Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
@Petar Skopje

''Евентуални'' бојкот? Па ако је ситуација у Крагујевцу била онаква каквом су је приказали људи на овој теми, бојкот је на снази.





Борисе, ако под ''навијањем'' подразумеваш аплауз за дати кош, или повике типа ''браво'' или '''ајде'' - то није забрањено. Али, сваки покушај певања било које песме, биће забрањен. Ако је тако, онда то значи да организовани навијачи бојкотују КК Партизан, исто као што су бојкотовали ФК за време Зеке и Бјеке. И не само да бојкотују, него ће група од 20-так њих дежурати на утакмицама, како би спречили сваки покушај навијања - најпре вербалним упозорењем ономе ко почне да пева (наравно уз увреде, јебање мајке и слично), а потом и физичким сукобом ако дотични не престану да певају. Сад, какав ''физички сукоб'' може да се догоди између 2-3 лика који су заједно дошли на утакмицу и 20-так навијача, не би требало детаљније описивати. Никоме не бих пожелео да присуствује таквим сценама које се тешко могу објаснити - зашто, побогу, кажњавати некога зато што је дошао на утакмицу и жели да бодри свој клуб, па да ли је могуће да је то постало привилегија одабраних људи? Моје мишљење је да Југ, од кад ја пратим утакмице, никада није био боље организован и због тога ми је драго, уствари, поносан сам на то како данас југ изгледа (чак је и политиканство престало). Ипак, ова ситуација ми није јасна и ред би био да трибина стави до знања своје захтеве - шта је циљ бојкота? Ако се неко не сећа, КК Партизан (нарочито Дуле), једини је клуб који је подржао навијаче приликом хајке Б92. Зар је могуће да ''сукоб'' ни после месец дана не може да се реши?

Како год било, убеђен сам да ова ситуација неће угрозити домаћу титулу - више ћемо сви осећати мучнину у стомаку, него што ће се то одразити на резулатате. Али, биће ужас уколико се ово прошири и на наредну сезону у Евролиги - без организоване подршке навијача, клуб ће тешко успети да понови успехе из претходних сезона.

Jebo vas bojkot da vas jebao...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ha ha ha ,kakav car.Izlizana je prica,ko hoce ima da dolazi ko nece ne mora i tako je za sada.Pa jbt nije valjda da u Beogradu nema 6-7 hiljada koji ce napuniti pionir sutra.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Ok,
Ni Grobari nikome ne treba da se pravdaju...bojkot

Tако је. Ем смо изјебани,ем нас још нападају. Нисам био за бојкот,али због оваквих људи каквих на форуму има доста,све сам више за такво решење.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dule se izvinio navijacima posto se verovatno osetio prozvanim porukama preko transparenata Grobara, i pored toga sto verovatno zna kome su upucene te poruke, On treba poslednji da se izvinjava, treba da se oglase Danilovic i Silobad preko javno saopstenje ili press-konferenciju. A i ovom izjavom je pozvao Grobara da dodju u Pionir, pa da ispostovamo te ljude.
SUTRA, SVI U PIONIR!!!

Jebo vas bojkot da vas jebao...
Hteo sam da napisem isto, ali me covek pretekao.:D
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ma srusice se Partizan bez vas, ionako vas nema sem na utakmicama EL i poneka u Nlb. Za te utakmice se ionako trazi karta vise, tako da ce vase mesto ubrzo naci nove vlasnike. Sto se tice manjih utakmica publike nema pa nema, sa vama ili bez vas.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.002
Локација
Beograd
Ovo mi lici na to da grobari izgleda nista sada i ne zele,izduvali su za ludovanje po Parizu,ekstra putovanje i zezanje i sada ce da se inate do sledeceg final four-a.
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Tако је. Ем смо изјебани,ем нас још нападају. Нисам био за бојкот,али због оваквих људи каквих на форуму има доста,све сам више за такво решење.

Vidim da je na forumu pored podele za i protiv uprave došlo i do podele na ove i one navijače. Izjebano je mnogo više grobara od onih 430.

Samo da dodam, nisam protiv tvog stava niti bilo čijeg, pošto zaista nisam upućen u taj problem oko karata i ne želim da budem (svaki dan čujem neku novu verziju), poštujem ga, samo mislim da je potrebno da se postigne kompromis izmedju vrha tribine i uprave i to što pre.

Ni zbog jednih ni zbog drugih vec prosto zbog PARTIZANA.
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Dadokg i mvp BRAVO ! Tako je bre ! To se trazi...


Da mi je vas mozak da se odmorim na 5 min...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
Sramota me je. Sramota me je što se Dule, koji nam je doneo onoliko radosti, koji nas je učinio ponosnima što smo Srbi i navijači Partizana treba nekome da se pravda. Sramota me je što postoje ljudi koji pljuju Danilovića a predstavljaju se kao navijači Partizana. Sramota me je onih koji kače parole poput one u Kragujevcu. Sramota me je što postoje ljudi kojima je bitnije to što nisu išli na trodnevni izlet u Pariz nego uspesi koje Dule i momci prave iz sezone u sezonu...
Šta smo bre mi? Navijači? Koji to navijači uslovljavaju klub na takav način? Ni sam nisam išao u smrdljivu Francusku, pa šta? Ko nam je branio da na netu kupimo 3000 karata? Plašim se da je u pitanju drugačija priča... Počinjem da verujemda je određena grupa ljudi želela za džabe da ide na f4..
Ps. Ako dođe da nekakvih bojkota i sličnih sranja, pazi da će neko da me spreči da navijam za klub. Boli me kurac, dosta mi je bojkota, zaključanog Juga i sličnih sranja. Nikad više neću bojkotovati ni jedan jedini klub pri sportskom društvu Partizan, ni po čijem nalogu. Jebem ti život!

Partizan je bre iznad svih nas! Živeo Partizan!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
S jedne strane verujem da je i ova Duletova izjava produkt nekih neformalnih sastanaka u cilju otopljavanja odnosa navijaci-uprava. S druge strane mislim da je Dule bio krajnje iskren. Mogao je da kaze, ''izvinjavamo se'' i to je to... a on je rekao prakticno da ih je greska koju su napravili s kartama kostala boljeg rezultata u Parizu.
Ocekivati neka dalja izvinjenja ili neke gluposti tipa spiska ko je sve bio u Parizu ( a manje vise se i zna) je nerealno i sada je lopta ovim prebacena na stranu navijaca.

Mislim da tribina treba da bude u neku ruku i sebicna. Ali, ne sebicna u tom smislu da ce se inatiti, vec da ce sagledati sta je od najboljeg interesa za nju samu. U celoj ovoj situaciji potencirana je prica o tome gde bi sad bio KK da nije bilo Grobara. I ja se sa tom pricom apsolutno slazem, da ne bi postizao ni iz bliza uspehe kakve je postigao. Ali, s druge strane treba se zapitati kakva bi nam bila tribina da nije basketa. Mislim da bi i ona u svakom pogledu bila slabija nego sto je danas. Zato treba pazljivo odlucivati, odlucivati glavom, a ne srcem.

Bojkot ne bi nista dobro doneo za tribinu, jer bi Pionir u svakom slucaju bio pun. Neka zabrana navijanja onim koji idu, bila bi jos gore resenje od samog bojkota. Zato ja mislim da bi najbolje i za samu tribinu bilo da se ide na tekme, pa makar na svakoj od njih deo bio posvecen nekorektnom ponasanju uprave...
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Enslaved, posto vidim da si pravi Grobar, jesi ti isao na neko gostovanje van BG-a ?
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Иако се не слажем с тобом Енславед,свако има право на избор. Да ли ћеш,или нећеш,ићи на утакмице,то је само твоја лична ствар. И лична ствар свакога од нас. Зато,уживај,нема шта да те буде срамота.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ma tema je vec toliko izlizana da je to strasno. Ljudi su poceli da stavljaju sebe ispred kluba za koji navijaju sto je kontradiktorno samo po sebi. Mozda treba Bozic i momci da se okrenu ka tribinama i da pocnu da gledaju navijace jer su ipak oni vazniji od igraca i centar su svega. Mozda bi cak trebali i da placaju karte da posmatraju navijace i navijanje.
Svi su se uhvatili za te karte i toliko su sada povredjeni, da li mozete gospodo da cujete nesto nalik na bojkot od igraca i strucnog staba kada im plata kasni vise meseci, kada treniraju u hladnoj hali, kada putuju autobusom na udaljene destinacije umesto avionom, kada tih istih navijaca nema na 80% utakmica u sezoni!!! Prvi bi oni trebali da otpocnu bojkot, ali ne, momci stisnu zube i nastave da treniraju i da pobedjuju 20 puta bogatije ekipe.
Cujem komentare ljudi koji daju i delove tela kao garant da bi Partizan sigurno pobedio u Parizu samo da su grobari bili tamo. Zamislite da se neki od igraca povredio i da posle utakmice kaze, e jbg. da sam ja igrao razbili bi ih 20p razlike. To necete cuti nikada, nijedan igrac ne stavlja sebe ispred tima i kluba, ma koliko dobar bio. Jedino su navijaci dozvolili da stave sebe ispred kluba i pre svega ispred tima za koji navijaju.
Ako ja dobro razumem sada se zabranjuje da drugi ljudi koji dolaze na utakmicu navijaju?!!! Preti se batinama?!!! Pa ako je tako onda mi je cak i drago sto doticni nisu dobili karte, i najvise bih voleo da ih vise i ne bude na tribinama.
Navijac, po mom misljenju, bi trebao da bude zadovoljan kada mu se igraci zahvale na kraju utakmice i to je to, ne treba nista vise traziti. Jer navijac na utakmici Partizana dobija neuporedivo vise od onoga sto daje(navijanjem) .

Edit: Od mene dosta. Glupo je nastavljati raspravu jer svi stoje cvrsto na svojim ubedjenjima. Ako neko ima nesto protiv ovoga sto zastupam neka mi se obrati na PP ili Skype pa cemo se siti napricati. Nema smisla nastavljati pricu na ovu temu.
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ја сам онда погрешно протумачио твоје речи - није намерно. Мислио сам да се неко од оних који су упућенији у ситуацију коначно одлучио да одговори на питање које је већ 10-так чланова форума постављало на овој теми - који је циљ бојкота, који су захтеви. Ако извињење не би било довољно, онда и нема неке сврхе помињати га - проблем је што већина нас не зна шта би било довољно. Или нико не зна?

Klub je napravio sranje, on mora prvi i da krene da ga rešava, a ne da čeka da se situacija sama reši, verovatno misle da će sa prvom evroligaškom utakmicom sve biti u redu, ali se varaju.
Niko nikom ne brani da ide na utakmice, takođe ni navijanje nije zabranjeno, od kad je ova situacija sa KK-om, navijanja je bilo na derbiju i u Parizu, a verovatno će ga biti i sutra, nije bilo ništa organizovano nego je pesma počinjala spontano iz mase. Nemojte bespotrebno više da komentarišete ovu temu, za sad su stvari ovakve kako su vam neki članovi objasnili, a ako se uđe u totalni bojkot, sigurno nećete dobiti odgovor ZATO!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ovo mi lici na to da grobari izgleda nista sada i ne zele,izduvali su za ludovanje po Parizu,ekstra putovanje i zezanje i sada ce da se inate do sledeceg final four-a.

Decko nemas ti ocigledno pojma o cemu pricas. Kakvo ludovanje? Kakvo zezanje? Nastavis li ovako ti ces izduvati na forumu!

Za sada nema zvanicnog bojkota. Kad ga bude bilo i ako ga bude bilo bicete pravovremeno obavesteni! Posto koristite svaki trenutak da pljunete navijace, ne znam onda sto vam smeta sto neko tamo bojkotuje? Odjednom nije grupa zasluzna za atmosferu na EL utakmicama? Ko hoce neka ide, ko nece ne mora, ali niko nema pravo da pljuje navijace zbog svoje licne odluke, pogotovo sto je klub taj koji je zasrao.
 
Последња измена:

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Sta vama svima smeta ovde?Ne samo to bih voleo da cujem?Sta vam smeta?Jel vama neko brani da idete na utakmicu?Jel vam brani to neko?Idite bre, radite sta hocete, pustite nas koji smo "protivnici Partizana" koji mu "ne zelimo dobro" na miru.Sta vam mi tolko sad smetamo?O kom bojkotu vi pricate kad uvek ima ljudi koji gledaju partizan, evo pre neki dan puna hala u Kragujevcu...

O cemu vi pricate meni nije jasno.

Ljudi koji su na najbezobrazniji moguci nacin ispaljeni za karte za Pariz ce i dalje ostati pri svom stavu da ne navijaju ili ne idu na utakmice i to je to.Kraj price.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sramota me je. Sramota me je što se Dule, koji nam je doneo onoliko radosti, koji nas je učinio ponosnima što smo Srbi i navijači Partizana treba nekome da se pravda. Sramota me je što postoje ljudi koji pljuju Danilovića a predstavljaju se kao navijači Partizana. Sramota me je onih koji kače parole poput one u Kragujevcu. Sramota me je što postoje ljudi kojima je bitnije to što nisu išli na trodnevni izlet u Pariz nego uspesi koje Dule i momci prave iz sezone u sezonu...
Šta smo bre mi? Navijači? Koji to navijači uslovljavaju klub na takav način? Ni sam nisam išao u smrdljivu Francusku, pa šta? Ko nam je branio da na netu kupimo 3000 karata? Plašim se da je u pitanju drugačija priča... Počinjem da verujemda je određena grupa ljudi želela za džabe da ide na f4..
Ps. Ako dođe da nekakvih bojkota i sličnih sranja, pazi da će neko da me spreči da navijam za klub. Boli me kurac, dosta mi je bojkota, zaključanog Juga i sličnih sranja. Nikad više neću bojkotovati ni jedan jedini klub pri sportskom društvu Partizan, ni po čijem nalogu. Jebem ti život!

Partizan je bre iznad svih nas! Živeo Partizan!
Sve sto si naveo je tacno :clap
Pogotovo ovo za Duleta, on je zadnji koji treba da se pravda!!
I zao mi je kad citam kako se on izvinjava umesto ovih koji su krivi za ovo sranje..
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Premnogo mi mozdanih celija i virtuelnog papira potrosismo a nista se nije resilo. Hajde sutra da bude ispunjen Pionir i da Hemoti dobiju svoju porciju, sa ili bez Grobara.
Kad sve ode u pm, ispusticemo cuveno srbsko -eh, a kad se setim kako je nekad bilo-, ali posto bolje ne umemo, izvolimo napred do samounistenja.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da zive!!! Jeste neko u klubu zasrao,pa??
Ovde se Dule izvinjava i poziva navijace, a jel oni ne mogu da se postavi iznad problema i onda podrze one koji su uputili izvinjenje i podrze Duleta i igrace!!!!
Mogu da pevaju pesme Duletu i igracima???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top