Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Sport pise da nam je vraceno pravo vlasnistva nad Andrijom i da je Zahavi izigran.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije jos nista reseno uvezi Ivanica. Pregovori se jos uvek vode oko plate i tu je problem jer Ivanic trazi platu koju bi imao van Srbije +200k...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Велика љубав, велика и плата.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Mrš u Belgiju, pa trening sa nekim njihovim Mangom. Posle na lečenje kod dr. Galetića. Neuspešno lečenje, naravno.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Nije jos nista reseno uvezi Ivanica. Pregovori se jos uvek vode oko plate i tu je problem jer Ivanic trazi platu koju bi imao van Srbije +200k...

Pa dati mu platu koju bi imao u Steua-i , neki dan smo imali prilike da pročitamo da se neki naš levi bek bije nogama u dupe za 100k evra godišnje i 100k bonus jednokratni.

Mali je umislio da je Mesi lično, pa zamislite situaciju da ima duplu platu ko Ilić kapiten:banghead:banghead

Napušiti ga kurcem propisno i poželeti mu sreću u Kini, Kataru . Tajlandu . . .
Izvinjavam se zbog rečnika, ali ne vidim kako drugačije reagovati na ovakve ucene golobradog punoglavca.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kolk`o bi nam trazio da nije nas navijac tek :eek:
Uspeo je i Stojanceta da nasekira:D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ljudi,ja sam juce okacio vest sa mozzarta, i zajebao se.
Mislim da "novinari" samo pumpaju pricu i jebu i nas i njega tako da bi trebalo iskulirati bar do pocetka prelaznog roka,koji pocinje za 3-4 dana
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Štampano izdanje Žurnala donosi priću da su Dosa Žunior i onaj Suma iz Slovana najbliži Partizanu
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
A "sport" veli da je kleo tu negde blizu humske. Zena mu se necka jer imaju bebicu. Zimr je da se seli. Gadjamo i ciganceta stojkovica iz cuke.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Mnogo lepo pise da bi bilo istinito,
nego sto to ne uradise pre Bate Borisova,
nego se sad setili kad je kurvestija zabetonirala titulu!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
E,pusti snovi.Koliko sam ha tek odlepio da noćes sanjam kako čitam " Grobari u delirijumu,potpisali Kleo i Novi Mo"
Koliko mi malo treba da se razičaram,samo da mi zazvoni alarm.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Abu ga nema na prozivci
da li kasni,ili odlazi
babinjo takodje nije pozvan
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bilo bi mi žao ako bi otpisali Abua.
Odavno nismo imali tako brzog i efikasnog špica.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Licno mislim da treba prodati Abua..nema smisla da ostaje a na ljeto bi opet otisao skoro za dzabanu. .hvala Abu za sve :respect Babovic takodje out..ne moze bolje
Jedno je sigurno a to je da ce Tomic/Iliev za sve nas postati bozanstvo ili najomreziniji likovi u istoriji...mnogo nade su mi ulili, vidi se da znaju, da hoce...upravo jebem vam mrtve i :napred Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Iliev rece da je stavljena tacka na Ivanica, tako da ga ocekujem u junu kod gurbeta za neku sicu i snove o LS...
Takodje rece SD da postoji obostrana zelja sto se tice povratka Klea, ali da mozda postoje nepremostive prepreke...Pa koji se onda zajebavate oko igraca za koga znate da se ne moze dovesti, osim ako je u pitanju dimna zavesa za neko drugo ozbiljno pojacanje.
Za Babovica rece da verovatno zeli u inostranstvo i da je verovatno doslo do zasicenja kod njega...:buhaha:buhaha:buhaha Diplomatski, nema sta.
Na prozivku coravog grbavog gurbeta oko toga koga smatra glavnim rivalom, Ivica je "iskulirao" provokaciju i dao komentar koji je bas onako smekerski. :clap
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Licno mislim da klea ne treba vracati.. Ko zna u kakvoj je formi sada a i mator je tako da se ne moze zaraditi na njemu.
Toliko spiceva na ovom svetu i mi se stalno kacimo za klea,jebo ih kleo vise..

U potpunosti podrzavam prodaju abubakara.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Kakva je logika to da ne mozemo da zaradimo na njemu? Na Krstajicu smo mogli, na Moreiri, Zuki? Ima igraca koji se ne isplate iskljucivo kroz transfer. Iskreno, ja bih kao trener upario napadace kao sto su Abu i Kleo. Ne znam samo koliko bi nam po toj novinarskoj prici bio potreban onaj prda mali iz Cuke, pored zivog Vuleta i Bandalovskog. Ali ajde, niti sam trener niti sam SD da mislim o tim stvarima. :napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Последња измена:

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Licno mislim da klea ne treba vracati.. Ko zna u kakvoj je formi sada a i mator je tako da se ne moze zaraditi na njemu.
Toliko spiceva na ovom svetu i mi se stalno kacimo za klea,jebo ih kleo vise..

U potpunosti podrzavam prodaju abubakara.

Ovo za formu je u potpunosti tačno, ali nekako verujem da je Kleo profesionalac koji bi se brzo privikao i uklopio. Uostalom, on je definisao Beograd kao miran grad, a to ipak nešto znači :D

Iskreno, ja bih voleo da vidim Klea opet u Partizanu, bez obzira što ne bismo objektivno mogli da zaradimo na njegovom transferu, ali ako bi to bila investicija u neku ozbiljniju ulogu u evropskim okvirima, onda bi to bilo isplativo i vrlo zanimljivo.

Neću da spominjem onaj osećaj u rupi kada je delovalo kao večnost dok je vodio kontru... Neka se ponovi :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top