Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

leonidas

Početnik
Учлањен(а)
17.12.2008
Порука
1
Reaction score
0
Na proslavi titule na istocnoj trbini video sam Urosa Djurdjevica,na poluvremenu se pozdravio sa Mitrovicem koji je bio u lozi..
Trebalo bi da je nas..
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Cirkus... Ne znaju gde udaraju. Debilko Ružić i Šiptar glavni u klubu. Ovakvo nemanje kompasa i bukvalno satiranje kluba iz korena se retko gde viđa.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Sto cirkus, 6 miliona za decka za kog 95% ljudi na pocetku sezone nije znalo da postoji je pristojna lova koju bi svaki klub u Srbiji morao da prihvati. Sto se tice Pantica, jebiga ako je njegova zelja i zelja njegove porodice da ode iz Partizana, ne vidim sta tu moze bilo ko da uradi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Cirkus je zato što smo mi fudbalski klub a ne supermaret.... cirkus, zato što primarni cilj treba da nam budu sportski rezultati a ne trpanje para pojedincima u džep.... da oni prodaju Mitra i dovedu pojačanje, ne verujem da bi se mnogo ljudi bunilo. Ovako, ostao je klub i bez igrača i bez para....
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ne vjerujem ja ovo za Pantica.
Tako se prije dvije godine pricalo da Lazar ide u Fiorentinu, a Lazar posle toga odigra citave dvije sezone.
Jeste da Bane i Djura (namjerno ovim redosledom) najvise u ljeto vole da se igraju menadzera, ali nadam se da nece biti toliko bezobrazan (mislim na prvog) da proda ovog klinca, jer bi prevrsio svaku mjeru.
Ako Mitar ode tesko da cu uskoro krociti na jna, pa sve sve i da dodje real, a ako ako prodaju i ovog klinca, koji je odigrao svega 20 minuta, onda ne vjerujem ni da cu fk gledati na tvu, jer stvarno mi se ne gleda simbioza Teleoptikovog prosjeka i Rada koja ni Novi Pazar ne moze da pobjedi.

@OnlyYou
Pa mi nismo bilo koji klub u Srbiji, vec sestostruki sampion, koji za mjesec dana igra kvalifikacije za LS.
Ako ti nisi znao za Mitra, nemoj ostale trpati u isti kos. Bilo je ovde ljudi koji su o njegovom potencijalu pisali kad je bio omladinac, a i heysel je odmah na pocetku priprema proslog ljeta opisao o kakvom se igracu radi i kakvu ce ulogu imati.
To sto si napisao oko moranja da se prihvat mrtvih 6 miliona je ponizenje, jer Mamic je jebenog Vidu koji je 7-8 godina stariji prodao za iste pare, a da ima igraca kao Mitra za njega bi garantovano uzeo 30 miliona.
Ja ne znam sta je bio motiv tvog posta, da li simpatije prema upravi ili nesta drugo, ali ja vecu glupost dugo nisam procitao.
Za prodaju igraca koji ima jedva 18 i svega jednu sezonu u prvom timu ne postoji opravdanje.
 
Последња измена:

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
A ne ide to tako: prodas igraca, pare nestanu, mi se svi bunimo i niko ne reaguje. Neko se sigurno ogradi za procenat toga je uvek bilo, i protiv toga se borimo, ali nije to bas ta prica, da likovi dodju i pokupe svu lovu. Uostalom jedini smo stabilan klub u Srbiji, a dajemo najvece plate igracima, ne kasnimo puno sa placanjem radnika iako imamo pun kurac viska zaposlenih, ali je "greh" sad otpustiti te ljude, k`o sto Mijat rece danas: tezak je to posao. Evidentno je da smo u "banani" i da su ljudi u foteljama blago nesposobni, ali opet drzimo se u ovim ludim vremenima i guramo napred uz to smo i prilicno uspesni na sportskom planu.

Prodaja je uvek bilo i uvek ce ih biti, prodaju i veci od nas. Kada prodamo igraca za 5+ miliona to je veliki uspeh u danasnje vreme. Fiorentina ce prodati jednog Jovetica za 25 miliona , a osam je dala za njega plus procenat koji ce dati nama i toj agenciji, znaci ostace im nekih deset, a mi dobijemo sedam za Lazara i sest za Mitra. To je prilicno dobar posao.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sto cirkus, 6 miliona za decka za kog 95% ljudi na pocetku sezone nije znalo da postoji je pristojna lova koju bi svaki klub u Srbiji morao da prihvati.

Prodaja ovakvim tempom najtalentovanijih igrača osvetiće se klubu kad tad. Partizan jede svoju supstancu. A neće uvek biti toliko talentovanih za prodaju i tada će doći do izražaja sav nerad u ostalim segmentima kluba. A pijavica mnogo.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Da je tako Ajax bi odavno propao, o Brazilcima i Agrentincima da ne pricam. Zato i imamo skolu da prodajemo, zaradjujemo i od tih para izdizemo klub daleko od ovog brloga srpskog.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
A ne ide to tako: prodas igraca, pare nestanu, mi se svi bunimo i niko ne reaguje. Neko se sigurno ogradi za procenat toga je uvek bilo, i protiv toga se borimo, ali nije to bas ta prica, da likovi dodju i pokupe svu lovu. Uostalom jedini smo stabilan klub u Srbiji, a dajemo najvece plate igracima, ne kasnimo puno sa placanjem radnika iako imamo pun kurac viska zaposlenih, ali je "greh" sad otpustiti te ljude, k`o sto Mijat rece danas: tezak je to posao. Evidentno je da smo u "banani" i da su ljudi u foteljama blago nesposobni, ali opet drzimo se u ovim ludim vremenima i guramo napred uz to smo i prilicno uspesni na sportskom planu.

Prodaja je uvek bilo i uvek ce ih biti, prodaju i veci od nas. Kada prodamo igraca za 5+ miliona to je veliki uspeh u danasnje vreme. Fiorentina ce prodati jednog Jovetica za 25 miliona , a osam je dala za njega plus procenat koji ce dati nama i toj agenciji, znaci ostace im nekih deset, a mi dobijemo sedam za Lazara i sest za Mitra. To je prilicno dobar posao.

To koliko smo stabilni i koliko redovno izvrsavamo obaveze govori to da radna zajednica prijeti strajkom svakih mjesec dana, plate i premije bivsim igracima se isplacuju kad uefa zaprijeti suspenzijom, a aktuelnim pred neku vaznu utakmicu.
Koliko je para dobijeno od transfera prije 2 godine, plus premije od Evrope, pa su munjevitom brzinim nestalei posle pola godine se kukalo kako nema ni dinar, a sto je najgore drzavi se duguju milionski iznosi, tako da ni te obaveze nisu izvrsavane.
A ljudi u upravi nisu blago nesposobni, vec su pojedini tesko retardirani, a drugi izuzetno sposobni kad se radi o licnim interesima.
A koliko smo dobri na sportskom planu govori to da protiv Aela nismo presli centar u 2 utakmice i da nismo nista mogli Nefciju. Ako je titula protiv kluba koji je 50 miliona u minusu uspjeh onda je i TreFiori iz San Marina veliki i uspjesan klub.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@OnlyYou
Sve tvoje price padaju u vodu kad pogledas samo nekih 300-400 km zapadno od Beograda.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ajaks i jeste bio propao. Iz istih razloga, 8 godina su bili bez titule. Razlika je jedino u tome što je njihova liga mnogo jača i imao je ko da kazni njihovu katastrofalnu politiku rasprodaje. Kod nas se to još ne odražava na lokalnom nivou, ali i to će se sigurno desiti čim čerga dobije malo veštačkog disanja. O Evropi da ne govorim, svake godine sve veći problemi će biti.
Inače. na drugim mestima se govori da bagra planira totalnu rasprodaju zbog 16 miliona evra dugova...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ajaks je u evropi postao teska sprdnja.
ONLY YOU ne mogu da shvatim tvoje razmisljanje kao dobronamerno

edit tvojim objasnjenjem koje si namenio STINGERU si potvrdio moje sumnje
 
Последња измена:

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
@Stinger
A ko u Srbiji placa bilo sta na vreme i kako je zakonom propisano? Ako su pare nestale za to se brinu nadlezni organi i neko ce odgovarati za kradju, ali ne verujem da bi iko bio toliko hrabar i glup da tek tako ukrade toliki novac, gde to moze biti realno. To sto se drzavi duguje okaci macku o rep, taj porez sto duguje fk i kk nece biti nikad ni placen. U evropi smo kurac to ne sporim i to bi trebao biti neki sledeci korak, ali u evropi su igrali svi ovi koje sada prodajemo i za kojima svi kukaju, ko kaze da neki drugi nece biti bolji? Ovi su imali svoju priliku. Da ne prodajemo tako igrace bili bi isti kao taj klub koji je u minusu 50 miliona.

@markoni
Taj Mamic je uzeo vise para od Dinama nego sto ce Djura i ekipa uzeti od Partizana da su jos 50 godina na "vlasti". Sa tolikim parama zaradjenim oni bi trebali da budu vanzemaljci za nas , a opet nisu, tu smo negde. Sa druge strane stvorili su ime u evropi kao fabrika mladih i dobrih igraca i svaka im cast, tu mi treba tek da stignemo.

@firestarter
Ajax je sve samo ne propao. Jeste nisu uzimali titule, ali samo zato sto su i druge ekipe radile isto sto i oni. PSV prodaje takodje i to masovno, pa i Alkmar i jedan Porto samo prodaje i od toga zivi. Ne vidim da im nesto fali.

@inzenjer
Samo sam realan, a ti shvati kako god.
E da smo mi "sprdanja" kao Ajax.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Naravno da Mitar u nekom trenutku treba biti prodat.

Ali ovo je i suvise rano i mislim da bi mogle vece pare da se uzmu za njega za neku sezonu.
Ali ocigledno da uprava nije dovoljno pametna.
 

butterfly

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
11
Reaction score
2
Tuga zbog Mitra, TUGA! :(( Samo sto mi suze ne krenu kada se setim počasnog kruga koji je istrčao sa peharom u rukama :(( Takva grobarčina i takav špic se neće skorije pojaviti u Humskoj :/

Pisati pod hitno Vučiću peticiju da ispita poslovanje kluba do detalja u poslednjih 5 godina, gde su i kako su se trosile pare. Tražiti od klubova kojima su naši igrači prodavani ugovore sa tačnim ciframa, da se istera sve na čistac! Kao sto su naterali Radnički iz Kragujevca da prizna da je uprava od 1.250.000e podelila sa manager-ima 500.000e pri prodaji Filipa Kostica.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@markoni
Taj Mamic je uzeo vise para od Dinama nego sto ce Djura i ekipa uzeti od Partizana da su jos 50 godina na "vlasti". Sa tolikim parama zaradjenim oni bi trebali da budu vanzemaljci za nas , a opet nisu, tu smo negde. Sa druge strane stvorili su ime u evropi kao fabrika mladih i dobrih igraca i svaka im cast, tu mi treba tek da stignemo.
Kakva je ovo demagogija, mi treba da dostignemo njihov nivo, a sve radimo suprotno od njih. Pri svemu tome imamo jaču školu od njih, što ne materalizujemo ni fudbalski u Evropi, a ni većom zaradom.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@only you
Pa rekao sam, bio je u velikoj krizi. Sada osvajaju titule u Holandiji, ali zahvaljujući slabijoj konkurenciji nego ranije. Generalno, oni su na mnogo nižem nivou nego što su bili. TOP16 LE je danas njihov maksimum. A pričamo o jednom od najuspešnijih klubova u istoriji fudbala. Nemaju više ni velikih transfera kao ranije, ni velikih talenata, što je i logično i što će se desiti i nama, jer je nemoguće uvek izbacivati Jovetiće, Markoviće, Nastasiće itd.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@markoni
Taj Mamic je uzeo vise para od Dinama nego sto ce Djura i ekipa uzeti od Partizana da su jos 50 godina na "vlasti". Sa tolikim parama zaradjenim oni bi trebali da budu vanzemaljci za nas , a opet nisu, tu smo negde. Sa druge strane stvorili su ime u evropi kao fabrika mladih i dobrih igraca i svaka im cast, tu mi treba tek da stignemo.

to je prvi korak, da se uzimaju vece pare od igraca.
kod njega igraci igraju bar 2-3 sezone i onda ih proda za duplo vece pare.
jbt ako se dobro secam onog Lovrena koji je defanzivac je prodao za skoro 10 miliona... mi ne mozemo te pare da uzmemo za supertalente kao sto su lazar i mitar...
Da ne pricam koliko ce Mitru da skoci cena za samo godinu dana, odigrace jos jednu evropu,biti verovatno prvi strelac lige dogodine, ustalice se u reprezentaciji...
Nismo mi debili da verujemo da ce biti nekih novih Ilica u partizanu, koji ce provesti maltene celu karijeru tu,prodaju i mnogo veci klubovi igrace posle godinu dve, evo Porto npr,ali ih prodaju kad dostignu maksimalnu cenu za igraca koji dolazi iz tog kluba. I sto je jos bitnije, dovode adekvatne zamene.
A kod nas ce zamena biti neki Zabija po svemu sudeci ili neki golobradi klinac.
Ne moze me niko ubediti da od tih silnih miliona koji dolaze u klub ne moze da se izdvoji 4-5 miliona godisnje i za kvalitetna pojacanja,ali onda ta pojacanja uzimaju mesta menadzerskim igracima koji treba da se prodaju i tako u krug...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
A sta to radimo suprotno? Ne cekamo par godina da igraci "sazore"? Pa cekali smo na primer sa Necom, nismo prihvatili 5-6 milki, bio je znacajan za igru, nadali smo se vecoj sumi. Ali juce malo, decko poceo da stagnira, odvalio stomacic i na kraju ga utrapimo turcima za milion i po, a ko zna koliko od toga je uzeo Stojic za "provodadzisanje".
Mi imamo jacu skolu od dinama, oni mogu da poklupe sve zivo po hr i hercegovini i daju mnogo vece plate igracima, znaci tu smo negde. Oni su prodali najboljeg i najprespektivnijeg igraca za 11 miliona, mi naseg za sedam, tako da ni sa te strane nismo bas toliko daleko.

Cekala je i cerga za Lazovica nisu uzeli celih sedam miliona i sta se desilo, sada coravi kuka zasto nisu.

@Firestarter
Naravno nisu gde su bili, ali to je drugo vreme , tad je i jedna zvezda bila prvak evrope, pa steaua...... Kolika su drzava oni su sasvim pristojni, tu uzimam sve holandske klubove jer nisam mislio na Ajax kao bukvalan primer, vec Holandjane generalno.


Da se razumemo najvise na svetu bih voleo da moze Mitar da ostane jos pet godina, da Lazar napuni 25 u Partizanu. Odlasci su mi uvek tesko padali, secam se da sam plakao kao kisa kada je Kezman odlazio, cela skolska sveska mi je bila ispisana MATEJA OSTANI, ali nismo deca fudbal je biznis, a biznis je surov. Opet verujem da ce Mitrovic bar jos godinu dana puniti mreze po Srbiji.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nismo mi za Tomića imali neku iole jaču ponudu, inače bi on odavno odlepršao. Ko je nudio 5-6 milki za Tomića?Ispade da njega nismo hteli prodati zato što smo utopili Nastasića, Ljajića, Tošića i ostale.
Kao što stoji naslov u novinama, kod nas je kao na stočnoj pijaci sve na prodaji, samo čobani nisu jer neće niko da ih kupi.
Eduardo i Modrić prodati za po 11 miliona?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top