Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Само погоршавате ситуацију. Пустите нека ствари иду неким својим природним током. Већ сте ископали ровове који не би требало да се ту налазе. Уместо да се тензије спуштају неко их овде плански подиже. На крају испаштају невини и недужни.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
stvarno mi je vise degutantno da citam postove, niko ne pise o kosarci, nego samo o sukobu kop-uprava i gluposti o transferima... smarate!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
И онда је мрмот завио чоколаду...
Стварно вас не капирам,преиспитујете не знате ни сами шта....Једни друге окривљујете а низашта се не питате.Онима који одлучују ,овакве расправе неће померити став ни за педаљ,шта више боли их курац максимално(осим Дулета ,који је могу рећи окаснио са ''жаљењем'' ).Овде је сукоб између врха трибине и врха клуба ( Даниловић,Тодорић,Вујошевић ),ни једне ни друге демократија не занима,то сте се сви могли уверити у задњих месец дана.Пустите ствари да теку,као што то ради управа........................
На нама свима овде је да испоштујемо играче или врх трибине свако по свом нахођењу.Ко је за прву опцију сутра зна шта му је чинити.Ко је за другу,тај то већ чини.Стварно нема потребе за причом вртите се у круг.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ma tema je vec toliko izlizana da je to strasno. Ljudi su poceli da stavljaju sebe ispred kluba za koji navijaju sto je kontradiktorno samo po sebi. Mozda treba Bozic i momci da se okrenu ka tribinama i da pocnu da gledaju navijace jer su ipak oni vazniji od igraca i centar su svega. Mozda bi cak trebali i da placaju karte da posmatraju navijace i navijanje.
Svi su se uhvatili za te karte i toliko su sada povredjeni, da li mozete gospodo da cujete nesto nalik na bojkot od igraca i strucnog staba kada im plata kasni vise meseci, kada treniraju u hladnoj hali, kada putuju autobusom na udaljene destinacije umesto avionom, kada tih istih navijaca nema na 80% utakmica u sezoni!!! Prvi bi oni trebali da otpocnu bojkot, ali ne, momci stisnu zube i nastave da treniraju i da pobedjuju 20 puta bogatije ekipe.
Cujem komentare ljudi koji daju i delove tela kao garant da bi Partizan sigurno pobedio u Parizu samo da su grobari bili tamo. Zamislite da se neki od igraca povredio i da posle utakmice kaze, e jbg. da sam ja igrao razbili bi ih 20p razlike. To necete cuti nikada, nijedan igrac ne stavlja sebe ispred tima i kluba, ma koliko dobar bio. Jedino su navijaci dozvolili da stave sebe ispred kluba i pre svega ispred tima za koji navijaju.
Ako ja dobro razumem sada se zabranjuje da drugi ljudi koji dolaze na utakmicu navijaju?!!! Preti se batinama?!!! Pa ako je tako onda mi je cak i drago sto doticni nisu dobili karte, i najvise bih voleo da ih vise i ne bude na tribinama.
Navijac, po mom misljenju, bi trebao da bude zadovoljan kada mu se igraci zahvale na kraju utakmice i to je to, ne treba nista vise traziti. Jer navijac na utakmici Partizana dobija neuporedivo vise od onoga sto daje(navijanjem) .

Edit: Od mene dosta. Glupo je nastavljati raspravu jer svi stoje cvrsto na svojim ubedjenjima. Ako neko ima nesto protiv ovoga sto zastupam neka mi se obrati na PP ili Skype pa cemo se siti napricati. Nema smisla nastavljati pricu na ovu temu.

Upravo to!
Tražili su izvinjenje, i Dule se izvini i opet ne valja! I na kraju krajeva kad već neće gospoda koja bojkotuje da dolazi i navija, neka onada pusti one koji to hoće!
Nevjerovatno je kakav smo mi narod. Eh, doći će i taj dan kad će otići Dule i ova zla! uprava pa neće biti potrebe za bojkotom pa imaće priliku da napune Pionir protiv Metalca jer neće biti mnogo jačih utakmica kako smo krenuli. :pop
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da zive!!! Jeste neko u klubu zasrao,pa??
Ovde se Dule izvinjava i poziva navijace, a jel oni ne mogu da se postavi iznad problema i onda podrze one koji su uputili izvinjenje i podrze Duleta i igrace!!!!
Mogu da pevaju pesme Duletu i igracima???

Ko je uputio izvinjenje? Mnogi od vas su rekli kako mu ne trebaju ovakvi navijaci, "navijaci koji su zeleli besplatno u Pariz". A sad odjednom ipak zelite da budu u hali. Odlucite sta zelite. Dok god klub ne izda saopstenje neko, mislim da se situacija nece promeniti... Niko ne moze da se popisa na navijace i da bude svejedno...

U cemu je sad problem. Jel vam neko brani da idete na utakmice? Ne brani!
Nego vama nedostaje dobra atmosfera za koju su iskljucivo navijaci zasluzni pa bi sada da navijaci sami sebi skoce u usta i predju preko ovoga, zarad "mira u kuci" E pa mira ocigledno vise nema, od onog trenutka kada smo od ljubavi zivota postali jeftina kurva koju bi oni samo za noc da izjebu a posle da izlaze sa poznatim facama! Neka im oni sada budu na svim utakmicama. Ja idem i dalje na utakmice, necu navijati a na svakom je da odluci sta ce da radi. Niko vam nista ne brani! Bio sam u Valjevu pa nisam tamo video Dinkica & Co.
 
Последња измена:

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ko je uputio izvinjenje? Ne mogu da zive? Mnogi od vas su rekli kako mu ne trebaju ovakvi navijaci, "navijaci koji su zeleli besplatno u Pariz". A sad odjednom ipak zelite da budu u hali. Odlucite sta zelite. Dok god klub ne izda saopstenje neko, mislim da se situacija nece promeniti... Niko ne moze da se popisa na navijace i da bude svejedno...

U cemu je sad problem. Jel vam neko brani da idete na utakmice? Ne brani!
Nego vama nedostaje dobra atmosfera za koju su iskljucivo navijaci zasluzni pa bi sada da navijaci sami sebi skoce u usta i predju preko ovoga, zarad "mira u kuci" E pa mira ocigledno vise nema, od onog trenutka kada smo od ljubavi zivota postali jeftina kurva koju bi oni samo za noc da izjebu a posle da izlaze sa poznatim facama! Neka im oni sada budu na svim utakmicama. Ja idem i dalje na utakmice, necu navijati a na svakom je da odluci sta ce da radi. Niko vam nista ne brani! Bio sam u Valjevu pa nisam tamo video Dinkica & Co.
A jel nam neko brani da navijamo za Partizan?? Brani!! Najvjerniji navijači Partizana hoće da biju ostale koji hoće da navijaju za Partizan! Je li tu Partizan na prvom mjestu?
Ja mislim da je nešto drugo ipak...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ko bre hoce da te bije? Sad su navijali u Pancevu pa niko nije dobio batine...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
@Шапчанин
Ne znam samo šta podrazumevaš pod tim ‚‚spontano pevanje‚‚?To mi baš nije najjasnije,pošto neko mora prvi da počne,nemoguće je da svi krenu u glas istu pesmu,a da li će taj neko da stoji na gelenderu ili na stolici mislim da je manje bitno.Ako dobro razumem pojam ‚‚spontano pevanje‚‚ onda je i ono bilo sprečeno sinoć u Kragujevcu.Navijači iz Kragujevc su se okupili u delu hale gde su i obično protiv Radničkog,neko je poveo ‚‚‚Šampioni....‚‚ to se čulo 2-3 puta, a onda je jasno rečeno da je naređeno iz Bga da nema navijanja.Reci mi šta misliš da li bi se onaj koji je rekao da nema navijanja zadržao samo na tome da je navijanje nastavljeno???

I da se razumemo, nikada nisam bio i verovatno neću ni biti član ni jedne Grobarske grupe zato što ne trpim taj vid autoriteta.Slažem se da je klub opasno sjebao ljude, ali ovo gore što si napisao nije tačno iz ugla iz kojeg ja gledam.Bez ljutnje,sve najbolje :ziveli
Jel se ovo desilo ili šta?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Cekaj, navijaci se okupili? Pa navijaci i nece da s navijaju. Nece niko u Pioniru sa kopa da prelazi na recimo B ili A ulaz da nekom nesto objasnjava. Nece biti navijanja u kopu i to je to.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
A jel nam neko brani da navijamo za Partizan?? Brani!! Najvjerniji navijači Partizana hoće da biju ostale koji hoće da navijaju za Partizan! Je li tu Partizan na prvom mjestu?
Ja mislim da je nešto drugo ipak...

Niko do sada nije dobio batine, ali niko!!!

Jebo ja sam sebe što sam uopšte i komentarisao onaj citat sa Duletom izvinjenjem!!!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tako je. Od ove price nema vajde, svako ce ostati na svojim pozicijama i dobro znate da pomirenja nece biti, a Partizan sutra igra derbi sa Hemofarmom, pa bi bio red da ih bar mi, koji nismo u prici sa kartama (ni fakticki, ni emotivno) podrzimo. E, sad, da li smo mi Grobari ili simpatizeri, to je manje bitno.
Sto se utakmice tice, mislim da nam ni eventualni poraz ne ugrozava nista bitno, dovoljno smo jaci da to u Final four-u ispravimo, ali ja sam za to da se ne propusti prilika za jos koju utakmicu sa ciganima,koji ce biti cetvrti.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svima je jasno da je uprava kluba pogrešila i da oni moraju da izdaju neko saopštenje i javno se izvinu navijačima.

S druge strane i navijači bi mogli biti malo precizniji s njihovim transparentima, jer očigledno da ima onih koji nisu baš upućeni i to pogrešno protumače. Onaj transparent "Sram vas bilo", ili tako nešto najbolje govori. Koga da bude sram, Kecmana, Marića, Duleta, Danilovića...
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Pa Gazda, ja mislim da Kecman i Marić sigurno znaju da se na njih ne odnosi dok, s druge strane, mislim da se odnosi na Duleta i Danilovića (kako vidim po drugim forumima) a dal' to oni znaju to stvarno ne znam.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ljudi, oni koji treba da znaju, znaju. Nisu oni nimalo naivni, rekli su im navijaci sigurno sta misle u lice...
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
A gledajte ovu situaciju iz drugog ugla,ovo pricam samo za evroligaske utakmice sledece sezone ako ne daj boze bojkot i tada bude na snazi.Ovime grobari ne samo da odmazu Partizanu nego i unistavaju svoj ugled koji su stekli u zadnjih 5-6 godina...ugled najludjih navijaca,najomrazenije hale na svetu....znaci nije bas sve u Danilovicu i Vujosevicu...nemojte pogresno da me razumete shvatam ja sta je cilj ovog bojkota i da treba pokazati da ne moze svako da se igra sa navijacima i da posle toga bude nikom nista...ali ne treba ni preterivati,jer sta treba ljudi iz Partizana da urade da bi se navijaci vratili to nije precizirano kao sto je bilo kad je bojkotovan FK...da li ce saopstenje sa izvinjenjem biti dovoljno da navijacka grupa Grobari Jug odmah posle toga objavi kako prekidaju bojkot...iskreno meni to deluje nelogicno ali evo posle ovog posta cu se truditi da vise nista ne kazem na ovu temu...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi, oni koji treba da znaju, znaju. Nisu oni nimalo naivni, rekli su im navijaci sigurno sta misle u lice...

Jeste, ali 90% ljudi koji su videli transparent na TV i novinama nisu upućeni. Šta će da misle... evo ovi opet bojkotuju klub. Ionako vlada loša slika kada su navijači u pitanju a ovo samo pogoršava situaciju.

Znam da će mnogi reći "ma zabole me kurac za neupućene", ali ne sme tako da se radi. Uvek moraš da gledaš veliku sliku a ne samo tvoj čošak.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Kao jedan od onih 430 bih da kazem koju...

Uprava je zasrala stvarti i to je dobro zasrala!!! Meni nije krivo sto nisam otisao u Pariz, meni nije bitno da se fenserisem, meni je gostovanje u Vrscu, Jagodini, Krusevcu drugacije od Pariza jedino sto mi ne treba pasos, nista vise. Uprava je, ponovicu, pojela govna!!!. I ponovicu opet, pojela je govna. Da, pojela je govna.

Ali Dule the Lord i 12 velicanstvenih su nesto sto mnogi sanjaju da imaju. Ja nikada necu okrenuti bulju i ledja Partizanu, jer nemam licne interese. Volim Duleta, volim Peru, Boa, Lija, Kecmana, Rasica, Aleksa... Volim te momke. I bicu sutra u Pioniru. Bicu i protiv cigana i protiv svakog protivnika koji bude gostovao... Meni Dule ne treba da se izvinjava!

Ali neka se pojedinci iz uprave zapitaju i neka oni izadju sa saopstenjima i izvinjenjima. isti oni koji su pojeli govna. A da, vec sam ih pomenuo. I opet cu - POJELI STE GOVNA I NEMOJTE DA SE KRIJETE IZA DULETA I IGRACA!!!
 

goranue

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
9
Reaction score
21
.

Porucio bih organizovanim navijacima Partizana da oproste nasem kosarkaskom klubu gresku sa distribucijom karata za final four isto onako kao sta je taj isti klub oprostio vama kada ste u znak solidarnosti sa opravdano izbacenim ciganima u finalu play off-a 2006god napustili halu dok je nas tim proslavljao titulu pred praznim tribinama.
 

Baki Bajroza

Guest
Kao neko kome je ovaj deo foruma najdrazi uzasno me nervira sto je doslo do ovoga i sto ne pricamo o neki taktickim varijantama za sutrasnji derbi nego o ovom sranju a sa druge strane neko ko je bio mnogo puta na tom Jugu i ko zna kako tamo sistem funkcionise i ljude koji uticu na stav tribine a opet prati klub jako dugo i ima drage mi prijatelje u istom pokusacu da ukratko da probam da razjasnim nekima koji su mozda i preterali i nesto da objasnim(cisto sumnjam da cu uspeti ali hajde)...
Prvo moram da priznam da mozda razocaran nije prava rec jer i ne poznajem te ljude ali citajuci neke postove mogu da ocenim ili procenim neku osobu ali svakako da sam potrilicno iznenadjen postom Sapcanina gde rece da bi zbog nekih stavova nekih ljudi koje i ne poznaje sad hteo da bas bude bojkot i gde mu interes kluba nije na prvom mestu nego neka trenutna licna emocija...Bas taj stav grupe Grobari Jug je po meni najveca boljka koja sprecava grupu da raste i razvija se jer realno da li bi Grobari bili nadaleko cuveni i poznati da ima samo jezgro od 2000-2500 clanova podgrupa,ne bi mogla grupa bez tih "simpatizera" da napuni ni Jug ni halu Pionir,Arenu odgovor je svima jasan tako da tu mora da se uce ljudi da se stvara zdrav odnos a ne da ih gledaju kao indijance i prete im i sikaniraju na istim objektima(nagledao se ovoga kroz istoriju odlazaka na iste)...
Pa potrudite se da pocne to da se gradi od odmah te nemojte pljuvati se medjusobno jer i sami znate sta postizete time... Tebi se obracam jer mozda od tebe koji zastupas stavove JF-a koji je meni licno drag ocekujem da razumes obe strane dok od Ivana i jos par nick-ova koji isto pokusavaju ovde da zastupaju stav vrha tribine i ne ocekujem videvsi da slepo i pre tvrdo zastupaju isti i ne vrednuju ostale clanove kao ravnopravne sagovornike na ovoj temi a pri tom ne znaju da odgovore sta je cilj tihog bojkota tj koji su dalji planovi za delovanje ali toga cu se kasnije dotaci ...

Da se ne ponavljamo da se i klub ogresio o navijace svi znaju kao i sto sam rekao da j danilo tvrdoglav do bola i da ne ocekujem njegovo jasno izvinjenje(iznenadio sam se i sa Duletovim) ali svakako ocekujem inicijativu da se vide(kao sto su se redovno vidjali kad su imali zajednicki interes oko prodaje nekih brendiranih predmeta KK-a) od strane kluba...

Navijaci: opravdana ljutnja bez cilja i ideje koja su najbolja sredstva za postizanje istog (bez) cilja...Bio sam u toj hali i 2001,2002 kad nam je redovno falilo po od 500 do 700 ljudi da napunimo Kop(gornji levi cosak redovno ostajao ne popunjen sto me je tad nerviralo) i one godine kad se Miloje povredio(koleno) i kad smo izgubili sanse da se plasiramo dalje dolazio je fortitudo(vujanic,bazile) a u hali nije bilo navijaca i navijanja nas oko 2000l judi je doslo i mogao si da cujes ko sta komentarise od tisine...
Da nije bilo te Kosarke i hale Pionir dok se bojkotovao fudbal zbog istih ljudi koji su i danas tamo(citaj savetnik BIK) ne bi se Grobari ni okupljali i odrazili pokret da bude kakav je danas to da svima bude jasno bez daljnjeg...
Dali bi bili ovako prepoznatljivi i poznati sirim Evrope i Sveta po dobrom da nije bilo Kosarke i tih istih ljudi cije izvinjenje se ne prihvata???
Nisu navijaci cvecke,nije ni danilo,ni taj silobad koga pominjete bez veze u ovom slucaju,nije bio ni siske,ni pavlovic,pa ni ovi u fudbalskoj upravi nisu po najvise pa se ne ignorisu !!!

Niko nista ne dobija ovim razvojem sitvacije a ponos i sujeta ce proci,mozda kad bude kasno da se reaguje i kad se sukob produbi do tacke gde nece biti moguce resiti problem???
Kome je u interesu da prestane magija-Mislite o tome kad pisete postove i ovde i kad formirate stavove!!!
A posle kad bude kasno razmenjujte uvrede ko je kriv i ko je u pravu kao i ko je imao veci doprinos u uspesima iz proslosti!!!

Povlacim ono ukratko sa pocetka posta nije mi namera da pisem eseje(drumo i andrei su zajebanti) ali ovo je bilo sazeto posto bih mogao da ispisem celu stranu o ovom problemu...
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top