Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Djirona je dobar trener, uporedio bih ga sa Klopom ili S.Inzagijem. Igracemo moderno i na gol vise. Voli mlade igrače po mogucstvu kvalitetne :D
E sad da vidimo koja je pozadina svega i da mu se napravi pristojan tim. Nema svrhe dovoditi skupog i dobrog trenera ako ga ne prate igrači .
 

Major Gašpar

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
17
Reaction score
41
Локација
Minhen
Da li je Trnavac potpisao za Vojvodinu?
Morali su da ga zadrže bar još godinu, naročito ako Đerona potipiše.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1

Andrej Trnavac: Partizane, hvala za sve​

19.06.2023. | Sezona 2021/2022, Sve vesti

1684587261356.jpg

Posle deset godina i rukometnog sazrevanja u dresu Partizana, golman Andrej Trnavac napustio je crno-beli tabor.
Trnavac je bio uzdanica našeg tima među stativama, a tokom nedavno završene sezone pet puta je proglašavan za igrača utakmice.
Nije lako tolike godine sumirati u nekoliko pasusa, ali ostaju uspomene koje se ne mogu izbrisati. Poruku Andreja Trnavca prenosimo u celosti:
,,Sećam se prvih treninga i dolaska u mlađe kategorije kod trenera Andreje Vukojevića, kao i prvih uspeha sa Partizanom, kada smo osvajali razne turnire i prvenstva Srbije. Kao debi u seniorskom timu pamtim derbi protiv Crvene zvezde, kada je kolega Mihailo Ilić doživeo povredu, a ja stao na gol pred skoro punom Banjicom.
IMG-20230521-WA0024-819x1024.jpg

Išao sam korak po korak – od mlađih kategorija, preko drugog tima, pa sve do prvog tima, igranja SEHA lige i EHF Evrokupa. Bilo je lepo biti deo crno-belog tabora tokom svih ovih godina, a poslednja sezona bila je odlična, kako za mene, tako i za moje saigrače i ceo tim. Ostaje žal što nismo uspeli da podignemo trofej namenjen prvaku države, ali odlazim sa mnogo lepih uspomena.
Samo ove sezone Banjica je nekoliko puta bila puna i ta podrška sa tribina ostaće mi u sećanju do kraja života. Igranje i emocije koje doživljavate pred takvom publikom i navijačima, koji su stvarno najbolji, su nešto neverovatno. Atmosfera koju su nam navijači priredili protiv Vardara je definitivno jedan od najlepših momenata u ovoj deceniji, tokom koje sam nosio dres Partizana.

DSC_3024-1024x684.jpg

Saigračima želim da nastave u istom ritmu i da sa istom željom ulaze u svaku utakmicu. Navijačima mogu samo da kažem da su najbolji i nadam se da će bodriti ove momke i ubuduće, jer su to stvarno zaslužili. Zahvaljujem se celoj ekipi, stručnom štabu, upravi kluba, a posebno treneru Dariju Krželju, koji nas je gledao kao svoje sinove. Želim mu brz oporavak, a Partizanu mnogo uspeha u godinama koje dolaze.“
Trki, želimo ti puno sreće i uspeha u nastavku karijere. Verujemo u tvoj talenat, potencijal, rad i sve što smo zajedno učili i gradili tokom prethodnih godina. Biće u najmanju ruku čudno gledati te na Banjici na golu, a da to ne bude u dresu Partizana. Banjica će uvek biti tvoja kuća, a ti deo crno-bele porodice. Dobro pamtimo sve!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Bojim se da dolazak Đerone znači da je to sa Vladom Mandićem već gotova stvar. A Trnavac je, makar po pisanju Balkan Handball, definitivno potpisao za Vojvodinu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
Đerona samo u Partizanu, ili će nastaviti da vodi i reprezentaciju Srbije?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Zna li se nesto vise o ovom Zugicu? Nisam bas upucen, pojma nemam ko je lik. Ako je po preporuci Perkunica,uliva mi nadu da nije neki SNS olos?
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ne znam ko je Zugic, ali po ovim izjavama mi uliva povjerenje. Vidim da je mlad (34 godine), izgleda ambiciozno i ne izgleda da u klub ulazi sa nekim sitnim interesima (jer inace sigurno ne bi ulazio u rukometni klub). Tako da bi moglo nesto biti od toga, pogotovo ako stvarno dodje Djerona.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Dva imena se izdvajaju medju clanovima skupštine:
Screenshot_2023-06-21-13-16-31-821_com.android.chrome-edit.jpg
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter
Top