Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
...dodatno uzdrmava vec jadna atmosfera.

Zašto je atmosfera jadna? Zbog rezultata ili para? Ako je zbog para, svakako je pisanje medija neće pogoršati.

Koga mi treba da motivišemo? ako je igrače, već sam ti napisala. Navijače? Pa i treba da se piše da je banda uništila i ono malo što je od kluba ostalo, a ne da slušaju Pantića budaletinu i onog Agatonovića.

Je l' nas boli istina? boli nas, naravno. Hoće li biti malo manje istina ako ne budemo pisali o tome. Neće, naravno.
I šta kad prođe derbi? borimo se za drugo mesto? Pa za prvo se ne borimo jer smo popucali na malim utakmicama, gde nisu bili motivisani, a nijie se pisalo da nema para.

Možeš ti crtati koliko hoćeš (meni ne moraš). Ja nemam običaj da se krijem od istine, samo zato jer je neprijatna.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.365
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni može crtež, mada mislim da sam blizu shvatanja.
Igrači se demotivišu kada novine pišu da oni traže svoje pare jer se onda osećaju kao prosjaci jer traže svoje pare, a oni bi da traže svoje pare u privatnosti i to poremeti celu atmosferu i onda izgubimo...
Iako smo zapravo najjači u univerzumu i za 2 klase bolji od svake ekipe u ligi.
A zapravo je za sve kriv Lazar jer je ovde sve napisao...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@GrobarPFC

Druže, molim te da razmisliš još jednom.
Igrači ne primaju plate, jedina šansa za zaradu im je da se prikažu u najboljem svetlu na velikoj sceni (derbi) i odu u klub koji će da im poštuje ugovor.
To je razlog iz kojeg će da dobiju cigane.
Jesi li video članak za Bertija i Kolarova? Jedna od većih šamarčina Partizanu...
I sad je problem što nas nekoliko ovde piše da je car go?
Pisao bih ja ovo malo drugačijim rečnikom, ali bih opet bio mesec dana na hlađenju. Mada, bolje bi me razumeo, milion posto.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Da se i ja prikljucim diskusiji.
Ako ce nase igrace demoralisati ovakva prica u novinama i forumu, a nece diktatura olosa koji vlada u klubu, koji ih tretiraju kao bezvredno roblje, koji ih ne placaju i trguju sa njima kao sa mekinjama, onda bolje da ih nema.
Treba iznijeti istinu, bar ce ljudi znati koja nas je fukara zajahala.
A igraci koji nece da ginu protiv mandova, bez obzira da li su dobili platu ili ne, i nisu za Partizan, pa cemo i takve prezivjeti.
Toliko.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Zašto je atmosfera jadna? Zbog rezultata ili para? Ako je zbog para, svakako je pisanje medija neće pogoršati.

Koga mi treba da motivišemo? ako je igrače, već sam ti napisala. Navijače? Pa i treba da se piše da je banda uništila i ono malo što je od kluba ostalo, a ne da slušaju Pantića budaletinu i onog Agatonovića.

Je l' nas boli istina? boli nas, naravno. Hoće li biti malo manje istina ako ne budemo pisali o tome. Neće, naravno.
I šta kad prođe derbi? borimo se za drugo mesto? Pa za prvo se ne borimo jer smo popucali na malim utakmicama, gde nisu bili motivisani, a nijie se pisalo da nema para.

Možeš ti crtati koliko hoćeš (meni ne moraš). Ja nemam običaj da se krijem od istine, samo zato jer je neprijatna.

Cekaj malo, sve sto si napisala se slazem, nisam ja ni izlapeli pantic ni debilni agatonovic. Nije ovdje uopste pitanje ko je u pravu ili krivu. Nemam ja avatar vec duze vrijeme Uprava napolje zato sto podrzavam debile iz uprave. Jedino sto je meni bitno je da se cigani samelju. Nije me briga ni ko ce igrati, ni ko je placen, ni ko je kome jebao mater. Ako vama to nije prioritet, onda sta da vam kazem. Samo da napomenem da ce svaki oblik ironije biti sankcionisan ubuduce.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.624
Pa ako nije bitno ko je placen a ko nije onda daj da ne kukamo kad pobegnu najbolji igraci. Sama ta recenica daje legitimitet upravi da nastavi po starom. Stoku i njihova zlodela treba spominjati uvek i svuda, nebitno da l igrali protiv Vozdovca, protiv cigana ili protiv Besiktasa. Ja ne vidim drugi nacin da sjasu osim na silu. Uostalom, ne znam odakle zakljucak da ostalim clanovima nije prioritet utakmica
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Lazare, ja nikoga ne predstavljam vec samo sebe. Nemam ja problem sa razlicitim misljenjima, ali imam problem kad neko pokusava da me pravi budalom. Nije mi bio cilj da uticem na ikoga od vas niti da vas ubijedim da je uprava zlatna, moj cilj je bio da se smiri situacija dok ne prodje derbi jer po svim parametrima danasnjim nista, ama bas nista ne ide na nasu stranu. (da se ne ponavljamo vlast/uprava/navijaci/igraci) Nije meni cilj da zataskam nesto, vec da se fokusiramo na ono sto se iskreno nadam svim navijacima Partizana je najvece zadovoljstvo, karanje ciganke...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ponovicu ti jos jednom i sa ovim zavrsiti diskusiju.

Ja predstavljam samo sebe na ovom forumu, a odrzavam ga iskljucivo iz dobre volje i ljubavi prema Partizanu. Stojance nije banovan bez razloga vec zbog spam poruke koju je ostavio na forumu, sto je kaznjivo po pravilima foruma. Ende...

Tema je uprava i marketing pa nastavite da pisete o tome.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Marketing ne postoji,
Uprava je nesposobna, (ili) izdajnicka, ne zasluzuju ni po jednom kriterijumu da budu deo Partizana.
Jedina nada za ovu sezonu je da se IGRACI PARTIZANA (kakvi god da su, nasi su) skupe, presaberu i izadji spremni za rat u rupi.
Da pobede prvenstveno za sebe, pa za NAS koji volimo Partizan!
Da pokazu da je lebdeca kurva izvikana prostitutka, ali samo prostitutka. Vuciceva, vucicevih medija i vecinske *Srbije.
Da IGRACI PARTIZANA pokazu da mogu, da hoce, da znaju! Trazimo SAMO jednu pobedu, pobedu u kolektoru. Od Stojkovica, Ostojica, Miletica, Bambija samo gazite u subotu. Za sebe, za nas!
Posle toga, sta god da odlucite, gde god da odlucite, niko vas nece i ne sme osudjivati. Ne oprastajte ni jedan dinar, ni jedan evro.
UPRAVA NAPOLJE. tacka. i danas i sutra i subotu. MRS.
Igraci, u subotu sve od sebe, vise nego ikad!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
EEE Đuro, Đuro...imao si šansu da nas odvojiš od cigana na svjetlosnu godinu...ja ne mogu vjerovati šta smo doživjeli za samo sezonu ipo... strašno...odigraće naši derbi, što neko reče biće puno menadžera.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kada ti prva izmena u derbiju bude Urošević?!?, jer nema ko drugi, kada ti filijala kurve beži 8 bodova, a kurva 15, kada ti više niko I ne dolazi na stadion, a i kad dodju u posebnim su torovima, kada ti igrači ne primaju plate, kada ti na klupi u derbiju sedi dete od 16 godina, a igra dete od 17, kada je vreme da odeš, da si dovoljno zasrao, da si ispunio zadatak svog bolesnog nalogodavca, a ti i dalje čekaš jer u tvom sumornom ludilu ideja opstanka je ideja samouništenja.
Nadam se da će vas pravi navijači Partizana umesto sa pozdravom Dobro jutro komšija pljunuti u lice svaki put kada hodate našim ulicama jer bolje niste ni zaslužili, vi ste onomatopeja vladavine ove bolesne tvorevine grebaroša i ulizica, ljudi koji svoje esecijalno pravo glasa prodaju za sendvič i kilo šećera.
Bilo bi ljudski ako ima malo morala u Ilijevu da podnese ostavku jer je obećao da neosvajanje titule ove godine znači rastanak sa Partizanom, a da se onda u narednim danima jedan po jedan Ili u paketu tornjate svi iz našeg Partizana.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
344167_vladimir-vuletic-milos-vazura-milorad-vucelic-news1-dado-djilas_ls.jpg

Crknite psi. Govnari i najveći neprijatelji Partizana. Anti-ljudi. Uspeli ste da nas dovedete u poziciju da smo sa dvocifrenom razlikom iza seljačkog Radničkog sa 7 navijača.
I to treba da bude normalno?
Jebao vas Vučić u face zavraćene, ima gadovi i nešto veće od novca. ČAST.
Kad god se bude pomenulo vaše ime i sad, i za 20 godina, bićete oličje svega trulog i pokvarenog. Da li se bojite kako će vaša deca živeti sa tim? Ja bih se zapitao da sam na vašem mestu.
Zato ste govna od ljudi, nemate obraz, NE RAZMIŠLJATE da se bar povučete ako već nećete da priznate greške. Terate do kraja. Toliko ste obrukali klub. Još od klubskih izbora se videlo sa kim imamo posla. Za svaku kritiku ste nalazili opravdanje. Ne sumnjam da ćete i za ovo danas. Nemate koga da se plašite. Imate podršku. Sve ste okupirali. Imate loše odnose sa košarkaškim klubom. Dugujete plate igračima. Plaćate navijače da navijaju i sprovode silu na stadionu. Mislite da će to biti večno dok Partizan ne ode u stečaj. I sad se smejete i pušite tompuse zajedno. Nije vam bitno smradovi ništa osim love.

Ali polako, siguran sam 100% da će vam se sve vaše radnje obiti o glavu, boleće mnogo. Toliko ste zla načinili da vas ništa neće oprati.
Ja imam strpljenja, samo se plašim kada sve ovo prodje da li će Partizan biti isti onaj stari.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.624
"Ljudi" rade ono zbog čega su tu. Iglica narkoman je posebna priča. Debeli profa baci povremeno neki fazon čisto da se barem na kratko zaboravi koliko ne rade ništa.
Mnogo je veći problem što nema revolta publike
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne sumnjam da Iglica misli da voli Partizan i da radi dobro za klub, samo sto ne shvata da je nesposoban za funkciju koju obavlja, a ove debile iz uprave boli guzica jer im ovakvo stanje haosa i odgovara. Jebite se svi odreda!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.624
I oni isto rade ono zbog čega su tu.
U saradnji sa upravom se baca ljaga na ceo grobarski pokret.
Reč "Grobari" je počela u novije vreme da asocira na debile sa šipke, iako iza njih stoje ljudi od kojih 99,9% najiskrenije voli Partizan. To je najveći problem vezan za trenutno stanje u FK.
Ubeđen sam da će se sportski sektor kad-tad, da li za godinu dana ili za 5 godina, uzdignuti, i doći će neki novi Marko Nikolić i Leonardo.
Plašim se samo da će mrlja koju udruženim snagama ostavljaju biti mnogo teže obrisana
 
Top