Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Е мој Сале , срећно ти било и хвала ти до неба !
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Sta ce jos sve da se desi :(
Joj da li je moguce... sretno Sale legedno majstore!!!!
I LOVE YOU MAN!!!!! I LOVE YOU!!!!!!!! :cry:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Срећно мајсторе, да те служи добро здравље, да имаш пуно успеха, да узмеш пуно пара, да ову домаћу саботерску стоку добијеш на арбитражи, и наравно...видимо се у неком лепшем и дератизованом Партизану! Брже него што злотвори мисле...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Искрено сам се надао да ће се десити неки преокрет, и да ће се Сале убрзо вратити, али све је то била заблуда... Јбг баш!

Срећно Сале, па ако Бог да, видимо се ускоро...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Srecno Sale, sve najbolje ako citas :)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
srecno SS !!! :respect:respect:respect

hvala ti za sve,uvek iskren,realan i direktan,jednom recju - PRAVI GROBAR !!! nazalost,takav si nepodoban kod ovih govana,ali i njima ce doci kraj,a onda se nadam - TVOJ NOVI POCETAK :wink:

inace,u pitanju je Dalijen.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Srećno legendo ! Grobarčino, hvala za sve a posebno za karanje cigana i što si opleo po mutavom govnetu ko niko do sad !
Ali više se čak i ne nadam da će se vratiti ovde. Ko zna koliko će proći dok ponovo ne nađemo nekog novog Stanoja ,mutavi ološu sve ti jebem .
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ништа ме није растужило више ових дана него ова вест. Надао сам се да ће се Сале вратити на нашу клупу :cry:

Срећно мајсторе и све најбоље у живот у даљој каријери. Надам се да ћеш се вратити једног дана у један здрав Партизан, очишћен од гована, пацова и криминалаца.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
E jebiga sve sam se nadao da ce od leta SS ponovo na nasu klupu.
Srecno ti bilo majstore zelim ti za pocetak Azijsku ligu sampiona a posle ...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Станојевићу Александре ,

морам да ти кажем једно велико ХВАЛА !

ако ти то ишта значи учинио си ми бар дио живота љепшим, а то нема цијену !

Сјећам се тог меча са вошом у полуфиналу купа, и пораза 3-1...Плави добија отказ и сјутра ујутра право ниоткуда, вијест да си ти постао тренер...

па онда она серија 7/7 у финишу првенства и титула је наша...

па прелазни рок од 30 сома евра и бриселска ноћ !

па једно јебање цигана, па друго, па треће итд...

ја сам 91 годиште, и прва сјећање везано за Партизан ми је реванш против лација 98, 99 године...од тад, од кад ја пратим наш клуб, ти си за мене најбољи тренер Партизана...

научи Кинезе фудбалу, узми паре, а онда назад кући , да испуниш обећање које си дао на почетку----"полуфинале евро-купа"

СВЕ НАЈБОЉЕ ! ! !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
E jebiga bas, i mene je potpuno sjebala ova vest. Nadao sam se nekog preokreta i da ponovo na leto opet vidimo ovog coveka na trenerskoj klupi.:cry:

ALEKSADRE SALE STANOJEVICU - LJUDINO, LEGENDO, GROBARCINO:respectjedno veliko HVALA za sve radosti sto si nam doneo, za sva karanja cigana, za obe titule, za Kupa, za Ligu Sampiona!!!:respect

HVALA TI ZA SVE!

Nauci Kineza kako se igra fudbal i da nam se jednog dana vratis, kad deratizujemo klub, i da nastavis tamo gde si stao!

SRECNO MASTORE!:D:
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Srećno Sale legendo naša, sve najbolje u daljoj karijeri, pa da jednog dana kad se vratis svi zajedno zapevamo onu tvoju.
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Zeli svu srecu ovom, na prvom mestu velikom coveku, treneru i navijacu Partizana.

Aleksandre Stanojevicu veliko hvala za sve, nadam se da ces se vratiti jednog dana kada ovo bude jedan potpuno drgaciji klub da nastavis ono sto si zapoceo.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Srećno i berićetno care!
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Crkli dabogda oni koji oteraše našeg Stanoja!
Žrtvovao je trenersko mesto voljenog kluba zarad viših ciljeva, sujete i pohlepe jahača koji su jahali Partizan preko 20 godina i nije im dosta. Izmanipulisan i upleten u nešto u što ni jedan trener na svetu ne treba da se meša.
Srećno ti bilo!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ово је она ситуација када су осећања помешана...

Са једне стране, драго ми је због Салета, добиће добар уговор тамо, сигурно ће бити много више цењен од послодаваца (који тамо улажу сопствени новац) него овде. Неће га бушити и понижавати људски олош и шљам оличен у мутавку, раши, ружнићу ...

Са друге стране, искрено сам очекивао да ће мутаво говно бити макнуто до сада (господине Богићевићу, чекамо вас као Нову годину...), да ће отићи и оно пијано, несрећно створење које је наводно сада тренер Партизана, иако се још увек ретко када и појављује на тренинзима. Штета, мислим да нисмо ни свесни каквог смо човека изгубили.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Srecno legendo!!! Zasluzio si! Kad se setim Lige sampiona i karanja cigana! Sve najbolje i da nam se sto pre vratis da opet bambusamo cergu :cry:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Realnost polako nadolazi. Ipak je ovo samo mala Srbija ciji ce narod uvek da talk the walk... Srecno, legendo. Realno je da je ovo kraj. Glupo je ocekivati da ce nam se putevi ikada vise ukrstiti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top