Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Srecno Miljkosti i Lazi! Sve najbolje u novim klubovima! I da nam se vr.. ovaj ostanite ako boga znate tamo.. Molim boga da se bar malo naigraju :D


Лазевски и Рнић на једном месту.
Какву су лоботомију преживели ти украјински јадници, ни не слуте шта их чека...

Hahahaha to je kazna sto su trebali da ispadnu iz lige :buhaha
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo i vest sa spanskog sajta :D. Kazu da je potpisao na 4 godine i valjda je zamena za nekog brazlica Leandra koji ne zeli da produzi ugovor.

http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=410165

-----------
A evo vam i forum brage. Neki "Sa Pinto" postavio ovo za Miljka :D.
http://www.superbraga.com/forum/index.php/topic,22757.2780.html

Inace klipovi se uveliko gledaju i pisu komentari na youtube.

Lá nos comentarios dizem que é o Maicon da Sérvia :)
Neki lik napisao na forumu da ga navijaci Partizana zovu "srpski Maicon" :respect
 
Последња измена:

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Miljkovic is the best defensive player in the history of Partizan. A right back with awesome defensive and offensive characteristics i.e. drilling crosses from the byline, top notch marking and highly rated heading. He also "hugs the line" and is an unsolvable enigma when he joins the attack on the right wing from the defense. Braga got a great player!

Nemojte ovi iz Brage da se predomisle! Ne daj boze da neko cita forum uz google translate ne ode Miljko nikada iz Partizana:) Miljko daleka ti lepa kuca
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Hahaha ja se stvarno izvinjavam al komentar ispod Miljkonovog klipa glasi:
"Best player in Partizan,amazing skill,Serbian Maicon!
Kupite ga molim vas,veceg retarda a da se ovoliko forsirao ja ne pamtim.Ne bih ga zvao na fudbal ispred zgrade koliko ne zna,klasican ovan." :D :D

E sad bez zajebancije srecno Miljko i nadam se da ces tamo uspeti...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Nisam dobar u rastancima,posebno kad su ovako emotivni.Sada kad ''Sa Miljko'' odlazi u Bragu,bili bi prigodno setiti se kako je poceo.Bila je jesen i Partizan je docekao Sampdoriju u cuvenoj grupi Samo sloga Srbina spasava(Standard,Sevilja,Sampdorija,Stutgart) na JNA.Nas Miljko je tada pokazao kriticarima da i te kako ume da centrira,jer je hirurski preciznom asistencijom uposlio napadaca gostujucih Desenu koji je bio neumoljiv.Nakon utakmice,Jokan je izjavio,citiram:''Izgubili smo od Sampdorije,ali dobili smo Miljkovica''.Kad je shvatio kakvog asa je stvorio,Jokan se evakuisao na Tajland gde je u pesku Puketa probao da se kamuflira od znatizeljnih skauta,zednih informacija o Sa Miljku.Onda je dosao Genk,i Sa Miljko je pokazao da odlicno RUKUJE fudbalom i poslao Genk u plej-off.U cast tome u Briselu je manekenu Pisu navucen dres Sa Miljka do kraja letnje sezone.Mislim da je izabrao dobar klub,jer je Bragin stadion pravo remek-delo.Naime,uklesan je u steni i nema tribine iza gola.Dakle genijalni arhitekta koji je projektovao ovo zdanje jos za EP 2004,u stilu Nostradamusa predvideo je asa koji linije ore,i prirodnim kraskim oblicima predupredio Miljkov problem sa centriranjem.Dakle,zar vi stvarno mislite da su Portugalci idioti?Pa imaju oni resenje za Sa Miljkov ubac.Mozda sam malo preterao sa salom,jer mi je ovaj decko donekle i bio drag,nekako dobronamerno smotan.Zelim Sa Miljku sve najbolje u nastavku karijere.
P.S Ima li Sa Miljko burazera,ko Lazar da i njega zavaljamo da ih bude za mali fudbal,kad je bal nek je bal.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Zna li se koliko smo im platili za odlazak Maicona?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
: MsNick991 4 hours ago
He'll be the worst sign in the history of Braga and Portugese league football at all,trust me,i don't remember worse right back in Partizan in last 7 years,if you ask any other Partizan fan about Miljkovic leaving they will say "finally".

· in reply to Retrovibes (Show the comment)

Retrovibes 2 hours ago
Yeah I just saw these comments in google translate and apparently everyone agrees he sucks. He'll probably play for Braga's reserves or ends up in loan... Thanks for the info

Ljudi, izdao nas neki ciganin izgleda a mi vec poceli da slavimo. Nadam se da im je kasno za kajanje:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Miljkovic is the best defensive player in the history of Partizan. A right back with awesome defensive and offensive characteristics i.e. drilling crosses from the byline, top notch marking and highly rated heading. He also "hugs the line" and is an unsolvable enigma when he joins the attack on the right wing from the defense. Braga got a great player!

Falji, zlotvore, ovakovg igrača si nam oduzeo... uprava, napolje! :buhaha:

Bez sve šale, da li ste vi svesni koliko je Falji odličan menadžer?! Svaki put se zapanjim...

Jbg, i ja bih mogla da prodam Lazara Markovića, bez problema... budi ti majstor pa prodaj Miljkoštu... eeee, to je umetnost :D

Miljko, želim ti sve najbolje, da pokidaš tamo, i kad ti padne na pamet da se vratiš u voljeni klub, nemoj - penzioniši se!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ajde ajde šta ste se okomili na momka ko da je o nuzrok svih naših problema. :D
Srećno Miljkonju i Lazi u novom klubu.
Imali su i oni svojih svetlih trenutaka kao kad je Miljkon zatvorio ono sve tamo kad je Moreira dao gol ili Laza u Briselu ladno sam imao utisak da se igrala još jedna utakmica on bi bez problema izdržao. Za ostale dobre utakmice se sami snađite. :D

Nadam se da Tuta i Ilić ostaju dok ne prođe prelazni rok i dok Ilić ne potpiše ništa ne verujem, još kad bi doveli nekog krštenog zadnjeg veznog i nekog štopera možemo se nadamo nastavku serije titula, nešto ozbiljnije u Evropi možemo da sanjamo a sam ulazak bi bio ogroman uspeh.
Jedino ako Vuk ima neki čarobni štapić kao Stanojević 2010, mada onaj i ovaj tim se ne mogu uporediti.

Žao mi je što Marković nije ostao za ove kvalifikacije jer se na derbiju videlo koliko je napredovao od početka sezone i koliko se uželeo igranja posle povrede mogo je da bude čovek odluke u ovim kvalifikacijama al jbg, nadam se da će bar da napravi karijeru i krenuti Jovetićevim stopama.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ove iz Brage zajebava ko stigne.
Tek sad mi pade na pamet da je njima Stojadinović uvalio Purovića za 2.5 miliona. :buhaha
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
videcete vi kad MIljkon zaigra umjesto Baneta Ivanovica za repku za koju godinu, onda ce mo patiti za njim :) (sarcasm off)
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ubedjen sam da svako od nas ovde forumasa duboko u sebi zeli Miljkonu sve najbolje u karijeri i da ako moze da uradi nesto,jbg takvi smo mi dobri ljudi pre svega ,a sad s druge strane stvarno nam je jebao majku da ne nabrajamo sada i situacije , ovo je verovatno dobro po nas...Miljkone srecno...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Oooopa Miljkosta,ovu na profilku odmah!
Posto sam se nasalio ranije malo ruzno na racun momka koji je uvek uprkos svojim skromnim igrackim kvalitetima ginuo za Partizan,moram da se izvinim i da mu pozelim sve najlepse u daljoj karijeri.Pa da zapeva Cola u rupi:Ej Braga,Braga da je srece,dala bi Miljka,al' ga niko nece.Morao sam ovo,ali izvinjavam se jos jednom :D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ajde Miljko nek ti je sa srecom i tebi i bragi i navijacima brage :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pre nego sto legnem da spavam samo da konstatujem da je falji ramadani jedan od najboljih menadzera na planeti zemlji kad je uspeo miljka da zavalja bragi:puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top