Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Rasprava za nuklearni otpad :D
Koliko nama malo treba da nam bude zabavno. Tumba bas lepo izgleda, mogli bi stvarno da pokupe neki fazon. A i slicnog je kapaciteta.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Stvarno si "ministar" :D ne znaš ni ti a ni ja a i većina ovde na forumuu čemu je problem i možeš tako do leta šta ti je ovo ,šta ti je ono ,ovo lako,ono lako...odvrneš-zavrneš naravno za 200e.Predlažem ti da odeš tamo i postaviš jedan sektor i pokažeš da tebi ništa nije problem( sneg,zima ,odvrneš -zavrneš)i naravno to odradiš džabe ,posle toga ja dolazim da postavim sve preostale po tvojim upustvima i nadzorom :ziveli

brate verovatno si ti jedan od tih sto rade na tome, inace ne bi bio jedini sto ih brani :D

imas na netu (google majka) statistike koliko prosecno treba da se postave najobicnije stolice na stadionu,...ako se ne varam na alianz-areni su postavili duplo veci kapacitet za 3 nedelje. Naravno da se ne moze bas bukvalno uporedjivati (uslovi, radnici, plate, vreme...) ali ako ne stignu za skoro 2 meseca da postave sve stolice to je bas jadno i odlican pokazitelj kako nasa uprava funkcionise....


Da nasa uprava radi makar "normalno", fino bi platili za 20 radnika neku pausalnu cenu i zavrsili bi za 2 nedelje ali ne, sto jednostavno kada moze i komplikovano :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ma nije do uprave, nego stigla samo prva tura, ostatak treba da dodje iz Kine ali treba da prodje carinu u Rijeci, pa valjda znate kako to ide:D.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ministre,da je gradjevina tako jednostavna svi bi se bavili sa njom...:D
Postoje normativi..tj podatak koliko,u ovom slucaju, stolica moze da postavi jedan radnik u toku dana..na osnovu toga se odredjuje broj radnika i vreme trajanja radova.. Sve naravno zavisi od finansija..
Ako vas bas toliko zanima mogu da vam sracunam...:D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ma znam to Nikoladzi, normalno da ne moze jedan radnik da postavi sve za nedelju dana ali eto racunaj da se jedna stolica promeni za 2min. (odsarafis staru i zasarafis novu). Ako racunas da rade po 8 sati dnevno, zato sam rekao 10 radnika i zavrsice ceo stadion za 15 dana maksimum.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Ma znam to Nikoladzi, normalno da ne moze jedan radnik da postavi sve za nedelju dana ali eto racunaj da se jedna stolica promeni za 2min. (odsarafis staru i zasarafis novu). Ako racunas da rade po 8 sati dnevno, zato sam rekao 10 radnika i zavrsice ceo stadion za 15 dana maksimum.

E, braćo, da oće već jednom da počne ta sezona pa da se umesto postavljanja stolica pozabavimo fudbalom... :confused

Ali, kako sam ja filozof-amater u slobodnom vremenu, daj da se i ja uključim u (za)datu nam temu... :D

Braćo, ni jedna računica u ovoj zemlji ne može bez filozofije ,,mož da bidne, al ne mora da znači,,!

Sve je relativno, čak i sama relativnost, i što bi Ciga rekao svom sinu koji ga je pitao u čemu je razllika između ,,besplatno,, i ,,džaba,, - ,,Pa, eto, ti ideš u školu besplatno...al džaba!

(Tako smo i stolice dobili besplatno, al pod uslovom da smo popili hektolitar piva kojeg smo platili...)

Elem, a ,,stolično-nameštaljska,, razlika je u ovome - možda negde stolica mož da se zameni za dva minuta, ali možda je to tamo negde neka relativno nova stolica sa relativno novim šrafovima koji nisu ,,zapekli,, zarđali i slično, (kao negde gde stoje recimo ,,100 godina,,) i, ako ne možeš da ih odršrafiš ,,pod odma,, - nego se (da izvinu dame) ,,drkaš,, s nji pola sata, e onda je situacija sasvim drugačija...

Pa čak i da je sasvim lagano zameniti stolicu za dva minuta, niko nije u stanju da 8 sati neprekidno ponavlja isti pokret, odršafljivanja i zašrafljivanja - osim Čarli Čaplina u filmu ,,Moderna vremena,,... pa je zato i on posle izlaska iz fabrike šenuo i umesto šrafova počeo da zavrće gospodi i damama dugmad i kragne i sve što stigne...svugde videći samo šrafove...

Ima svega i svačega u ovoj našoj zemlji, i nerada, i lenjih, ali, nemojte braćo još i vi, da smanjujete plate radnicima koji primaju po tih bednih 200 evra...(ako primaju...)

Dajte neke plemenitije ideje, ako može... :cry:
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Izvinjavam se ako je bilo reci, ali ako nije..

Da li je moguce da nam je sajt FKP ovoliko spor? To toliko amaterski deluje, da li je do hostinga, da li su ga natrpali kojekakvim gedzetima i zezalicama pa to vise ne moze da opsluzi odredjeni broj poseta ne znam, ali po meni je ovo katastrofa. Amaterski sajt u ocigledno prenatrpanom WordPressu na ko zna kakvom hostingu, ali neverovatno mi je da niko ne vidi to.

Ja odavno nisam posecivao sajt, sad sam pratio ove tekstualne prenose malo i smucilo mi se.

http://www.webpagetest.org/result/140127_QG_K0Y/1/details/
http://www.websitetest.com/ui/tests/52e674ec8b5f027e1b00002a

Citav minut do renderovane strane eeeej :D pa to je sprdnja.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jokana i Petrića volim da vidim makar i na tribinama (danas protiv Koreanaca). Nadam se da to znači njihovo približavanje klubu i moguće uključivanje u rad nove uprave.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Bili su i na prosloj. Kao sto i onda rekoh, ogrijava, obasjava :D.
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Na obukama su, konkretno Petrić.. Prvi trener Bežanije je čini mi se..
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nisam video da je neko okačio i da je bilo reči o tome...
Još preksinoć je Vučić gostujući kod Olje Bećković izjavio da su okončane istrage o malverzacijama u naša 3 najveća kluba i da se očekuju dalji koraci. Nema sumnje da sve ide u svrhu narednih izbora i izbornih rezultata ali to je za one šupljoglave koji formiraju svoje stavove na ovakav način. Ja se radujem, bez obzira što će pravda biti selektivna i što će i dalje mnogi biti zaštićeni. Neko mora da plati, makar i onaj koji je najmanje kriv. Mada, ko zna, možda nas Acika iznenadi hapšenjem neke krupnije ribe. Ne mislim na Snežu...

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...75410-Mucke-sa-prodajom-igraca-slede-hapsenja
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Вучић може да направи хаос, само ако то буде хтео.
Лоповлуци у Партизану и код цигана су прешли све границе, буквално је власт учествовала у пљачкама.

Ко зна, ако му то буде одговарало, можда падну Ђурић (овог пута и за пљачку Партизана), Весић (сетите се тек оног интервјуа у Моцарту када је ексклузивно откривено да је Вучић случајно открио Весићеву умешаност у намештања утакмица - то више нико никад није поменуо).
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Gde Vesic da padne, pre ce da padne toranj na Avali.
Doduse, znajuci koliki je bolesnik ppv, ne bi me cudilo da se kreten nekome napolju zameri i krk... Naslovna u kuriru ili setalica na arkanovom severu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Двоглави,

нисам рекао да ће пасти, кажем да постоји толико ''материјала'' за поменуту двојицу - да би их могао ухапсити без проблема.
Има ту још много ликова, али ова двојица су ми најупечатњивији ''фудбалски'' радници.

Наравно, жгадија се обезбедила, Мали (ето и њега у ккфмп), Човић, Весић...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ко зна, ако му то буде одговарало, можда падну Весић (сетите се тек оног интервјуа у Моцарту када је ексклузивно откривено да је Вучић случајно открио Весићеву умешаност у намештања утакмица - то више нико никад није поменуо).

Kada posle objavljivanja ovoga u svim medijima kreten Vesić nije priveden na razgovor, čisto da bude bar kao šarena laža, da se udovolji narodu, već se preko ovoga prešlo samo tako, on i još par kretena nikada neće odgovarati.
Konačno pišanje poštenom narodu u lice!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.291
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Meni ovaj odlazak bagre u Izrael i pregovaranje sa Zahavijem uopste ne uliva povjerenje.

Odlazeca uprava ovo ne radi, pogotovo ako znamo kakve su namjere tog Zahavija.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ko kaze da ce Grubor negde otici?
I ko kaze da se islo kod Zahavija?
Nasedamo previse na novinske clanke koji su u 90 posto slucajeva netacni, razumem ja da oni cekaju po aerodromu i hvataju te poznate gde putuje ko i prave pricu, ali postoji milion razloga zasto se islo u Izrael ili bilo gde. A koliko znam Pini uopste ne zivi u Izraelu.
Budite srecni sve dok nam Zahavi ne zavali onog njegovog duduka Aleksa :D

A opet sa druge strane mozda su otisli tamo da uzmu neki procenat i slicno... Mozda su prodali Zivkovica, mozda milion stvari. U svakom slucaju novinari ce poslednji saznati za bilo sta, ni jedan potpis ne mogu oni da napisu tacno u novinama sem ako im ne javi neko iz saveza, sve ostalo su natucanja i nagadjanja. Eto Informer cita forum ovaj, shvatih to jutros po njihovoj zadnjoj strani.
 
Top