Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Mile ce biti predsednik, verovatno dok se ne sredi to sa privatizacijom, sto moze biti tri meseca, a poznavajuci nase politicare i tri godine...
Ali ako biram izmedju Mileta, Bogicevica i Djurica, Mile opet deluje kao najmanje zlo :S

Mile Burek : visoki funkcioner SPS-a, clan najuzeg rukovodsva (jel se to zove centralni odor ili kako vec..) i nekadasnji clan rukovodstva JUL-a... da bude predsednik kluba ? ...Lupurda teska... koja je desetina miliona evra ukrala sa njegovim drugarom Djurom iz kluba...
On da bude predsednik ?!
to ce malo tesko da ide...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Mene interesuje mnogo vise ''senka'' nego VD. Ko god da dodje , bice VD, senka ce da upravlja,kao sto je i bilo na neki nacin od osnivanja. Najbitnije su namere i moc senke.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Vreme će pokazati kakva je senka u pitanju za sda je okej


Kako će Partizan da živi bez Đurića?
M. B. | 15. januar 2014. 17:01 | Komentara: 0
U Humskoj će u četvrtak biti održan sastanak UO, a na dnevnom redu će najveći akcenat biti funkcionisanje kluba u odsustvu prvog čoveka

POSLE klupskog Sekretarijata o novonastaloj situaciji koju je izazvalo pritvaranje predsednika Dragana Đurića u četvrtak će raspravljati i Upravni odbor Partizana.


U Humskoj je objašnjeno da će se na dnevnom redu naći tekuća pitanja, pa nema sumnje da će najveći akcenat biti bačen na život kluba u odsustvu prvog čoveka.
Prema onome što se čulo poslednjih dana u Humskoj, niko od čelnika crno-belih ne razmišlja o vanrednim merama, promovisanju vršioca dužnosti ili zakazivanju izborne Skupštine.

Redosled daljih poteza svakako će zavisiti od toga da li će tokom narednih mesec dana Đurić položiti kauciju u visini od dva miliona evra čime bi sebi omogućio odbranu sa slobode.

novosti.rs
 
Последња измена:

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
To mi i daje neku nadu u bolje dane. Ovaj rok definitivno nije odradila stara ekipa, niko nije ni prodat ni poklonjen, dovedeni su igraci bolji od onih sto smo imali, na pozicijama koje su skripale, ocekujemo bar jos jedno pojacanje, ovo sve deluje nestvarno i nespojivo sa starom ekipom.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Тачно ће у стилу Дачића и Динкић да критикује претходну Управу.

Кад ова двојица могу да критикују ''претходну владу'' (коју су и он чинили), тако ће и Миле. :D
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ja ne mogu da shvatim da je neko zadovoljan sto je djura uhapsen a mile je alternativa.
Eto jest malo bolje ali miljama daleko od euforije.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bogicevic, Bodiroga i Fratello pomijesani genetski i daju nekoga u liku Mileta Jovicica. Valjda nam takav grah pao u ovom vijeku, nemam drugacije objasnjenje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.028
Reaction score
26.108
Локација
ante portas
Ja ne mogu da shvatim da je neko zadovoljan sto je djura uhapsen a mile je alternativa.
Eto jest malo bolje ali miljama daleko od euforije.

Miletove firme makar pozitivno posluju,dok su Djuriceve u blokadi koliko znam.
Ovim se naravno ne svrstavam ni na jednu stranu,niti je to nekakav vrednosni sud.
To je cinjenica.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ma Mile je covek "iznutra"..pa nije on dzaba bio protiv prodaje Mitrovica letos..trazio ostavku Djurica..pa podneo istu..a zatim je povukao..:D
Ocigledno je jos tada "zavrbovan"..:D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Predpostavio sam ovaj epilog, zato se nisam ni radovao kad su uhapsili smrada.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Nijedna uprava koja bude sadrzala matore drtine koje cepaju burek ili koji su ispisnici Ramzesa III, nece imati moju podrsku!
I kada je Stanojevic odlazio, bile su price o preletacima i tome slicno (cak je i Burek spominjan) pa su ga pustili niz vodu.
Konferenciju gde Burek lazima prikriva tragove svog pajtasa Djure, nikada necu zaboraviti, makar se on praznim burecima posipao.
 
Top