Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Dako da Bog da se PArtizanom nikad više ni ne baviš!!!

Član UO koji neće da se bavi svojim poslom?!?!?!

Zgražavaš se nad navijačima koji su tebe dovoli u UO, jer su podržali tvog kandidata?!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
President, kada navijaci uticu na funkcionisanje kluba, obavljaju ad hoc razgovore ili male 'konsultacije', kao i upadaju na treninge i slicno, to je znak da je klub sve samo ne ozbiljna i profesionalna organizacija. Ako je ovo iznad tacno, a nadam se da nije, to je slika koliko smo nisko kao klub organizaciono pali. Da sam je predsednik kluba, znalo bi se gde je navijacima mesto: tribina. Svoj stav neka iznose putem svog novca i svojih grla.


OK, slažem se. Ali trenutno pravo odlučivanja imaju i predstavnici navijača je su u Skupštini kluba. Dok god je tako, mogu da utiču. I ovoga puta sreća živa što je tako.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Otkazali sekretarijat...ponestalo im tema za njega... :puke:puke:puke
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Istini za volju, govance paradersko, freestyle filozof, nezavisni umetnik i istovremeno član mnogih stranaka, veliki borac protiv miloševića i član sps-a, nije član upravnog odbora, nego skupštine.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kakav je smrad ovaj dragojevic, jebote nije ni pet dana sastavio u UO vec se zgadio svima a i sam sebi izgleda ,mada je to inace karakteristika (los covjek) za rezisere i glumce generalno.

Napisah neki dan da ce nele bez veze da laprda, kakva losa procjena.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
E, da... Ove godine nisam dobio čestitku za božićne i novogodišnje praznike, iako sam vlasnik sezonske. Prethodnih godina su se dobijale, čak mislim u vreme ili pre našeg franjevačkog Božića :D, ove godine još ništa.

Jel neko od upućenijih zna nešto o tome, da li će se slati i ove godine ili je naša marketing služba opet zabriljirala po običaju?

Први пут у последњих 7 година, колико имам сезонску, нису послали честитку. Некада су слали и неки мали календар.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Све ово што нам се сад дешава, има и своје добре стране:

- сада је свима јасно да ова Управа неће радити у интересу Партизана.
- режисер и глумци су само срадови и ништа више. Посерем се на њихово ''гробарство''
- Маркјо ће бити миниран док га не отерају или сам не да отказ.
- објавиљивање плата играча, потенцијалних појачања је чиста дестабилизација екипе.


Јасно је да ће бити велике борбе за клуб, јер су решили да нас униште.

Мора се истерати до краја ко је хтео смену Николића!!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Tipicna SNS pretnja...

2ir5a36.jpg

Upravo maltretiram ovo govno na tviteru. Kaze da sam necivilizovan i da sam sigurno cergar, jer njega Grobari postuju. Kakav degenerik, "javna licnost".
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
@je-ne-a:
a hoce li biti sednice uo sutra?

koliko sutra, ocekujem da svi clanovi uo(koji budu kontaktirani od strane novinara), pohvale rad nikolica i dodaju da je sve bilo "napumpano" od strane medija. tumbakoviceva i ciriceva sudbina je zasigurno u rukama zeca. ocekujem pomilovanje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovo je Marko sinoć kasno rekao Stojadinoviću, znači pre današnjih dešavanja:

marko-zurnal.jpg


Mislim da se Marko više neće oglašavati u narednih 5-6 dana, bez obzira na današnja dešavanja.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ovo se mora isterati do kraja, ovo je nevidjeno miniranje trenera i igraca, u samo 2 dana se pojavljuje spisak sa platama i desava se ovo sa Markom.
Jos se i ovaj kako neke kolege sa foruma kazu "kul lik" dragojevic javlja sa ovim urnebesnim tvitovima, i to sada kad je u upravnom odboru.
Ne odu li minimum Tumbakovic, Ciric i Dragojevic iz kluba momentalno, nemamo cemu dobrom da se nadamo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Dako da Bog da se PArtizanom nikad više ni ne baviš!!!

Član UO koji neće da se bavi svojim poslom?!?!?!

Zgražavaš se nad navijačima koji su tebe dovoli u UO, jer su podržali tvog kandidata?!!!

Ovom izgleda krivo sto nije postao clan UO. Stalno kmeci a tek usao. Zanima me bas da li je sta pricao dok nije postao clan skupstine?

Inace, glasajte http://mondo.rs/a757851/Ankete/Sport/ANKETA-Marko-Nikolic-da-ode-ili-ostane.html
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Za drauga člana foruma "zive":

Bravo!!! Hvala što si isforsirao ovo slanje mailova i komentara davajući na jednom mjestu listu email adresa i što si, dok smo svi bili bjesni, odreagovao brzo i trezveno. Nikad nećamo saznati da li je ovo naše angažovanje imalo uticaja na promjenu odluke a njie nemoguće da jeste. Bravo momčino!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nadam se da ce maloumna uprava izaci sa iole prihvatjivim saopstenjem ko je i kako dosao na ovu ideju koja je uzburkala fudbalsku scenu..
Ono sta mi je sumnjivo je sledece :
Ivan Tomic nema PRO licencu i nema pravo vodjena ekipa u Jelen Super Ligi..
Ako je ovo tacno zbog cega i zbog koga ovolika frka..
Znam da su u nasem marketingu nepismeni i u ovo doba godine vec u sopingu ali kontam da nije razmisljano o smeni da bi vec klub objavio demanti..
Ili su svetske muvare i lazovi ili nevidjeni nesposobnjakovici..
Jadna majko jadnije svatova !!
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Nema teorije da mi možemo spojiti dva dobra, namjerno sam pokušao da se ne nerviram, nisam čitao vijesti i postove sinoć i jutros, a još bio i zauzet a danas se baš iznenadi vijest da Marko ostaje. HVALA BOGU! Ali u svakom zlu ima neko dobro, makar znate na šta su sve ovi novi-stari spremni. I danas se sve vratilo "u normalu", trener ostaje, i sutra će opet iskrsnuti nešto, opet nerviranje, opet patnja, opet guranje noge za spoticanje.. Moram i ja da pohvalim forumaša Zive, djelovala je akcija. A vjerujem da ovaj forum čita i neko iz uprave i nije im bilo svejedno. A kad vidim koliko musavi ne vole Marka, mogu samo reći dabogda nas on vodio još dugo dugo vremena. Čega je sve bilo, polusezonom sam zadovoljan, a činilac tog podviga je i trener. U nastavku sezone biće 2x teže, jer kako smo i primjetili, uveliko se vrše pripreme za zvezdino proleće.


Srđane Dragojeviću, napuši se kurca! Još jedan argument na račun priče oko ovih "prijatelja kluba" koji će nešto pomoći. Na njih ne računajte.

PS: Čestitka dobro izgleda, upalite zvučnike. :D:
http://www.sr.partizan.rs/102079-srecni-praznici-3/

Пази што је 500 циганштина и по који малоумни снс "гробар" гласао за смену Марка Николића

Јесте ли се понадали мандовчине, а?

:kur

Pazite rezultate... :buhaha:buhaha:buhaha Još jedan dokaz da ankete ničemu ne služe, a neko ko je spretan sa ovim stvarima bez problema može nabiti glasova koliko hoće za određenu opciju. Kako je ovdje uzorak par hiljada, onda je vjerujem još lakše.

AxMpPon.jpg


Baš me zanima sastav ovih 500 što su glasali da Marko ode.. :pickaciganska
 
Последња измена:
Top