Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
E, zamislite vi dokle ide bolest, Stanojevi plaćenici, nema dalje.

Mada, i nas pojedince je Dule plaćao, sad može i Stanoje.

Па прво смо били Станојеви плаћеници, кад је остао без кинте, прешли смо код Дулета, сад је вријеме за повратак, нажео се у Кини.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma najgori smo, jebeš Partizan, samo naš interes.

Majku im jebem, ona govna koja gledaju kako će svaki dinar da zavrnu, nekog prozivaju, gamad.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sećam se koliko smo ranije pisali ovde o Đuriću i tadašnjoj upravi. Tada sam se što zbog svojih godina, što zbog ljubavi prema Partizanu prvi put osetio zbunjeno - kako je moguće da je neko toliko bezobrazan i bezosećajan? Vremenom sam mnoge stvari shvatao, uviđao... Prosto, učimo tokom života.
Sećam se kako je bilo teško, gotovo nemoguće smeniti tu upravu iako je većina navijača to htela. Naravno da postoje navijači koje čak ne dotiče mnogo ko je u upravi, pa čak ni sada u ovom trenutku.
Sećam se bojkota navijača protiv Zečevića i Bjekovića. Tada nije internet bio toliko zastupljen, nije se moglo da bližih informacija zašto se to dešava. Prosto, dešavalo se je, a ja kao mlađi navijač nisam znao prave razloge. Kasnije sam o tome po nešto nalazio na internetu i čitao, čak sam i našao onu knjigu "Najveće mućke u FK Partizan", čitao sam je i nisam mogao sa verujem.
Moje pitanje je kako su tada svi navijači stali zajedno i hteli da se bore protiv uprave? Da li su to delovi zdravog razuma, ili se i iza tih događaja krio nečiji interes? Direktno pitanje glasilo bi da li je neko finansirao nekog sa buni masu protiv nekog drugog? Jer ovo danas gde svi ćute a svi znaju odakle smrdi nije normalno.
Kako je tad bilo, zašto su se navijači tek tad pobunili, da li je Petah-Tikva bilo ono kad je svima bilo dosta i prirodno počelo bojkotovanje ili je to bilo nešto što se je jedva čekalo da se krene sa nečim već isplaniranim?
Pitam, eto, razmišljam... Imamo trenutno tri navijačke frakcije i imamo ljude koji ne žele biti deo toga. Velika većina je upućena dovoljno da zna šta se radi. Činjenica je da do bojkota ili prozivanja uprave neće doći. Jer ako dođe znamo šta sledi. Ali takođe znamo i da je jedna frakcija sada na derbiju 3 sata nakon utakmice držana u kavezu. Zašto? A ako već jeste, mislim da pretpostavljamo odakle to dolazi. Onda se pitam zašto ne viču protiv uprave ili Đukića. Ili, zašto oni drugi nešto ne urade to. O onim trećim neću ni da pitam. Kao svi imaju ideal zdravu tribinu, zdrav klub...a ne borimo se. Nije samo borba da odeš u Surdulicu (taman posla, ne želim da kažem da je to nešto loše, ne želim da se neko uvredi, pogrešno razume)... Ne znam, možda grešim u ovom svom monologu. Ali ja ne razumem. Niko neće da se pobuni, svi gledamo dve godine kako rade šta žele, kako svoju bolesnu maštu sprovode u delo, sedimo nemoćni, čekamo da prođe, a ne samo da me znamo kad ce da prođe, već ne znamo ni da li će. A ako ne prođe, onda Partizan više ne postoji. Možda on bude postojao, možda bude i prezimio u Evropi ponekad ili dobio penal u derbiju ali znamo da to nije onaj Partizan gde skaču glavom ispod kopačke protivnika i bacaju se na parket.
Konkretno, ova sezona je toliko užasna,taj evropski uspeh je u senci dečka #51, ispada Ilieva, njegovih paljenja, Đukićevih jednolicnih i dosadnih rečenica, Pantića koji brani upravu, promaje u odbrani, derbija gde su svi izašli kao da su otišli u šoping...
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Sve je prosto... Oko fudbala se vrte nenormalne pare. A oko tolikih para u ovoj drzavi oblece samo olos i fukara. I tesko da ce iko vise opstati toliko dugo kao Zecevic, jer kad jedni natrpaju u dzepove, dolaze drugi. I posto znaju da nece vladati sto godina, onda trpaju i trpaju i ne obaziru se ni na sta. Sve to pod zastitom i kontrolom drzave. Sportski rezultati su u drugom planu, a samim tim i sportski uspesi. Sporadicni i zacinjeni ovim sto si u poslednjoj recenici lepo rekao.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zjebi druze pricu oko Djukica i Ivice. Bice jebeno kad se u ostalim kancelarijama dignu tepisi. Cijenim da ce pronaci sakrivenog dugovanja nesto vise od pola naseg ovogodisnjeg prihoda.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jeste, spomenuo ga je na pocetku ako se dobro sjecam. Baj d vej nisam imao zeludac da gledam vesnik do kraja.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Bolestan covek i pre svega sramota za Partizan. Onaj retardirani ciganski komentator Pantic mi nije bio toliko odvratan.

Klasican sizofrenicar.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ivica iliev je postao sportski direktor Partizana krajem 2015 godine. Pod njegovim direktorstvom, Partizan je doveo sledece igrace:
Petar Djurickovic, Milan Radin, Nemanja Miletic, Sasa Marjanovic, Uros
Damjanovic, Miroslav Radovic, Nikola Djurdjic, Bojan Ostojic, Marko Jankovic, Leonardo, Nemanja Stevanovic, Tawamba, El Monir, Gogua, Nemanja Miletic, Suma, Solomon, Pantic, Stojkovic, Tosic, Mitrovic, Antonov, Ozegovic, Urosevic, Vakulko, Dramane i Zdjelar.
Djurdjevic i Evertov su formalno potpisali kada je postao SD, ali neformalno nije imao neke veze sa njihovim dolaskom.

Znaci ukupno 27 igraca se mogu smatrati Ivicinim transferima. Uspesnim Leonardo (igrao samo sezonu), Stojkovic, eventualno Tavamba i Jankovic (tek treba da vidimo). Pantic ce kostati boga oca ako zelimo potpis, a Zdjelar me nesto nije uverio jos uvek da je pogodak.

Ako pogodis svakog cetvrtog ili petog igraca, a pritom nisi u plusu sto se tice transfera za mene si neuspesan sportski direktor.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Doveo je samo dva veoma kvalitetna igraca,Leonarda i Stojkovica.
Ivice, zbogom !
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Blicz pise da Sasa Ilic treba da postane sd ali iglica pravi neke klanove medju igracima i tajne sastanke da bi on i dalje ostao
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
^^
Blic je cigansko glasilo i radi samo na štetu Partizana.
@Tomić
Kao i Milenković :D
Šalu na stranu, jesu gore mnogi želje Tomića. To mu je bio prvi prelazni rok, bio je u senci Tomića, tako iskreno da mu taj period ne uzimam previše kritički. Međutim loš prelazni rok je obavio. Mislim na leto/zima. Jeli smo govna sa "imamo poverenja u Ćirka", "Kljaja je naše dete", iako ljudi nisu imali pojma, i to smo svi videli. Veoma kasno su došla pojačanja. Jurili smo Sumu, dogovorli se i onda nam digli ceni za još 500k. Za te pare neko ko zna mogao je dovesti tri dobra igrača. Meni je žao što nije doveo onog Krstičića, što nam se nudio, jedini igrač koga cenim kod cigana, ali čovek je verovao Kići i Jevti, pa su nas pojeli na sredini terena cigani iz Grčke.
Za Tošića je napravio pravi posao, e sad što više života i energije ima Sale kapiten nego Tošić, to neka njemu ide na čast.
Ali mnogo, mnogo, grešaka. Nagomilavanje levih bekova, bar da je jednog pogodio, pa ajde, nego nijednog. A desnog beka nije doveo, iako smo najviše golova i kriznih situacija, imali preko Vuletove strane.
Dovođenje #51 je najveća greška zbog koje bi trebalo da dobije otkaz. Ništa nam nije doneo kao prvi špic, malo golova, malo asistencija. To što on trči okolo kao muva bez glave, i ovde neki misle da je to borba, to nije. Čovek uopšte ne pomaže odbrani, nema ga na sredini terena, da pritisne igrača kada nas sabiju u 30 metara( to se lepo videlo u derbiju, gde ni on ni Tawamba, nisu pritiskali igrače sredine terena, nijednom nije došao ni on a bogami ni Tawamba na sredinu terena ,po loptu, pa da odigra dubli pas, ili proigra nekoga na krilu) nijednom protivničkom igraču nije uzeo loptu na 40 metara od našeg gola i krenuo u kontru( ovde mislim na bilo koju utakmicu). Što je itekako bio slučaj sa Đurđevićem, koji je znao da isprati igrača, do naše korner zastavice. I pored svega toga je pičkica. Što je neoprostivo.
Pa pošto je on garantovao za njega, red je da ga uzme lepo za ruku i zajedno odu iz kluba.
Vređao je navijače Partizana nazivajući ih miševima, što iskreno nisam čuo nikada. Za to bi nekada 90, popio i koju vaspitnu, ali vremena su se promenila, pa poštene ljude, jedan uživalac opojnih droga može da vređa na taj način.
Kad' je bio prvi derbi i kada nas je Grujić izmasakrirao žutim kartonima, a ciganima nije dao nijedan žuti za povlačenje sa leđa, startove, laktove. Dok je npr. Everton za prvi start dobio žuti, iako je nad njim pre toka napravljen faul. Posle svega toga pita ga navijač Real da prokomentariše suđenje, a on " Grujić je posle Mažića naš najbolji sudija i ja imam poverenja u njega"
Da ne pričam, da je sujetan i egoista. Da počinje svaku rečenicu sa JA. Na koga l' me to podseća???
Dno dno!

Koliko ovde od nas je pisalo, stanica i stanica, da posle vazure i vučele, najveće zlo za Partizan je Miša Filipović??? Čovek koji bi trebao prvi da leti, da smo klub.
Nije uvek lako navijati za Partizan, al' je lepo, nek' si jebe mater. :wink:
Al' jebiga, kad voliš nešto, trpi il' se bori da to popraviš...
Živeo Partizan, dole okupatori!
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sto se tice Saleta kao SD nisam odusevljen, vise bih voleo Tomica na toj poziciji.


@gdg

Znam, ali necu da mu kacimo sto nije kriv, kao sto mu necu da mu dam zasluge za Lea i Djurdjevica :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
^^

Vređao je navijače Partizana nazivajući ih miševima, što iskreno nisam čuo nikada. Za to bi nekada 90, popio i koju vaspitnu, ali vremena su se promenila, pa poštene ljude, jedan uživalac opojnih droga može da vređa na taj način.

Evo samo da iskoristim priliku da se podsetimo izjave Ivice...

- Izgubili smo od Dinama iz Kijeva da bi se miševi pokazali, da bi se svi nevernici pokazali ko su i šta su. Oni pričaju kako vole Partizan, a u stvari ga mrze, kao i sebe. Nevernici jedni, verujte nama. Svako obećanje ispunjavam i to gledamo već dve godine. Pokazali su se oni koji su pričali „Đukiću, odlazi“, „koji je ovo fudbal“, „ovakvom igrom nećete daleko“ i slično. Nismo daleko, ali ćemo tek da odemo - poručio je Ilijev za TV Partizan.

Znaci, ako neko nije znao, mi smo zapravo namerno izgubili od Dinama, da bi se pokazali misevi, nevernici, da svako pokaze ko je i sta je! Vau, kakav pakleni plan!!!
Dalje, navijaci zapravo ne vole Partizan, oni ga jebeno mrze, uostalom kao i same sebe! I posle se neko vredja kada se nazove mrziteljem ili hejterom. Leb te jebo, koji je ovo nivo...
Ja sam do tada bio ubedjen da su nevernici ljudi koji ne veruju u Boga, ali ovde je to bozanstvo zapravo cela uprava FK!!! Kakva skromnost!
I sta su pokazali oni koji su vikali „Đukiću, odlazi“, „koji je ovo fudbal“, „ovakvom igrom nećete daleko“ i slično?! Da vide bolje i jasnije od Ivice?
I finale za kraj...
Gde je to gde cemo TEK da odemo Ivice?
Otisli smo Ivice u tri picke lepe materine, a jos nije ni kraj sezone!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Mozda bi najbolje bilo Sale trener ili Vlada Ivic trener a Sale pomocnik.. Samo da ode ovaj murinjo sa iglicom
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ja nikako nisam za to da trošimo Saleta dok je ova ogavna ciganska SNS uprava. Bolje da za njega sačekamo neka bolja vremena a sada da dođe neki školovani čovek koji zna znanje i koji ne naziva navijače svog kluba miševima .

Ivice smecaru jedan , jedva čekam da te vidim van našeg kluba a posle toga i kako pusis velikom vođi da ne bi umro od gladi
 
Последња измена:
Top