Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Ne pratim nešto rukomet (mnogo mi je haotičan i suviše rastegljivih pravila), osim naših rezultata, ali naš RK mi je uvek bio esencija Partizanštine. Mnogo sam bila ljuta zbog svega sa Perkunićem.
Ali ovo večeras je neopisivo. Iskreno, bojala sam se da će Trnavac da bude ta prevaga i Vorkapić (i dalje ne verujem da su njega doveli!!!)
I taj sedmerac nakon isteka - režija je jednom vratila situaciju, iz ugla iz kog se ništa ne vidi. Toliko o "čistoti" odluke.
Momci su bukvlano iskrvarili na terenu! Bukvalno i doslovno!
Što se tiče ovog unapred upisanog Kupa od strane slaninara - očigledno je da Bog silu ne voli!

Bravo, crno-beli, BRE!
Dečka redovno urnišu povrede, tako da pretpostavljam da se vratio da stabilizuje karijeru. Čak je čini mi se i ove godine imao neku povredu, tako da jbg baš nema sreće. Verovatno da toga nije bilo igrao bi u nekom vrhunskom klubu, jer fizikalije su mu kao stvorene za poziciju koju igra. Na našu sreću danas nije pokazao ono pravo kada je trebalo. Plus uložili su oni baš dosta, imaju nekoliko reprezentativaca i to nije toliko iznenadjujuće.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Bravo heroji. Najbolja utakmica koju sam gledao u poslednjih 10 godina.
Pobediti 3 puta skuplji tim :respect
Kakav šamar za prepotentnu novosadsku kurvu. Ovo nisu očekivali…
Bio je penal na kraju za njih.
Udarila kojadinoivca lopta u nogu . Al ko ih jebe ovako sladje.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Нисам био у могућности да одгледам утакмицу у преносу уживо, али сам је зато пустио накнадно и одгледао. Велика победа против државног пројекта у рукомету и то на њиховом терену. Историјски резултат када се узме у обзир у којим околностима је освојен овај трофеј.

Screenshot_20240413-233407_Orion TV.jpg
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Za ovakve se utakmice živi! Zbog ovakvih utakmica Partizan jeste to sto jeste! Na ovaj način igrači postaju besmrtni. Neka je jedan jedini trofej u xy godina, ali brate vredi... Da se ja pitam, naterao bih svakog ko ima veze sa Partizanom (i Kaminskog, PJ, Kabokla, i Saldanju, Severinu, Zahida... ma sve i domace i strane) u bilo kom sportu da ono sinoć odgleda jedno 3 puta. Nisu iste akcije kao u kosarci i fudbalu, ali želja i srce mora biti isto!
Čestitke kompletnom timu i stručnom štabu RK Partizan!
Momci HVALA VAM!!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.611
Локација
Beograd
Nisam bio na utakmici, nisam gledao prenos, ali čitajući i gledajući vaše postove, srce mi je puno kao da jesam!
Kakva partizanština, Sunce ti!
Bravo momci, svaka čast!!! :respect :clap :respect
Da parafraziram jednu staru pesmu: Hej Sloveni, još smo živi!!!
Jebi aparthejd!

:napred-partizan:
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.408
Reaction score
10.461
Локација
okupirana Srbija
Nisam bio na utakmici, nisam gledao prenos, ali čitajući i gledajući vaše postove, srce mi je puno kao da jesam!
Kakva partizanština, Sunce ti!
Bravo momci, svaka čast!!! :respect :clap :respect
Da parafraziram jednu staru pesmu: Hej Sloveni, još smo živi!!!
Jebi aparthejd!

:napred-partizan:
Ovakvu utakmicu i borbu još nisam video, a odgledao sam stotine rukometnih utakmica.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad


Kakav golman. Znanje + iskustvo steceno godinama. Alal mu vera!

No ja i dalje tvrdim da je greska veka u RKP pustanje Trnavca. Trebalo mu je ponuditi sta god samo da ostane. Toliki talenat i osecaj za protivnicki sut, pozrtvovanost, morao je ostati kod nas dok ne stigne neka ozbiljna ponuda iz evrope. Razbio nas je sinoc svojim odbranama, razbio. I na sve te odbrane se suzdrzavao nekog slavlja iako to golmanima znaci vise nego postignut gol bilo kom drugom igracu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Dobar nam je golman, samo nemojte bas mnogo da ga hvalite . Hvala juce za kup do neba. Ali jedno brdo dva univerzuma.
Osim golmanskih kvaliteta nema on mnogo dodirnih točaka sa JSDP.
Ne bih inače broja krvna zrnca ali on je bas onaj…
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja sam juče dva puta gledao utakmicu, uživo i kasnije još jednom, za svoju dušu. Nemam reči za borbu i Partizanštinu, dobili smo ih na mladost, hrabrost, brzinu, želju, sve što je esencija sporta juče je bilo deo RK Partizan. Jako dobro smo vršili pritisak na njihovu spoljnu liniju, fizički smo parirali ekipi koja je daleko snažnija i iskusnija, sa stručne strane naša klupa zaslužuje čistu desetku. Promena golmana na sedmercima je bila genijalna jer su igrači vojvodine ušli u verbalni rat sa našim golmanom. Uzeti bilo koji trofej u eri gde se država odnosi prema nama kao stranom telu je za divljenje i poštovanje. Bravo momci!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Kakav golman. Znanje + iskustvo steceno godinama. Alal mu vera!

No ja i dalje tvrdim da je greska veka u RKP pustanje Trnavca. Trebalo mu je ponuditi sta god samo da ostane. Toliki talenat i osecaj za protivnicki sut, pozrtvovanost, morao je ostati kod nas dok ne stigne neka ozbiljna ponuda iz evrope. Razbio nas je sinoc svojim odbranama, razbio. I na sve te odbrane se suzdrzavao nekog slavlja iako to golmanima znaci vise nego postignut gol bilo kom drugom igracu.

Јел и тебе подсјетио на Милутинова :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Jbt, postoji li bolji snimak od ovog na YT kanalu Rukometnog saveza?
:icon-confused:


Od cele serije sedmeraca, ne znam da li su tri ili četiri snimljena kako bi trebalo!? Kod većine je kamera ostala zaglavljena na centru igrališta, uključujući tu i odlučujući sedmerac... Ilija Zavišić deja vu...
 
Top