Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Evo, na brzinu sam načeo pravljenje liste svih bitnih ljudi koji su u vezi sa korumpiranom upravom. ⤵️

korumpirana-uprava-fk-partizan.png

Je l' vam deluje okej i korisno da imamo ovako nešto na jednom mestu --> da za svakoga u upravi tačno znamo na kojoj se poziciji nalazi, kom telu pripada (upravni odbor, nadzorni odbor) i slično, kako bi svaki navijač Partizana u svakom trenutku mogao brzo da pristupi toj bazi?

Naravno, nije kompletna informacija, a neki podaci verovatno nisu ni tačni, jer sam ih uzimao sa zvaničnog klupskog sajta (nisam siguran koliko je to redovno ažurirano). Treba da se dodaju i članovi skupštine i svašta još nešto.

Ako mislimo da nam je okej priča da napravimo jednu ovakvu našu bazu, mogu share-ovati pristup do Google Sheet fajla svakom ko je zainteresovan da pomogne oko prikupljanja i sistematizovanja celokupne informacije.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.426
Локација
Pozega
Kakvo crno ažuriranje sajta, pa na njemu i sada stoji da je direktor omladinske škole Nedeljko Kostić a čovek na žalost preminuo krajem 2022.
Nije pedofil sa pravnog krivac samo za statut, nego i za organizaciju skupštine kada nam uvedoše u klub ovaj ološ. Za one koji su zaboravili pedofil sa pravnog je doveo dva svoja studenta da glasaju i naprave većinu.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.426
Локација
Pozega
Za one sa kraćim pamćenjem te 2016 godine skupština je trebalo da bira između Nenada Bjekovića i Milorada Vučelića. Skupština je brojala 65 delegata, nekolicinu su na volšeban način izbacili iz saziva ( mislim da je izbačen i Ostoja zbog članstva u skupštini Fk Borac Čačak). Na dan izbora pojavio se 31 delegat plus izvesni Uroš Mijatović tada student pogađajte kog fakulteta i Bojan Nišić radnik u Pošti i prijatelj nastranog profesora. Upravo ova dvojica momaka daju potreban kvorum od minimalnih 33 prisutnih.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Za one sa još kraćim pamćenjem, jedan Savo Milošević je imao jedan jedini glas naspram Dragana Đurića.
Zaista mislite da je tada moglo da se uradi nešto drugačije i da ne bi našli modus kako da izaberu ove što su i dalje tu, dok u prvopomenutom slučaju i dalje mislim da je još uvek moglo da se nešto uradi, ali...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
За оне са још још краћим памћењем исти Саво се после слизао са онима које је најстрашније попљувао. На страну леп и конкурентан фудбал који смо у Европи играли.


Статут, скупштина, управни и надзорни одбор, тј све полуге једног клуба зависе од пичкоустог дегенерика. Нека ме колега @Paja Čutura демантује ако лажем, исти тај пичкоусти дебил је још пре десетак година у просторијама клуба одржао састанак са вођама са Југа.

Значи имамо једног дегенерика, искомплексираног навијача црвене режимске курве, који се за све пита у овом брлогу који има примесе државе. Болесник нашим парама гради стадионе, Београде на води, лобира за америчке преседнике (бај д веј неуспешно, јер је неспособни баксуз који ујебе све чега се дотакне од своје породице, па до државе)...

Зашто је ово битно, зато што од воље горенаведеног психопате зависи све па и живот, животарење, или смрт неког клуба. Вучелић, Вазура, дебели профа и остали су само извршиоци налога по којем је Партизан вечито други и убијен у појам.

Деси се ту понека аномалија у матриксу, као што је 2017. или још већа, као што је Жељко који је јачи од система, али то је у суштини то.

Тако да маните се ћорава посла, зна се ко је крив за све што нам се дешава, а поред лудака, криви смо апсолутно и ми који смо све ово допустили.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Статут, скупштина, управни и надзорни одбор, тј све полуге једног клуба зависе од пичкоустог дегенерика. Нека ме колега @Paja Čutura демантује ако лажем, исти тај пичкоусти дебил је још пре десетак година у просторијама клуба одржао састанак са вођама са Југа.
Da. Koga ne mrzi na yt moze da nadje konferenciju sa scepovicem zbog skidanja trake,gde tadasnji vodja to potvrdjuje.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Dobro je da se zavrtela prica... 8.3. Igramo sa Kolubarom na JNA! Moze se lako organizovati protest na zapadnoj tribini,pljuvanje svih u centralnoj lozi bukvalno je 100 Grobara dovoljno za akciju. Ne stedeti nikoga, imena imamo, slao sam link vezan za organe (neki su preminuli, ali vecinu jos ruka za glasanje sluzi). Imamo tabelu koju je postavio brat @Dragiša, imamo fotografije sa sednica, imamo na YT takodje krace izvestaje sa skupstina..... treba samo da ih pljujemo. E sad govna mogu da se ne pojave, onda ide napad na istaknutog clana skupstine duljaja pa nek vidi kako mu ortaci iz organa uprave okrecu ledja. On nam ne moze pobeci. Ljudi, ako napadamo samo vv, ili kolektivno upravu, nista uraditi necemo. Treba prozivati ove sto nemaju policijsko obezbedkenje, ove koji misle da su ceo zivot posvetili Partizanu i da su do jaja Grobari. Pisao sam na koga mislim i da ih pozovemo da dobro razmisle sta ce da podrze u martu, a za mart je zakazana sednica skupstine ( ne znam koji jer se ocigledno krije)..... dajte proglas da ih prozovemo licno,da znaju da mi znamo ko su i da ih isteramo na cistac. Ti dizaci ruku kao sto je duljaj, pandurovic, mladen mijatovic, ivica, kralj, vulicevic.... su isti sljam kao vv. Ej mladen mijatovic clan uprave FK Partizan????? Alo breeeeeee, ustanaaaaaaakkkkkk!!!!!!!!!!!
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
@Batallion
Mislim da preteruješ to za Duljaja, i da se nađemo na stadionu jedan pored drugog, rekao bih ti to i tamo...
Napisaću i na forumu zašto to mislim, ali ne mogu danas, vrlo sam zauzet...
Brate Grobare, ja racunam na duljajevo postenje i grobarstvo,zato ga prozivam svesno! Ako nije clan skupstine i ako nije glasao za usvajanje izvestaja na kraju godine 30.12.2022. ja se njemu i svima vama izvinjavam i necu dalje pisati. Medjutim,on za to jeste glasao i jeste clan skupstine koja drzi vv. Ima sansi to da ispravi i da postane heroj i zato preterujem i zato hocu da ih prozovem sve imenom i prezimenom! Dakle od mog prvog posta na ovu temu insistiram na tome da se povuku oni kojima je ostalo malo obraza kako bi vv ostali usamljeni. Dajte proglas,pozovite ih imenom i prezimenom da odstupe u roku od 5 dana. Ima tamo casnih ljudi koji nece da ginu za budale. Duljaj moze da odstupi iz skupstine i da ostane trener i svi smo srecni!!!!! Ako ne odstupi, sta ces mi reci kad stanemo jedan pored drugog? Da je Partizanovac? Pa to znam! Da je veliki igrac? I to znam! Da je jedino krsteno resenje za klub? Znam! Da je istinska legenda Partizana? Znam! Da nije u skupstini i da ne glasa za ove protiv kojih smo svi? Reci mi to i izvinucu se svima!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
1. Duljaj je trener FKP.
2. Pripazite na šta pozivate i koga prozivate, da ne bude "nisam znao, nisam proverio". Držite se proverenih, oficijalnih podataka.
3. Uprava napolje!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ovaj dio foruma je otvoren, ljudi pazite sta pisete i pri tome ne mislim samo na sankcije koje mozete dobiti od moderacije. Pamet u glavu!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ako ne budemo drugi na kraju, možemo katanac na stadion, gubimo ogroman novac od UEFA. Podržavam sve vidove borbe protiv lopina iz uprave ali ne nauštrb rezultata. Maksimalna podrška Duljaju i igračima i još jače skandiranje protiv fukare Vazure i Vučelića.
 
Top