Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
kad se vec pominje Jokan i njegova smena sta je sa Goranom Stevanovicem ? od dosta drugara koji su igrali i igraju fudbal cuo da je odlican trener i takticar,takodje veliki grobar ...
 

japanac

Početnik
Учлањен(а)
20.02.2008
Порука
32
Reaction score
0
Локација
NIS
Realno - imamo pristojne igrace na vecini pozicija ali nam je igra katastrofa. Bez pocetka i bez kraja, bez ideje, bez agresije, sa potpuno kretenskim trcanjem gde ne treba i stajanjem kada treba stisnuti. Ko je za to kriv?
Ovaj Jovanovic je izvukao maksimum iz svoje ekipe, a nas trener ....
Boli me dupe da li je smeker i da li se razmece izjavama. O njemu kao treneru dovoljno govori ono sto smo mi pokusavali protiv Sampdorije, Standarda, Stutgarta... Vi sto ga branite koju ste promenu videli veceras? Kaze covek posle utakmice `prerano smo prestali da igramo fudbal` Ko je kriv? Igraci? Nece biti.
Nastavi ti da se hvalis svojom karijerom ali si samo jos jedan dokaz da solidan fudbaler moze da postane nikakav trener.
Za sve koji pljuju fudbalere - pa on je valjda znao s kakvim fudbalerima raspolaze kada je najavljivao vise od dva gola i nase ambicije u Evropi.
Dosta je bilo. Kada igras ovakav fudbal moras da se povuces.
Potpis!!!I ranije nismo portizali neke znacajnije rezultate u Evropi ali smo znali da bljesnemo i igramo leprsav fudbal.Kod smekera ne da nismo imali uspeha nego smo bili totalno nemocni protiv osrednjih evropskih ekipa!
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Pitanje za sve - Da li mislite da bi ishod bio drugaciji da su treneri u ove dve utakmice promenili timove? Ali iskreno.

Ja imam utisak da bi ga ovaj izradio i sa Dinamo Bakuom. Pardon Inter Baku.
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
само једна констатација...за све вас што пљујете Јокана... надувате ми се к...само пробајте да кажете и реч хвале посел следећ карања комшинице и следеће дупле круне...
мајке ми,поново на видело долази оно "У Србији је свако тренер и селектро"
јеботе па кад то човек види,помислио би ова Србија може и до титуел шампиона света...
извињавам се на малом оффу,и знам и сам да сам заслужио поене,али немогу више да слушам дебиле :banghead


Smiri loptu jbga
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Ne bih da pljujem nikoga samo dupla kruna nad raspalom cergom i nije neko merilo sportskog uspeha.Nadajmo se da bolji dani dolaze...ovo je nila slika koju smo ostavili u Evropi.
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
Ma ne vredi...nikako se ne slazem ni sa ovim sto je rekao web gazda. Jednostavno, nije mi bitno da li je neko smeker! A nazalost ja ne vidim zasto je pred njim neka buducnost, jedino sto ima veoma veoma dobru i skupu skolu: PARTIZAN. Mislim da je prosla sezona u Evropi i pocetak ove jedan od najslabijih perioda igara Partizan u Evropi u zadnjih 20ak godina...a tragicno je to sto je sve to uradjeno sa timom koji je za nase uslove dosta dugo vec zajedno i za koji smo tvrdili da je za svakog ko je otisao nadjena dobra zamena. I ja verujem da smo individualno daleko jaci od ovoga sto smo pokazali u Evropi...Nazalost, na ozbiljnim utakmicama, mi jednu akciju nemamo, jedno ubacivanje u prazan prostor, ne znamo da razvucemo igru, igraci staticni. Ja za to krivim i igrace, ali je tu daleko najveca krivica Jokana...jednostavno NE ZNAJU ljudi gde da trce i sta da rade...Kao sto su u firmama za to krivci menadzeri, tako je za to na terenu kriv trener.
Opet, ja jednostavno ne verujem da Moreira nije igrac evropske klase, ne verujem da Obrad vec sad nije jedan solidan bek, da Gavrancic i Djordjevic nisu dovoljno iskusni, da Cleo nije dobar centarfor, da Tomic ne moze dobro da se iskoristi, da Adem nije igrac koji je vec sada u stanju da pokaze vise...I da je jedan truli, raspali apoel bolji od nas.
Danas je nas Partizan od koga smo ocekivali mnogo toga lepoga ove godine izbacila jedna ekipa sa Kipra...Svi prst na celo, a prvi Jokan.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Tema zatvorena dok se malo ohlade glave, da ne bi jos neko otisao po ladno pivo bez potrebe...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Partizan je za tebe verovatno klub koji sebi moze da priutsti 2 godine brukanja po evropi kao lekcije?

Sve i jedna škola se plaća... a kao drugo, ova sezona nije još završena!

Ja ne razumem koji ste vi mazohisti pa zelite da gledate Jokanovicev Partizan jos 6 meseci, godinu, dve.

Dok osvaja domaće titule i jebe cigane nadam se da ćemo ga gledati sledećih 10 godina, pa i duže.

A prosla sezona u Evropi nije bila havarija?

Imali smo mi i teze poraze i vece blamove (sve sam ih doziveo i preziveo od 70-ih do danas), ali moj Partizan NIKADA NIJE IGRAO RUZNIJI FUDBAL.

Vidim da još neko ima selektivnu amneziju.

Оне којима су сада играчи криви, а не тренер, поставио бих питање:
колико је наших играча из сезоне 2003/04 када смо играли ЛШ касније играло исто такмичење?

Дуљај и Илић.
!

A da ja tebi postavim pitanje. Gde je posle toga naš vrsni trener zbog koga većina svršava čim mu se ime pomene završio i koliko je puta igrao Ligi šampiona posle nas. Da nije bilo neviđne sreće i onih kompleksaša sa severa Engleske, ne bi ni videli LŠ.

само једна констатација...за све вас што пљујете Јокана... надувате ми се к...само пробајте да кажете и реч хвале посел следећ карања комшинице и следеће дупле круне...
мајке ми,поново на видело долази оно "У Србији је свако тренер и селектро"
јеботе па кад то човек види,помислио би ова Србија може и до титуел шампиона света...
извињавам се на малом оффу,и знам и сам да сам заслужио поене,али немогу више да слушам дебиле :banghead


Smiri loptu jbga

Zaista, smiri se, nema potrebe za pljuvanjem članova koji se ne slažu sa nama. Mada i mene iritira njihovo selektivno pamćenje!
-----------------------

BTW, tema će opet biti otvorena sutra ... tek da se malo smire strasti. Zaista, nateraćete nas da posle svakog poraza zatvorimo temu na bar 12 sati.

Narode, nije smak sveta. Biće dana za megdana! Jebote, ponašate se kao da smo mi redovni učesnici Liga šampiona, pa eto ove godine nećemo biti... au bruke!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Prespavasmo i tu tesku noc , pa da malo hladnije glave kazemo nesto.

Naravno da nije smak sveta sto smo ispali , jer ispadali smo i od gorih ekipa i dozivljavali smo i mnogo teze bruke . Mozda je i bolje da odigramo i ove sezone LE i steknemo jos malo iskustva sa ekipama koje su priblizno naseg kvaliteta.

Boli to sto i dalje imamo trenera koji nema svoju igru , koji vec sezonu ipo ne zna sta hoce. Boli to sto smo onako bili nemocni poslednjih 30 min ,a izvinite za to je kriv jedino trener .
I pored toga sto je smeker i grobarcina mislim da covek ipak nije trener za nas i da ce mu previse sezona trebati da bi naucio osnovne trenerske pojmove.
I ja mislim da bi Stevanovic bio idealno resenje , mada on ne ispunjava onaj gazdin uslov za smekera (hahah, salim se malo).
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Imao je moju podrsku sve ovo vreme i nadao sam se da izrasta u velikog trenera. Tu i tamo sam ga malko iskritikovao kad je gresio ali sam cesto govorio da verujem u njega.
Pogresio sam,
nije za trenera, nije za Partizan u svakom slucaju, mozda za par godina kad se iskali u nekom manjem klubu.

Zasto to kazem?
Igraci su u ovom momentu dali svoj maksimum, trcali borili se, trudili se.
Bili su par puta blizu da daju taj 2. gol ali ni to nije garant da bi se na kraju svi radovali. Bili su daleko od toga da prodju dalje.

Kada imas kvalitetne igrace i kvalitetne rezerve i imas 90' vremena da das taj jos 1. gol, i ne mozes da napravis pritisak i predjes posteno u napad i to na svom terenu pred punim stadionom, onda je iskljucivi krivac za to trener.
Kada pocetkom drugog poluvremena gde juris rezultat pokazujes i vices igracima da "smanje malo" umesto da im vices da pojacaju, onda si ti kriv za neuspeh.
Kada uvedes visokog napadaca umesto veznog igraca u igru a posle se cudis sto su ti igraci krenuli na "bunarenje" umesto da "igraju fudbal" (Jokanova izjava na kraju utakmice) onda si ti kriv za neuspeh.
Pritom si celu utakmicu odnosno obe dozvolio da pored takvih igraca koje imamo protivnik bude sigurniji na lopti u veznom redu jer ti trazis da se "ne zuri".
Kada ti taktika ne postoji posle prvog ozbiljnijeg napada protivnika i kada se iz aviona vidi da izmedju linija tima ima veliki prostor, onda si ti kriv.
Kada losim izborom igraca dovedes sebe da ti treba zamena bar njih 5 u poluvremenu a ti stavljas igraca koji ti nije igrao uopste u zadnje vreme i spustio si mu formu (Vasington nije dobijao sansu odavno),onda si ti kriv.
Kada ti tim koji ima Moreiru koji moze svaku loptu da zadrzi i preda, igra tako sporo u veznom redu i vraca loptu konstantno ka odbrani (tako je terajuci na gresku) onda si ti kriv.

To sto su nasi igraci igrali se zove "alibi igra" gde se od igraca trazi iskljucivo da ne rizikuju i smire situaciju i ne zure a onda nam treba bar citav minut da predjemo na polovinu protivnika jer nasi vezni igraci nista ne rade da ne bi rizikovali i vrlo cesto vracaju loptu odbrani cak i u situacijama kad imaju drugog veznog slobodnog i igramo iskljucivo poziciono sto je lako za markiranje.
Kada se konacno dogodi da neki vezni igrac dobije loptu okrenut golu onda nema nikoga ni desno ni levo niti nasi napadaci se mrdnu malo ne bi li dobili tu loptu u prostor.

Zato jer se igra na "siguricu", zato jer trener trazi od igraca da ne rizikuju i igraci se onda ponasaju po principu "muko moja predji na drugoga".

Kakav trener takva i ekipa, to je uvek bilo u fudbalu a nazalost nas Jokan je po mentalitetu neko ko ceka a ne napada.

Sa slabijom ekipom smo igrali ligu sampiona ali tada je trener bio borac, imao je mentalitet pobednika nesto kao veliki majstor Moreira i naterao ih je da igraju hrabro.

Jokan ih je naterao da igraju kukavicki :cry:

To je to.Svaka čast na ovome što si napisao.
Da dodam možda on jednog dana bude dobar trener,možda.Ali mi da plaćamo njegovo školovanje,jednostavno mnogo je.Ovaj tim ima kvalitet za LŠ ako ne za nju makar je bolji od Apoela,ali njihov trener je nadmudrio našeg i to je jasno ko dan.
Mirosavljević igrač:buhahama daj.
Eto dajte mu šansu i u Ligi Evrope,evo i ja sam 100% za to.Branio sam ga dosad,pa ajde da sačekamo još.Samo bojim se da ćemo još patiti i plaćati.On vrlo malo napreduju,čak čini mi se nimalo a nama vreme prolazi.Malo po malo pa neko mora da ide.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Da budem iskren, Jokan mi je drag. Pametan je, ne prica gluposti, voli Partizan i zna fudbal. Uz to igrao je i u inostranstvu. Ono sto sam rekao provg dana kada je dosao jeste ono isto sto i danas govorim. Potrebno je samo da vodi jos neki tim (moze i 2) pa da dodje, odnosno da se vrati u Partizan. To mu dodje kao kaljenje igraca. Tip ima slifa, ali jednostavno mora da nauci tu igru macke i misa. Sto se tice nase lige, to je skontao. Nas je dobio trener Apoela i to u dvije utakmice. Da zlo bude gore, ne tvrdim da ima veci trenerski talenat od Jokana, ali kako je tip namjestio taktiku, svaka mu cast. Sa losijim timom nas je zatvorio tako da su nasi najbolji igraci jedva disali. Igraci su mu igrali tako disciplinovano, prosto imam osjecaj da tip ima autoritet kao D. Vujosevic! Jedna stvar mi je samo zasmetala u Jokanovim izjavama, a to je: "U drugom poluvremenu smo prearano prestali da igramo fudbal. Ulaskom Vašingtona, našeg najvišeg igrača, igra se potpuno raspala. U tim momentima falilo nam je mnogo strpljenja. Mislim da smo se prerano odlučili na igru dugim lotpama koja nije donela željeni rezultat". Tu je mogao reci da nije imao dovoljno autoriteta nad igracima, jer su igrali onako kako on nije zelio; da je uveo pogresnog igraca i tako..

Opet kazem, stvarno o njemu imam pozitivno misljenje i najbolje ce biti ako ode u neki drugi klub, a posle toga se vrati u Partizan.

Inace, dugo nisam mogao zaspati, jer sam sve vrijeme mislio na Radomira Antica u Partizanu. Bukvalno sam ga i sanjao i to da Tomic od transfera Obrada, daje njemu milku za 2 sezone. Sta zelja uradi, cak i u snu.. :?
 

PFC_D

Guest
imam pitanjce...

da li imate u nekakvim kombinacijama (po mogucstvu realnim, mada znam da mnogo trazim) nekog drugog osim jokanovica u ovom trenutku ?
eliminacija od fk kozojebac iz nikozije je jedna veoma velika bruka, ravna fljarmurtariju (mada svi zaboravljaju da je taj fljarmurtari prosao jos jedno kolo a onda casno ispao od barcelone), to je cinjenica. ali sta sad?

smeniti jokana, ok...
nije meni jokan ni otac ni brat, boli me kurac, ali koga dovesti ?
nije mi jasno, covek je mozda jedini nas trener u istoriji koji ima pozitivan bilans sa ciganima, koji je osvojio 2 uzastopne duple krune, a i dalje ga svi drze na nisanu i cekaju kiks...

jeste katastrofa, treba reci, KATASTROFA. ali, ima li neko bolji trenutno na trzistu ?
hocete rebera da nam meri laktate ili tumbu odlikasa ? mozda stane karasi ?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ja sam za Mileta Kosa , pomocnici Nikola Simic i naravno "veliki trener" Stane Karasi :D
 

diara

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
37
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Ok,Jokan je veliki grobar i zbog toga ga i ja obozavam ali on nije za klupu Partizana... Ubili su nas na sredini terena od sredine prvog poluvremena... Znaci i laik zna da se ne moze igrati sa jednim zadnjim veznim a jos da taj veznjak je spor i da nema odbrambene karakteristike. U ovom timu moralo da ima mjesta za Fejsu... Morao je neko da stane iza DOKTORA. Ubaciti Wash kao treceg spiva a uzeti jednog igraca iz sredine terena je cisto ludilo... Zato,Jokane odlazi
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
O tome treba Ivan Tomic da razmislja.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
daj ljudi čemu tolika nervoza?ispali smo jbg sad!mislim da cemo morati da se zadovoljimo karanjem komsinice dok ne uđemo u lš...a nije to toliko loše...mislim da će jokan sazreti u dv-a samo treba pustiti čoveka da radi.šta sad kao trebao fejsa da igra umesto raće?raća je bio loš,ali bi fejsa bio verovatno lošiji da je igrao čim ga jokan nije ubacio...mislim da je jedan od glavnih razloga ispadanja neisukstvo!šta možeš očekivati kad konce igre vuku igrači koji nisu stariji od 21 god?eto to je razlog
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
imam pitanjce...

da li imate u nekakvim kombinacijama (po mogucstvu realnim, mada znam da mnogo trazim) nekog drugog osim jokanovica u ovom trenutku ??

Pa eto toliko bivsih igraca grobara bez trunke trenerskog iskustva ima...Kao sto je i Jokan dosao na klupu. Mozda upali sa nekim drugim, mozda i ne, a tesko da moze da bude gore. Imao je DVE prilike za LS, nije iskoristio, unazadio je igru, nismo odigrali dve krstene utakmice sa njim, ne vidim uopste razlog zbog kojeg bi dobio jos jednu sansu. Na primer, uopste mi nije jasno zasto Stevanovic odmah nije dobio priliku da vodi prvi tim. Imao je iskustva sa reprezentacijom. Ne kazem da bi bio bolji od Jokana, ovaj bledi Partizan je delom i njegova zasluga, ali gde je tu bila logika da se Jokan postavi za trenera a Stevanovic za pomocnika? Ova uprava, i pored dobrih stvari, mnoooogo improvizuje.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Sada su tu price da nesmemo da igramo sa jednim zadnjim veznim, a kada bi odigrali utakmicu sa dva zadnja vezna bilo bi pljuvanja na sve strane.
:confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top