Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Strajnic ne moze da sakrije koliko se smorio, prosto mu zao sto ih nasi buse sa svih strana.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Osma pobeda zaredom nad ciganima, 5 godina kako nas nisu dobili... doduše tri godine se nije igrao derbi jer su oni bili toliko očajni da su igrali u drugoj grupi a posle za opstanak a jedne sezone se izvukli da ne ispadnu iz lige.

Jebi kučketinu uvek i svuda. Imali smo i +11 ali svakako lepa i ubedljiva pobeda. Obišli smo govna i na tabeli.

Bravo za sve momke mada su Trnavac, Kojadinović i Petrić izdominirali. Dobra podrška u hali.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.931
Локација
Žrnov
Ovaj komentator na Areni je bio ok... generalno... nisam sigurna da li je "naš", ali nekoliko puta je pomenuo da smo "3 godine čekali na rukometni derbi" :buhaha tako da, možda je i naš.

Šteta što smo spustili gas, pa je na kraju bilo "samo" 8 razlike (čini mi se). Naš golman, Trnavac, dominator - 15 odbrana!!!

Momcima u dvorani za navijanje SVAKA ČAST... orilo se 60 minuta!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Cunami Partizana, Zvezda ponižena na Banjici, blistali bekovi vicešampiona i golman Trnavac

Superliga Srbije za rukometaše: Crno-beli očitali lekciju večitom rivalu u derbiju šestog kola - 35:28. Već na poluvremenu bilo neverovatnih +10 za tim Darija Krželja. Tri mlada spoljna igrača domaćina, Kojadinović, Petrić i Zečević ukupno postigli 25 pogodaka

Vratio se večiti derbi posle pauze od skoro 1.000 dana, vratio se opet vatreni ambijent u hramu srpskog rukometa. Očekivala se neizvesna utakmica šestog kola Arkus Superlige Srbije, ali na terenu je postojao samo jedan tim - samo Partizan. Crno-beli su očitali lekciju ljutom rivalu, razbili ga, dominiralli u svim segmentima igre za konačnih 35:28, ponižavajući za klub iz Ljutice Bogdana. Poletni Partizan, ubedljivo najmlađi tim u ligi pokazao je da nije slučajno dve godine zaredom bio vicešampion Srbije.

1667064676845_313345842_1079364942727676_8582614149924717212_n.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.791
Kako nas naplasi kolega pred mec, nisam se ovome nadao. NE pamtim kad sam ovako uzivao u nekoj utakmici (ne samo sto je preko puta bio jedan mutant koji nosi ime pokojne komsinice). Koliko samo raznovrsnosti u igri smo imali. Prosto je bilo milina za gledati. Trnavac nas je vec navikao na ovakve partije, ali i dalje probija granice. Nadam se da smo (a steta ako nismo) oborili i neke rekorde.
A i navijaci su pratili ritam utakmice svojim navijanjem, isto zestoko! Bravo!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Bravo za pobedu. Niko ovo nije očekivao , kakva borba kakva želja . Lepo kažu da pare kvare ljude lepse je ovako :D Kako li bi tek naši igrali da su plaćeni…
Ako ovako nastavimo možda i budemo u prve četri.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Malo sam zaboravio da je danas rukometni 'derbi' ( ko zna koja je ovo po red mutirana crvena kurva gasena pa podgrejavana kao les Frankestajna )...
Ako ne grešim, nakon RK, odmah su oformili ORK. Posle njega, po istom receptu (proglašavanje nelikvidnosti, brisanje dugova, formiranje novog kluba i zadržavanje mesta u najvišem rangu takmičenja) usledili su ŠRK (škola, školski?), i sada su MRK (muški - verovatno jedini muški tim na svetu koji mora da naglasi da su muškarci :buhaha). Ne znam da li su bili i BRK (beogradski) ili su im to ukrali ragbisti (bivši BRK/KBRK) ili vaterpolisti (bivši Beograd Vet ili kako su se već zvali). Mada, treba im predložiti da to BRK može da znači Bivši rukometni klub :D

Inače, propustio sam prenos, pa me je ovo dočekalo kao vest za dobro jutro :šal
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Jel zna neko gde ima prenos danas? Prelistao sve arene i rts2, nema nigde, a nemoguce da niko ne prenosi Evropski kup...valjda.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Bravo momci. Resili smo lako ovo. Ja ne znam, ovaj Trnavac nije normalan. Mislim da je imao preko 20 odbrana danas i direktno je zasluzan za laganiju pobedu jer smo se napromasivali, ono je bilo neverovatno. U drugom poluvremenu mislim da je vise od 5min proslo da nismo dali gol a izlazili smo i 1 na 1 i ili odbrana ili stativa... ali pobeda je pobeda!!
Gazi dalje!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Koje je ovo takmicenje? Momci igraju odlicno.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.791
Kvalifikacije za Evrokup. Jedino nisam razumio ovu sto je bila kometator da li to sad u nedelju opet igramo kod kuce? I sta onda, dvije kod njih?
Trnavcu stvarno kapa dole. Brani covjek kao lud. Jesu se nasi i ispromasivali na momente, ali je branio i onaj njihov golman, pogotovo u prvom poluvremenu. Meni se mnogo svidja brzina kojom igramo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Da da, opet sa njima samo smo u nedelju mi domacini, a danas su, bar na papiru, oni bili. Neko je objasnio sto cini mi se al nmg da nadjem
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Malo se mučili na početku ali posle odradili kako treba...

Kup Evrope ili EHF kup - 2.kolo /prvi meč/: H71 - Partizan 21:27 (11:14)

Ovo je bila prva utakmica, revanš opet igramo na domaćem terenu verovatno jer su Farani izbegli troškove a slabiji su od nas da bi tražili neku šansu za prolaz kod njih.
 
Top