Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Президенте било би добро да могу да осигурају останак тих играча, али нама треба задњи везни, и то што пре. Други је проблем што је ненормално то што морамо да причамо о томе шта ''бирамо'' између те две опције.
Мислим да одавно нисмо били тако танки на задњем везном. Ок Саша Марковић је ту, али и њему треба ако ништа онда бар замена. А да не причам о Европи и што нам за таква такмичења треба изузетан играч на тој позицији.

Ja evropskih nadanja nemam. Ako se desi desi, ako ne uđemo u neku evropsku ligu, nikom ništa. Jednostavno, tim nam je izuzetno limitiran i jedan kvalitetan zadnji vezni nam neće previše pomoći u pohodu ka Evropi. Zato sam pre u ovom slučaju za forsiranje Miljkovića i Ivkovića na toj poziciji (ali na njih se očigledno ne računa - voleo bih da znam razlog).
Za dobar tim nama treba odličan štoper, desni bek (iako cenim Aksentijevića koji će posle ove godine ostati kod nas), solidan rezervni levi bek, jedan odličan zadnji vezni i njegova rezerva, zamena za Sašu (od ovih klinaca ne očekujem da nove igru Partizana još uvek), oba krila i jedan špic brzanjac.
Znači brdo igrača. Sa tim bih se nadao nekih bodovina u Evropi i evropskoj zimi. Ovako, ako će nam ovaj zadnji vezni biti najnaj pojačanje ovog leta onda jebeš sve!

Da li mislis da ce da im daju nove ugovore ako ne dovedu Kopuneka? Ili da ce oni prihvatiti smanjenje plate... Pa Ivanov ce da istrpi godinu dana ovde sa ovom platom i da ode dzabe za bar 500 soma godisnje, nece sigurno sa mutavim da se zlopati jos neku godinu, nije izlapeo toliko valjda...

Burazeru, da se tako razmislja, bilo bi i za Mita, Ivanova i ostale, a i za fine kupovine.

Meni je stvarno nejasno ovo u Partizanu. Majke mi, stanem ponekad pola sata-sat da razmišljam ima li ko mozga u FK-u! Klub sa ovakvom perspektivom da sebi dozvoli ovakav prelazni rok (kao i svaki drugi do sad sa par izuzetaka) je ravno ludilu. Samo malo mozga da imaju, pa imali bi i više da ukradu iz godine u godinu.
I dalje mislim da Đurić i ostali mamuti ne vode naš dragi klub. Da kradu to je jasno ali ga ne vode. Nemoguće je da niko u UO nema malko mozga i takta za Partizan. Neko je opasno bacio šapu na Partizan i otima sve a ovi javni boglji uzimaju samo trunčice.
Garantujem da kada bismo jednom zauvek oterali Faljija da bi nam svanulo!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Dobrodosao nazad Akentijevicu, iako sam jos uvek misljenja da je solidno krilo a los bek, videcemo sta je naucio trenirajuci sa holandjanima.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Idem ja na Zlatibor u skauting, pa na more. Dosta mi je ovih naklapanja, hoću malo fudbala da vidim, pa nek je i Nošin trening...

Šta li oni rade na Zlatiboru pored onoliko diskoteka, premoriće se. Ove pripreme im dođu kao nagradno letovanje. :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Meni je stvarno nejasno ovo u Partizanu. Majke mi, stanem ponekad pola sata-sat da razmišljam ima li ko mozga u FK-u! Klub sa ovakvom perspektivom da sebi dozvoli ovakav prelazni rok (kao i svaki drugi do sad sa par izuzetaka) je ravno ludilu. Samo malo mozga da imaju, pa imali bi i više da ukradu iz godine u godinu.
I dalje mislim da Đurić i ostali mamuti ne vode naš dragi klub. Da kradu to je jasno ali ga ne vode. Nemoguće je da niko u UO nema malko mozga i takta za Partizan. Neko je opasno bacio šapu na Partizan i otima sve a ovi javni boglji uzimaju samo trunčice.

Fora je da je stranka nezajazljivi potrosac zive love koja iz kluba stize. S druge strane, Djura i klosarcine oko njega ne mogu nista dugorocno da planiraju, danas su tu, sutra ko zna gde. Upari ta dva i dobijes besperspektivni FK Djurgarden. :(
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Trujić: Rašović me nagradio za trud
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/trujic-rasovic-me-nagradio-za-trud-133745.html

pogledajte ovo
Trujić je rođen u Boru a u Partizanu se nadaju da će uspeti da izbruse još jedan dijamant iz tog grada i time dobiju kvalitetno pojačanje za predstojeću sezonu iz svoje omladinske škole.
Sad ne znam ko su najpoznatiji dijamanti iz Bora koji su igrali u Partizanu, ali ako su mislili na onog koji meni pada na pamet onda :buhaha.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Miloš i Bora Milutinović su iz Bora došli u Partizan.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
offtopic Bor kao nalaziste zlata dijamanta itd :)

Neka se vratio Aksentijevic ... nije lose

Nego nesto sam slabo pratio fk ovih dana ... jel to istina da necemo ni jednog igraca sa platom preko 100k?

pa onda ce kk da ima veci budzet od fka? vesterman da ima duplo vecu platu od saleta ? :)

sa parama od lazara mozemo da zivimo 3 god :D :D :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
offtopic Bor kao nalaziste zlata dijamanta itd :)

Neka se vratio Aksentijevic ... nije lose

Nego nesto sam slabo pratio fk ovih dana ... jel to istina da necemo ni jednog igraca sa platom preko 100k?

pa onda ce kk da ima veci budzet od fka? vesterman da ima duplo vecu platu od saleta ? :)

sa parama od lazara mozemo da zivimo 3 god :D :D :D
A stvarno mislis da neko u Partizanu ima vecu platu sem Ilica i Ivanova? :D
Nije ovo FM, a i to je glupost obicna, koja se pojavila u medijima posle sprdacine izmedju igraca, jos Lazar i Mitar dosolili onda u onoj reportazi :D
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Ne znam da li ste primetili ali meni se čini po slikama sa zvaničnog sajta da se Aksent ugojio dobrih 5-10 kg. Pogledajte mu podbradak i koliko mu se lice zaokruglilo. Teško da će on predstavljati pojačanje na početku sezone. Trebaće mu bar 6 meseci da skine višak i uđe u formu.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja to nisam hteo da komentarisem ali kad mu otvorim profil na fejsbuku sto me muka uhvati, Lola je izlazio, ali se bar nije slikao :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Meni je stvarno nejasno ovo u Partizanu. Majke mi, stanem ponekad pola sata-sat da razmišljam ima li ko mozga u FK-u! Klub sa ovakvom perspektivom da sebi dozvoli ovakav prelazni rok (kao i svaki drugi do sad sa par izuzetaka) je ravno ludilu. Samo malo mozga da imaju, pa imali bi i više da ukradu iz godine u godinu.

Стално се враћам на ово питање покушавајући да прозрем суштину тог крајње неинвентивног и неинтелигентног лоповлука.
Најобичније јајаре, пилићари и пијачни џепароши.
Колико је то далеко од једног прорачунатог и софистицираног приступа крађи као научној дисциплини, са планом, улагањима и маркетингом, те растом профита као последицом промишљене спознаје да је три мање од пет, а седам веће од два и све то зато што је могуће створити услове за тако нешто, а не зато што срећа потера будалу.
Зар је могуће да нема нити једног дипломца са Више пословне или Мегатренда да укаже на реалне могућности које нуде много више од обичног дрпања.
Колико тога позитивног би могао да донесе један образован лопов са осећајем за токове капитала. Нешто као контроверзни бизБисмен.
Овако не бих се уопште зачудио да се појави неко од надлежних и констатује да не мора бити попуњено баш свако место у тиму или да луксуз поседовања чак три чувара мреже можемо да рационализујемо тако што би двојицу користили и за неке друге позиције и тако остварили значајне уштеде.
Колико год било сјајно замишљено то да будемо гробари, тешко да се под тим подразумевало да послујемо као Топаловићи.
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Ja mislim da su oni jednostavno svesni da bi ih neka velika zverka oterala cim bi oni i pomirisali te ogromne nezamislive (za Srbiju) pare... Tako, lakse im je da ovako "kraduckaju".
ali to nije tema.... O:)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Slavko? Joco, reci Ranku da jede govna.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Cista glupost i nista vise, samo jedan igrac je interesantan klubu iz Rada, a ako bude nesto saznacete pre novinara kao i uvek kad je Rad u pitanju. :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da li je realno da ovog lika povezuju sa nama.. Kakvo je vreme doslo svi mogu da dizu cenu preko nas.. Ali ako ovog reta dovedu moje pracenje fkp-a se zavrsava,i ovako ih sa polugadjenjem pratim
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Slavko :respect Pa jbt. bolje da ponude novi ugovor Miljku i da ga stave kao napadaca, nego da dovedu ovo Rankovo deblo! Njega da dovede moze samo imbecilan covek.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kad smo već kod njih.. Jel Vitas još uvek u Radu?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Da smo normalan klub sa pravim planom i programom, i da oslanjanje na nasu skolu i Teleoptik ne znaci prodavanje super talenata kroz godinu dana, ne bih imao nista protiv da dane dovedemo nikoga. Ali posto je kod nas sve poremeceno mogu samo da se nadam da ce ovu upravu uvatiti neko i usrati od batina( varijanta tipa-ubiti spaliti:D)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top