Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.936
Reaction score
7.345
Локација
Banja Luka
Ivice, nekad sam se kleo u tebe, voleo te ko Boga! I dan danas imam tvoj dres, svo vreme ga cuvao, hteo sestrinom klincu da ga poklonim, ali nema sanse... ogadio si mi se za sva vremena. Bacio bih dres ali tad bih pljunuo po voljwenom klubu, iako je tvoje prezime na njemu, iako si mi ogadio sve. Slozen je na dnu ormara, da se tvoje ime ne vidi... Do nekih lepsih vremena
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
index.php


Govnari jer ste jos tu ?
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Mi treba da oteramo ove štakore iz uprave i marketinga inače nam nema spasa. Uprava treba da shvati da je smenjiva, a ne da pljuje sopstvene navijače. Amaterizam i neprofesionalizam je ono što nas je dovelo do ovde. Bilja da se vrati u City, jer njenoj aroganciji nije mesto u Partizanu o kome ne zna ništa, ali ne zameram joj, njen mozak ne može da dobaci dalje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@Laze_PFC
Nije valjda da očekuješ da sami odu? Pa opozicija trenutno i ne postoji. Vlast, društvo, diktator i njegovi glasači su za to da mi kao klub postanemo ikebana i da se u budućnosti zadovoljimo sa borbom za drugo mesto (prošlogodišnji "uspeh") i ponekim kupom svakih nekoliko godina. A ako to niste shvatili dosad ja ne znam kad ćete.

Da citiram kolegu sa druge teme:
Inače nešto sad razmišljam.
1. 2015/2016 titula ciganska sa velikom razlikom
2. 2016/2017 pre deljenja bodova 6 bodova razlike za cigane, osvojena titula
3. 2017/2018 ciganska titula sa velikom razlikom
4. 2018/2019 ciganska titula sa velikom razlikom.
Ovo je činjenica i ovo treba na ulaz u svlačionicu da se zalepi. Da balerine vide ovo svaki dan pred trening.

Uprava neće da ide sama, a i zašto bi?! A nema ko ni da ih najuri. Ja iskreno ne vidim izlaz iz ovih govana.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Jedino bi upalio bojkot od strane navijaca ( masovno bojkotiranje utakmice), mozda je najnepopularniji ali je efikasan i plus bojkot igraca i oni ako nisu ulzeli pare za nekoliko meseci imaju na to pravo. Problem i to generalni je ovde u regionu da i ako dodje do smene kako na vlast ili konkretno kod nas smene uprave ne dolazi bolji period za klub nego i ta nova uprava ce biti gora od ove sadasnje. Samo privatizacija klubova da se zna koji placa gde ulazi svaki dinar i na cemu se mi kako navijaci a i klub moze nadati u buducnosti. Sto se tice ove uprave da ce da odu ja sam pesimist jer sve dok uprave postavljaju stranke na vlasti nema pravde da ce u klub uci pravi ljudi.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Šta smo mi ljudi doživeli, da nas prozivaju po medijima ovi iz smrdljivog Radničkog gde stignu... Svaki dan mi se diže pritisak zbog ovih smradova iz uprave.
Vazura, Iliev, Vučeliću, Vuletiću, Pantiću marš iz kluba više govna jedna jebena, jebem vam mater bolesnu. Odjebite više!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Moje je neko subjektivno mišljenje da ne postoji veće đubre u našoj upravi od maloumnika ivice .. on mi je ubedljivo na prvom mestu u konkurenciji svih sns ološa u klubu. Kakav smrad od pojave.

Zato ću ovde postaviti ponovo pitanje kada će ta prevara napustiti naš klub pošto je "obećao " da ide kada izgubimo titulu ? Može li neki novinar sa mudima da mu postavi ovo pitanje uživo
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Tema je "Uprava i marketing", ne znam kakve to veze ima sa presudama Apelacionog suda, a ne tiču se nas. Za takve stvari imate Nuklearni otpad!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa neće da ode gmazura iz kluba ili iglica, pa da ostanu bez posla... Ipak je njima dupe na prvom mestu.

A niko se ni ne nudi da uzme Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Uprava je ispunila 100% zacrtanih ciljeva. Postali smo stabilan prvoligaš. Umesto jednog gradskog rivala, sada ih imamo bar 4. Zemun, Rad, Voždovac pa i CZ. Derbi nam je svake druge nedelje! Takođe, umesto samo jedne navijačke grupe sada imamo čak 3, možda čak i 4! Nekada smo znali da vezemo po 5 sezona bez generalnog sponzora, sada mts uredno uplaćuje preko milion i trista eurona godišnje koji takođe još urednije nestaju bez traga. Prvih jedanaest nam ispunjavaju talentovan teenejdzeri, i ko zna... Ako nastave vredno da treniraju i trče možda jednog dana se neki i proda u crevenu zvezdu (i ostvari dečaci san).
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Top