
 

nniikkoollaa

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
24
Reaction score
9
Kad vec nema nista od Drincica, mogli bi malo probati Brasanca. Ono sto je odigrao prosle sezone, po meni, je zadovoljavajuce.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Bedak za Drincica.
Gledacemo Sasu Markovica citavu Boziju sezonu. Jos veci bedak.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Bice dobar Petkovic,ja ne pamtim da smo omanuli sa nekim gancijem kojeg smo doveli.:D
Mi omanemo samo s gancima koji su od malena kod nas.:D

Право кажеш, та нас филијала никад није изневерила.

Него изгледа да се мутави опет заиграо са неким дугмићима и грешком притиснуо BUY уместо SELL, или му више досадило да мери колико дуго Вук може да рони на дах...
Шта год било да било пошто и тако живимо од данас до сутра, а данас нам је налетео зелени дан - добродошлица Петковићу.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
posle miljka i aksentija, diego vise nikada nece koristiti frazu: E VALA NE MOZE BITI GORI OD...
ovo sve dosta dobro izgleda, ali postoji "mali problem". stojke jos uvek vaga ponude. nemojte misliti da ih nema.
Ja sam nesto ubedjen da Stojke odlazi do kraja prelaznog roka i da to sto brani protiv Tuna je cisto njegova dobra volja :cry:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
I ja sam ubedjen da ce Stojke otici a onda smo ga najebali :(
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Šestogodišnji videobim plan se zahuktava.Prenumićemo u evropi, a prezimeti cigane.Daj, ne ložite se što kaže čika Maidros,koga boli dupe za prosek
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Kakva lepa iznenadjenja :)
...
Lepo...došao Petko, Prezidente Đurić umesto dugmeta za ,,prodaj,, greškom stisnuo ,,kupi,, ima šanse da Koju vratimo u Rad...
A ja S.M.-a, već na drugoj temi poklonio Zvezdi... :)
Pojačanje do pojačanja...
Luku bih, ipak, zadržao, da, u saradni sa Toletom koji je sve to namestio, ulazi ko džoker pred kraj utakmice, koji bi faulirao protivničke golmane...
Bez zezanja, zaista cenim trud koji taj dečko ulaže, iako mu sa loptom ne ide najbolje...
Kad se samo setim da, mi, matorci, nekad davno, nismo baš bili oduševljeni tehnikom Bajre Župića, a sada...
Ipak, veoma cenim to što smo mi, Grobarski Forumaši, neprevaziđeni ljudi od ukusa, kada je u pitanju kvalitet i tehnika naših fudbalera (i onih koji su kandidati da postanu naši)!
Ima bre sve da zna i da bude moralno-politički i partizanski podoban, inače - ništa!
Svojevremeno:
Nama ni Ronaldo (frizura) ne bi odgovarao, zbog fensi frizure...
Ronaldinjo zato što nije još od petlića Grobar!
Ronaldo (Zuba), zato jer se ugojio i ne vodi sportski život...
I tako redom...

U nadi da su ovi iz Partizana raspoloženi da dodatno ojačaju naš tim, i da Stojketa privole da još neko vreme bude kod nas, završavam svoje današnje blebetanje...
:pfc:
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Dobro je sto smo dobveli Petkovica i sto je potpis na 4 godina .....Posle duzeg vremena neko da potpise a da nije pozajmica i ugovor od 1 god :D

Resili smo pitanje beka na duzi period , decko ima veliki potencijal , ocekujem i da ce zaigrati za A Reprezenntaciju :wink:

Ae sto pre jos Stoper , vezni , 2 spica..../:BB
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pre jedno 3 nedelje smo imali 2 do jaja golamana a u medjuvremenu jedan se povredio a drugi odlazi.Znaci nesrecni Zivko ce da brani.
Sta sve necemo doziveti u ovom prelaznom roku od euforije do dna :D.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top