Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

vladica82

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
8
Reaction score
0
Локација
Toronto-Kanada
Covek kome se treba,odati svo postovanje i cestitke na dosadasnjem radu!Ja ga necu dizati u nebesa kao mnogi,jel se plasim da ce pad biti mnogo bolan!Ali mu se treba odati postovanje i naklon za dosadasnji rad,to svakako!Da li je Sale trener od reci,i da li je covek od cvrstog i jakog karaktera, da iznese svoje stavove i argumente pred upravom ostaje da se vidi u danima koji slede pred nama!Da li cemu uprava dati sansu za rad,ili ce on biti samo jos jedan pijun u partiji saha,ostaje da se vidi u narednom periodu!
Zivi bili,svi mnogo godina,bog vas blagoslovio sve!
 

Dr.Jerry

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
16
Reaction score
0
Sale prava osoba za nas klub. Bitno je da smo uz njega i ako ne daj Boze krene na lose...Nasi ljudi uglavnom tada zaboravljaju lepe uspone...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
sale=jokan ,spustanje komsinici :pratimo komsije kao sto pratimo indjiju i kulu!:buhaha
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Izuzetno zanimljiv intervju ! Moramo da cuvamo ovog coveka kao malo vode na dlanu !
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Evo njegove kompletne biografije posto vidim da niko nije stavio

Rођен је 28. октобра 1973. године у Београду. Играо је за ФК Партизан у периоду од 1988. до 1993. и од 1998. до 2001. За први тим је одиграо 116 утакмица и постигао један гол. Поред Партизана играо је и у Обилићу, Атлетико Мадриду, Мајорки ОФК Београду и Видеотону, где је 2003. год. и завршио fudbalsku каријеру.

Тренерску каријеру, Станојевић је почео у ОФК Београду где је био помоћник шефа струке а поред тога је тренирао и млађе категорије. Након тога је наставио тренерску каријеру у Срему из Сремске Митровице као шеф стручног штаба. На крају долази у Партизан где врши функцију помоћника шефа стручног штаба.
Поред тога био је помоћник Мирослава Ђукића у А репрезентацији и олимпијској селекцији. Био је и селектор омладинске репрезентације Србије (У-19) са којом је освојио треће место на првенству Европе у Украјини 2009. године. Пласманом Партизана у Лигу Шампиона постао је други српски тренер који је успео да уведе неки српски клуб у то такмичење.

izvor wikipedia
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Bio si veliki Grobar, od duela sa komsinicom u rupi postao si picka, pa ipak mi je mnogo zao sto ides. Muda imas, a trebalo je ranije da ih pokazes. U toj borbi ne bi bio sam.
Srecno, care, u nastavku karijere i zivota! :clap

EDIT: Ostade Stanojeee... u pamet se.
 
Последња измена:

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Stanoje, prijatelju, hvala tebi za sve! Imali su cigani rasta i jesti svoja jajca dok si nas vodio.

Kad te vidim na ulici, dobices stisak ruke i pohvalu. Sve najbolje u zivotu, majstore! :ziveli
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
E moj Sale, tek je sad vecini jasno koliko nam falis!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
E Sale, stoka rešila da nas uništi...

Hvala ti za sve što si učinio za nas i Partizan. :respect:respect:respect

Nadam se da čitaš ove naše postove.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sale brate trebao si cutati... Nisi smeo dozvoliti da te otjeraju i da nam ovo urade od naseg kluba... Sale legendo..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
TI SI PRVI TRENER STANOJE! Vrati nam se što pre. Znam da ti je sigurno sad muka od nekih kvazi stručnjaka. Ti si docent doktor za derbije.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
694
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sale brate trebao si cutati... Nisi smeo dozvoliti da te otjeraju i da nam ovo urade od naseg kluba... Sale legendo..


слажем се !

али овдје је пола форума говорило како је он цавуља , што не каже у фацу све што има :pop

па кад је рекао, онда је био дупло већа цава, јер то није рекао одмах кад су му продали Савића, него је остао и ћутао...

људи овдје нису могли да схвате да је Станоје имао највише штете од тог ћутања , ал да је то радио због клуба...

да није било тога сад би водили љуту борбу с новосадским гурбетима за друго мјесто...





П.С. "пребаците" ову тему у ЛЕГЕНДЕ ПАРТИЗАНА !:respect
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Aleksandre Stanojevicu, ne znam da li i dalje citas forum i zalazis li na ovu temu.
Sta god bilo, jednostavno moram da napisem sledece.
HVALA TI za tri stvari:
- sto nisam strahovao od sramote i katastrofe u Evropi dok si bio na klupi voljenog kluba. Samrok sam ti oprostio jos dok je trajala utakmica. Ucinio si me ponosnim sto navijam za Partizan dok si sa onakvim timom ravnopravno igrao sa najjacim ekipama sveta
- sto si bio posvecen poslu koji radis i sto se videlo da ga ne obavljas samo zbog novca
- sto si pokazao svim buducim clanovima FK Partizan kako se brani klub, igrac i kolega kada je najteze. U kolektoru, na treningu, pred odvratnim novinarima, svuda...

Sve najbolje privatno i da te uskoro vidimo tamo gde ti je mesto.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Станоје ево да и ја напишем коју ...

критиковао те јесам ... али конструктивно ... било је свега , и доброг и лошег ... али као што то обично бива лоше се заборавља а добро памти ...

сматрао ( и још увек ) сматрам да си форсирао сувише дефанзивну и " тврду " игру па и да кажем " сувише опрезну " .. ја и нисам баш неки љубитељ такве игре ... међутим сада схватам да је то ствар укуса и да ми ниси ти крив што ниси М.Јол или J.Клопп ... сада видим да са оваким тимом и играчима другачије можда није ни могло , а можда не би могли ни ови што их побројах ... ?!

ХВАЛА на оном општењу са " комшиницом " !!! то се не заборавља ... све најбоље а ако се некада видимо ... плаћам ти пиво ... толико могу

п.с. Шамрок ти нисам опростио .. али не брини да видиш само листу "не-опроста" других .. ти си одлично прошао
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Sve najbolje mislim o Saletu, i oprostio sam mu Šamrok (jebeš ih više), i neke druge sitnice, sve kada je počeo da postiže rezultate. Želim samo još da skrenem pažnju na jednu stvar, Sale je rekao "ovo je moje poslednje obraćanje javnosti povodom ove teme", i više se nije ni pojavio nigde, ni jedna jedina riječ, ni da zucne. Svaka mu čast, kakav je karakter, kakva ljudina. Posle toga su pljuvali po njemu i Ružić i još neki iz uprave, a on ni da zucne. :respect

Napokon smo dobili čovjeka koji je 10 godina mogao biti naš trener i potpuno stabilizovati klub, i normalno, otjerali su ga, jer to nije u interesu nekih ljudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top