Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Može li neko da mi odgovori na jedno pitanje?
Da li su svi igrači Teleoptika sada faktički slobodni igrači pošto su ispali iz Prve lige, odnosno, niko više nije vezan ugovorom za njih (ustvari za Partizan)?
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
U poslednjih godinu dana, otišlo nam je 13 jednih od najtalentovanijih igraca na svetu i šire. Obično ih traže Barsa i Real, ali eto, završe u Spartaku.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Џиги је плејмејкер, није никако играо у нападу, и глупо је да се играч са таквим карактеристикама везног играча премјешта још ближе голу, тј. да нема много додира са организацијом напада, а и питање је како би се снашао на тој позицији.

Pa pre dva dana je igro napred, ne pratiš na času. :)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
DOGOVORENO: Ostaju Mitrović, Ivanov i Volkov!

pre 9 minuta | mozzartsport

Partizan postigao načelan sporazum sa trojicom standardnih igrača, da bar do kraja kvalifikacija za evropska takmičenja nose crno-beli dres
13725877555606.jpg


Veličina slova A A A

Partizan - Petrolul

1 2,00
X 3,40
2 3,15
Od specijalnog izveštača MOZZART Sporta u Sloveniji

Sa Pohorja stiže vest da zagreje srca svih Grobara. Aleksandar Mitrović, Ivan Ivanov i Vladimir Volkov ostaće u Partizanu bar do kraja kvalifikacija za evropska takmičenja, a pod uslovom da se klub plasira u Ligu šampiona i(li) Ligu Evrope postoji mogućnost da sva trojica nose crno-beli dres i do zime.
Iako se o njihovim odlascima najviše spekulisalo po završetku sezone, reprezentativci Srbije, Bugarske i Crne Gore neće napustiti Humsku 1. Bar je takav usmeni dogovor rukovodilaca kluba, njihovih agenata i samih igrača, kojima je predočen plan o prolazu u neko od nadmetanja pod okriljem UEFA. S jedne strane, ovakav razvoj događaja uslovljen je činjenicom da Topčidersko brdo (još) nije stigla zvanična ponuda nijednog evropskog kluba, dok je isto tako prisutna želja odgovornih u Humskoj da svi zajedno vuku Parni valjak ka novim izazovima.
Ovakav plan mogao bi da se pokvari samo u slučaju neke ekstra, ali baš ekstra povoljne ponude, pošto je i prošlost potvrdila da čelnici crno-belih nisu imuni na zveket novca iz inostranstva. Kad bi, na primer, stigla ponuda za Mitrovića u vrednosti od deset miliona evra, nema te sile koja bi ga ostavila u Srbiji. A opet, sportski direktor Albert Nađ i šef struke Vuk Rašović jasno su stavili do znanja Mitroviću, Ivanovu i Volkovu da na njih računaju u pokušaju reprize uspeha iz 2003. i 2010, kad se prethodna dva puta klub plasirao u Ligu šampiona.
Ivanov i Volkov su čak i javno rekli da, za sad, ostaju u Partizanu, iako su se od početka prelaznog roka pojaviljivale informacije da su na spisku želja Betisa, Kubana, Torina, Bešiktaša (za bugarskog štopera) i Verdera, Sen Etjena, Metalurga iz Donjecka (za levog beka reprezentacije Crne Gore). Slično je ponovio i Mitrović, mada je jasno da za najboljeg timskog strelca postoje raspitivanja sa svih krajeva Evrope, ali i on je i izjavi za MOZZART Sport nagovestio da mu se više ostaje u Partizanu, nego što bi odmah u inostranstvo.
U Partizanu ne kriju da dozvolu za odlazak imaju Stefan i Marko Šćepović, Vladimir Stojković još traži klub u inostranstvu, posle neuspelog pokušaja potpisa za Konju i tu bi trebalo da se završi spisak standardnih igrača koji će napustiti Humsku ovog leta. Mada, valja imati na umu da je to Partizan, do kraja prelaznog roka svakakva su iznenađenja moguća...

Sve vesti sa priprema Partizana i Crvene zvezde u Sloveniji možete pratiti na našem specijalu.

Mozzart

Ja se iskreno nadam da ce bar do zime ostati, a ne samo do kraja kvalifikacija. Za Mitra bi najbolje bilo kompletnu sezonu da odradi, al' eto...sta da se radi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovo nam je kljucan dio sezone, 2 od 3 stuba tima su Ivanov i Mitrovic. Mislim da ne bi NIKAKO bilo dobro da odu sada.

Nema rezona..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Који ће ми курац играч који ће отићи за пар утакмица, боље одмах замене да му уигравам.
Ил нек остану до краја сезоне или нек иду одмах.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja sam se nadao da Scepa ostaje, ali ako ode ne vidim zasto je ovaj Sasuolo los izbor.
Njemu je najbitnije u startu da ima zagarantovano mesto u timu i minute, imace celu sezonu da se preporuci jacim timovima, pa nije ni Vucinic krenuo od Juventusa.

Scepa da bi ostvario karijeru u startu mora pametno da bira klub i trenera, jer je on tip igraca kakve treneri ili vole ili ne vole, da zna fudbala zna, ali treneri ne vole kad im dodje stranac i ponasa se nadmeno, a Scepa tako deluje na terenu, Partizan je suvise slaba preporuka da bi on tako mogao da prodje, osim ako bas ne bude miljenik trenera a to je opet velika sreca za nekog igraca kad su stranci u pitanju, ovo ne vazi za vrhunske klubove i mnogo placene igrace, ali za sve ostale itekako, ne gledaju te isto, sto je u neku ruku i normalno.

Sve najbolje Scepo, da nam se ne vratis u skorije vreme :D

Zasto ovo nije dobro za nas?
Vuk vec zna za to ocigledno odavno, stoga i dovodi krila i igracemo sigurno sa jednim spicem, sto znaci necemo ni dovoditi zamenu za Scepu, bar ne neku zvucniju, vec ce verovatno biti doveden neki spic samo da popunjava mesto.
Ono sto je jos gore, znaci mi cemo se za celu sezonu odluciti za igrace koji su tipom centarfori, koji tesko mogu da igraju u paru i sto je jos gore samim tim izborom mi necemo imati mogucnosti raznovrsnije igre u napadu, vec cemo morati forsirati jedno te isto i u takvoj vrsti igre ucinak tog centarfora nije najbitniji pa da je i Falkao, ne moze on da nosi sezonu, vec ce vise zavisiti od tih krilnih igraca i veznih iz drugog plana i njihovog broja golova.

Meni se ovo nikako ne svidja, jednostavno odudara od mog poimanja, ali sta je tu je, ocigledno je da je Vuk svestan da je za Lazara i Scepu nemoguce da nadje adekvatne zamene, pa ce praviti pitu od onoga sto ima, nek mu je sa srecom.

Moje skromno misljenje, bez da precenim Scepu ili Lazara, ali cak da dovedemo i vrhunskog zadnjeg veznog i jos jedno krilo, ta ekipa opet je 50% slabija celokupno gledano na celu sezonu, nego ista ta ekipa sa samo jednim od ove dvojice u timu, jer ma ko sta mislio o njima ali kad su njih dvojica igrali igrao je i Partizan( mnogo raznovrsnosti i sirine u napadu su nam pruzali)
Steta samo sto nisu igrali vise zajedno zbog tih povreda.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Tako je i sa Savićem išla priča da će ostati bar do kraja kvalifikacija, pa smo videli kako se to završilo.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Који ће ми курац играч који ће отићи за пар утакмица, боље одмах замене да му уигравам.
Ил нек остану до краја сезоне или нек иду одмах.

Vreme ide, prvi mecevi se blize. Nove igrace ( koji bi igrali u 11) bi sve teze bilo uigrati. Nek' odradimo ovaj bitan deo sezone, pa nek' idu ako moraju.

Da smo do sredine juna doveli zamjene Ivanovu i Mitrovicu, pa i nekako..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Остаће,све до прве понуде .Ко их не зна скупо би их платио.Ђубрад лоповска . Отићи ће чим падне прва понуда.Толико смо ваљда научили за време господарења ових паразита.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vreme ide, prvi mecevi se blize. Nove igrace ( koji bi igrali u 11) bi sve teze bilo uigrati. Nek' odradimo ovaj bitan deo sezone, pa nek' idu ako moraju.

Da smo do sredine juna doveli zamjene Ivanovu i Mitrovicu, pa i nekako..

А касније ће нове играче бити лакше наћи него сад :buhaha
То је циганска (оригиналних цигана) баскет логика, ај се скрпимо до зиме како можемо, можда и урадимо нешто у еврокупу, још ако добијемо који дерби одлично, а то што ће после сви играчи да нам оду и да будемо распад нема везе. Ако немаш покриће за играче, пусти децу одмах.
Постоје два случаја уколико стварно иду на крају квалификација, помоћи ће нам да се пласирамо у неку групу рецимо ЛЕ, и отићи, где ће нас неки малтежани напујдати као говна зато што нам Воја Станковић игра штопера а Којић нападача.
Ако ће Воја бити штопер боље да се понови Зрињски да се опростимо с европом са стилом.
Друга опција избамбусаће нас опет неки конобари на привременом раду, а у том случају нам нису ни требали.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Recimo da nam je bolje sa tim novim igrati LE ili LS ( mada ce u slucaju ulaska u LS ostati i Ivanov i Mitrovic, ubijedjen sam), nego samo prvenstvo i kup, gdje ce biti poljuljana atmosfera zbog neulaska u grupnu fazu.

Sad bi dovodjenje tih zamjena Ivanovu i Mitrovicu bilo ishitreno, bez puno rezona i ''daj sta das''. U septembru ce doci neki iole bolji igrac, jer bi igrali Evropu na jesen.

Da ne pricam o opciji ako ostanu ovi sad do zime, jos lakse bi se nasle zamjene, jer bi imali renome kluba koji je tu jesen igrao Evropu ( jos ako bude LS, pogotovo).
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Можда у неком свету где би Иванову и Митровићу биле довођене замене. А неће...
Као што рекох пример те логике имамо у замрзнутом клубу...
Нећу више досађивати.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zar vas vreme nije naucilo da ne verujete sve do sestog septembra kad se zavrsavaju svi moguci prelazni rokovi?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Stojković misterija za sve u Partizanu
pre 26 minuta | mozzartsport
Golman crno-belih, kome je propao transfer u Konju, danima nedostupan čak i za čelnike kluba, saigrače i ljude iz stručnog štaba

Ni na nebu, ni za zemlji. Niti Vladmir Stojković trenira sa Partizanom, niti je pronašao novi klub, zbog čega je status reprezentativnog golmana u ovom trenutku prava misterija. I to ne samo za širu javnost, već i za sve u taboru crno-belih.
Naime, otkako mu je propao najavljeni transfer u Konju, Stojković je nedostupan kako za novinare, tako i za predstavnike kluba i (još uvek) saigrače, trenutno na pripremama na Pohorju. Članovi stručnog štaba nemaju informaciju gde se trenutno nalazi jedan od najzaslužnijih igrača za osvajanje šeste uzastopne titule, a isto tako i u klubu su nam potvrdili da sa njim nisu uspeli da stupe u kontakt već danima.
Stojković je isključio mobilni telefon, to je jedan od razloga zbog kojih ne može da mu se „uđe u trag“. Između ostalog, zato se i ne zna kako nije uspeo da realizuje transfer u Tursku. Prema jednoj verziji, rukovodioci Konje su sami odustali od posla, a prema drugoj Vladimir je bio nezadovoljan finansijskim uslovima. Istinu zna samo Stojković. Samo da je još objavi...
Mozzart

Stojke nedostupan za javnost.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Stojke legenda, kao napusti granicu Srbije odlepi i ode u k....hahahhaaaa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top