Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
На шта ће нама личити тим мајко мила ... Одласком Стојкета и Маркеца ми смо већ сада бар за 20% слабији у односу на прошлу годину. Срећно Стојкету у наставку каријере и хвала му за све !!!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Stojke hvala za sve zelim ti sve najbolje od srca bio si pravi lav na golu,Lukacu dobrodoslica i puno srece mislim da smo napravili dobra izbor!!! :)
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Bolje da Ramadani bude predsenik fudbalskog kluba Partizan,mislim da bi svima svanulo kako god to zvucilo!nego ovaj olos,ma svako bi bio bolji!
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Ukoliko ode Ivanov , e onda vec mozemo da pricamo o nekom drasticnom raspadanju.

Ivanov sigurno odlazi, evo glavu stavljam na panj. Svi igrači koji su najavili odlazak posle derbija će otići. Verovatno su im govna iz uprave rekla da nemaju para za njihove ugovore i da na vreme traže klubove.

Smiljanić otišao
Marković otišao
Stojković otišao

Ostali su Ivanov i kolko se ja sećam Marko Šćepović. I oni su pred kapijom a ako ode i Mitrović onda možemo sami sebi da zakucamo poslednji ekser na kovčegu.
Najgore od svega je to što samo možemo da posmatramo ovaj lopovluk, ovu sramotu i bahatost.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Мајке ми не могу да верујем да се ви и даље изненађујете потезима ове лоповске управе. Сад не можете да верујете како они распродају све живо што могу као да до сад то нису радили. Нисте ми јасни али уопште.
Кажем опет ако се Вук слаже да дође Лукач онда не видим проблем у томе јер се он сигурно чуо са Станојем који познаје Лукача више него било ко овде.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa i treba da nas jebu kad se odobrava dovodjenje golmana koji za 10 godina karijere branio 60 utakmica.
Stojkovica menja Lukac
Markovica Adamovic
Ivanova Vitas

Samo jasi svi smo nasi.

Sto Stanojevic poznaje Lukaca, zato sto ga je trenirao u znj rangu?
Pa Stanojevic je sam rekao da se ne razume u golmane i da za to postoje ljudi u klubu, ma da sada kod Vuka i ne postoje ljudi koji se razumeju u golmane.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Објаснићу ти вечерас на ФИД-у ако дођем, подсети ме. Ја опет кажем да Лукач није појачање али да бољег не можемо да нађемо у односу на то колико лопови хоће да дају.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Me nema sta da objasnjavas :D
Lukac nije golman za Partizan i kraj, Cancarevic, Kljajic(sa svojih 23 godine brani odlicno za Rad, posle Stojkovica najmanje golova primio cini mi se?) sve su to bolji golmani, pa i Supic iako je raga matora.
Kazem, i meni je Lukac bio zanimljiv na onim utakmicama koje sam gledao, a kada sam video reportaze iz ove sezone i kakve izlete ima i kakve golove prima o_O
Tek onda mi je svanulo sto nigde nije mogao nikada da brani.
Ako potpise zapamtite dobro da to nije zbog njegovih kvaliteta vec jedino i samo zato sto je Ramadanijev golman.
Saranovu nisu mogli da daju pare koje ima u Izraelu, Bonja ima verovatno mnogo vece ponude od njihovih 150 000 koliko je ponudjeno, jebem ja mater svima njima, od Faljija do Djurica!

Zato cemo sad da popusimo crnacku kurcinu jer ne dolazak Bonje znaci i ne dolazak Kovacevica, i jos jednog stopera kog je ponudila ta ista agencija, pa vi vidite.

Jos uvek se nadam da ima nade da ovi nasi dovedu golmana a ne Lukaca.
 
Последња измена:

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Realno od 3 komada protiv Smedereva, Stojke bi odbranio makar 2, Božović takodje http://www.youtube.com/watch?v=HZy6lMOYC04

Aj da se nadam da neće ponavljati takve partije, sve najbolje mu želim u svetom dresu.

A što se Djure tiče crko dabogda. Nije problem što laže da će dovesti reprezentativca, shvatam ja da je to i OK jer ubija cenu Lukaću.

Problem je što nije doveo reprezentativca, i što sem Aksenta mi na svakoj poziciji dovodimo poslabljenja. Ozbiljni timovi kad izbore kvalifikacije za LŠ zapravo i probaju da ih prodju.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Ајд Чанчаревића и некако да прогутам али где си нашао Супића, јеб'о те он :D Говедо класично, пар утакмица га невиђено посрало да брани како треба. Мени је фасцинантно да нико не помиње Алексића из Спартака. Оно тек што је во, то је тешко описати. Надам се само да нико не размишља о њему.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
A sta ste vi to svega vam ocekivali da ce da ostane Stojke?!ja sam zadovoljan sa Lukacom,i nadam se da ce dostojno zameniti Stojketa.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mnogo losije igrace smo svarili nego sto je lukac.. Ne vidim problem da predjemo i preko njegovog dolaska.. To sto smo vec sada 50 posto slabiji nego prosle god ,mozemo da se zahvalimo bureku,rolexu,taxisti i sps-u.. UPRAVA NAPOLJE ! ! !
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Lukac je u Sremu branio preko veze,forsirali su ga tad samo tako..
Drugi golman bio Mitar Pejovic,tada 100 puta bolji golman od Lukaca,cisto da se zna..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Sad ispade da Lukač nije igrač ni za Srem :buhaha
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa ovo je klip sa kanala agencije Ramadanijeve, jok stavice kikseve, oni u pet minuta stavili dobre odbrane a 55 minuta klip sa ocajnim odbranama.

U ostalom videcete i sami sta nas ceka sa njim, ako uopste i bude prvi golman.

Na tim upakovanim klipovima Vosington bio bog i batina, reportaza sa utakmice je merilo bato.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top