Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
@monSi

:D brate, on kao dete kad se uplasi pa prekrije oci rukama, ono, kao opasnost prosla...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Covjece pocinje da mi se pravo gadi sta rade sa ovim web sajtom. Ajde sto nisu popravili gresku sto sam rekao, da kad na pocetnoj strani kliknes utakmicu ne ide samo na sliku, vec sada kad kliknes na utakmicu PARTIZAN - RAD, ide na utakmicu od prosle nedelje Donji Srem - PARTIZAN. Uzelo mi je par minuta da skontam sta se desava...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
To je samo jedan od segmenata koji potvrdjuju koji smo mi kurac od kluba trenutno, u svakom smislu.

Eeej, pa oni nisu pametni da odvoje dio novcanih sredstava da se recimo bar taj sajt napravi, da izgleda svjetski. Ono je uzas zivi na sta lici, i vizuelno i u svakom drugom smislu.

Muka me uvijek hvatala kad sam svracao tamo, sve dok nisam prestao, jer koji kurac ja da ocekujem bolji i uredjeniji sajt, kad su mozgovi u klubu zadovoljni "radom" marketing sluzbe.
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Covjece pocinje da mi se pravo gadi sta rade sa ovim web sajtom. Ajde sto nisu popravili gresku sto sam rekao, da kad na pocetnoj strani kliknes utakmicu ne ide samo na sliku, vec sada kad kliknes na utakmicu PARTIZAN - RAD, ide na utakmicu od prosle nedelje Donji Srem - PARTIZAN. Uzelo mi je par minuta da skontam sta se desava...

Ćuti kad uopšte i ide na naš sajt. Zamisli, mogao je link da te odvede na, ne daj Bože, neki drugi sajt, što me uopšte neće začuditi (ako se u budućnosti desi). :buhaha
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Da u ponedeljak ocekujemo izvestaj o potrazivanjima FK Partizan i onda tacan podatak koliki je zapravo dug?
Rekose do 15.3 ce biti gotovo sa tim
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
partizan.jpg


I jos masa drugih "otpisanih" zarad profita lopova, a ne Partizana jer danas jasnije nego ikad vidimo koliko je Partizan imao koristi od odlaska ovih igraca (jer jelte fudbalski klub zivi od prodaje igraca....ccc). U tome duhu...jebem li vam mamicu lopovsku, DABOGDA vam debelo preseo svaki dinar, para, cent i evro koji ste oteli od Partizana.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Uprava je donacijom u KK samo dobila na vremenu. Malo su dobili vazduha.
U jednoj ruci drže pogaču, pa "hrane" KK i navijace. Dok druga ruka drži nož, i čeka pravi trenutak.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Tamarin tata se zalaze za mir i ljubav u svetu.
Veliki trener, sposoban i uspesan rukovodilac, dobar covek.

Drugari, danas je veliki dan, saznacemo koliko se duguje nasem Partizanu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Samo da čestitam upravi što su izdržali 18 dana bez blokade računa. Do juče.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Samo da čestitam upravi što su izdržali 18 dana bez blokade računa. Do juče.
Dobro, hajde nemojmo sad preterivati. OK, jeste blokada, jesu 4.000.000 dinara od juče, jeste to 33.000 €, ali stvarno ne vidim razloga da se baš odmah "zatalasa" tako. Kad se samo setim na šta se uopšte nije "talasalo" ili se vrlo malo "talasalo" prethodnih godina, tačno mi pozli zbog tog sećanja i ovog sad.

Igrači su u velikoj meri podmireni, omladinska škola takođe, zaposleni još najmanje (mada su i oni dobili nešto i treba još nešto da dobiju ovih dana, pa bi onda bili "samo" 1-2 plate u zaostatku) i treba zato malo "prikočiti" sa tim skakanjem na sve, svakog i svašta.

Malo je šizofreno postalo sve ovo. :(

Ne, nisam naprednjak, jebo im pas mater naprednjačku, ali posebno onoj njihovoj vrhušci, pa tek onda, mnogo kasnije njihovom "sitnišu" oličenom i u 2-3 njihova sitna lika u FK Partizan.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Zar nije leglo 3,2 miliona evra?
Ako ostanemo bez titule nece im vredeti ni +10 miliona evra,istog trena da se tornjaju svi iz kluba.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Treba im pružiti šansu. Polako, ima vremena za blokadu na iznos od 33 miliona eura.
 
Top