Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.928
Nemoj tako Jasmina, sad opet mora da pronadju prevodioca, jos ako ima vise znacenja, a ima, muke zive ce da budu...:D
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Hahaha, Svinjogojstvo i Petarda oće u zemlju da propadnu. Baš mi je drago.

i0ZGl4r.png
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
A jel' ima ovih komsomolaca da hakuju ovaj FK fejsbuk pejdž i da ga terminiraju jer kad god ga otvorim doživim transfer blama. Ili me neki prodžekšn daunira?
I što kaže naša omladina - leptejebo...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ne znam šta da kažem povodom dolaska predsednika i petardinja u halu.

S jedne strane ,hrabar potez i za razliku od Djurine ekipice ovi se pojavili i pustili nas da im kažemo šta mislimo o njima .

E sad ,da li su mislil da pošto su pljunuli kintu za KK ,da će navijači da im ćute , ne znam , možda su se tu malo zajebali .

Ja nisam juče vikao "uprava napolje".
Nisam, jer mislim da je juče posotojao samo Partizan i mislim da ni ciganku ni Čovića nismo trebali da spominjemo.

Juče nije bilo mesta nikakvoj negativnoj energiji .
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Ja nisam juče vikao "uprava napolje".
Nisam, jer mislim da je juče posotojao samo Partizan i mislim da ni ciganku ni Čovića nismo trebali da spominjemo.
Juče nije bilo mesta nikakvoj negativnoj energiji .
Potpuno se slažem sa tobom...ako je to nekom bitno....lepo si rekao - juče negativnim emocijama jednostavno nije bilo mesta...nikakvim negativnim emocijama.

Informacija: Juče je Ž. Pantić snimao u hali (ne naravno na terenu) emisiju u kojoj su zajedno bili Dule i Popović. Sutra uveče će biti emitovano na SOS-u, u redovnom Pantićevom terminu (21h).
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sta li su teme? A da, da Dule ce reci hvala i posle pustite da uprava Fk "odradi" jos koji mesec (Petricevih sest) pa da vidimo...
A fb stranica Fk-a :puke sramno.
Obratite paznju na Saponju, kapiram da Biki salje masne porukice cim je mali zabalavio :buhaha
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
i ja se slazem da juce nije bilo ni mesto ni vreme za vredjanje bilo koga pa ni doticnr iz FK,em su pomogli KK em su bili pozvani od istih!!!:banghead
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Гамад која је уништавала, која уништава и која ће уништавати фудбалски клуб се мора дочекати онако сваки пут! Да донирају и 24 милиона евра КК и даље ће бити то што јесу.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Željko Pantić sinoć sedeo sa Zekom i Popovićem. Jasno je čiji je to čovek bio sve ove godine, po čijem nalogu je radio... Ne verujem više nikome!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Potpisujem post Nikole od prvog do poslednjeg slova, nisam nikad bio neki obozavatelj tog Pantica ali sada jos manje.
Kako samo gleda u Zeku sinoc ko ozebao u sunce jadnicak.

A one male njuskice farmer i tulumbica kako su se uzvrtilu ko da su sjeli na eksere, pamtice i oni proslo vece ali po losem.
Bar dok kradu da se malo i zarumene u licu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Željko Pantić sinoć sedeo sa Zekom i Popovićem. Jasno je čiji je to čovek bio sve ove godine, po čijem nalogu je radio... Ne verujem više nikome!

Zeljko Pantic je izgubio svaki kredibilitet! Posmatrao sam ga juce, jer sam imao sasvim solidnu poziciju za to. Covek jednostavno nije mogao da se skrasi cekajuci da mu navrati ekipica, a onda je sav vazan, sa puno digniteta nabacio stone face i tako tera u svom zamisljenom svetu. Medjutim najjadnije od svega u toj saradi je bilo na samom kraju - kada je vec masa okupirala igrace na terenu, a gosn' Svinjar nam se malo pogubio od svog SNS krda, pa mu je brze bolje gosn' Pantic pritrcao u pomoc... I tako nesrecnik obigrava oko njega, pokusavajuci da ga zabavi dok se preturaju po masi - a nit nesrecni predsednik zna sta ovaj govori, nit je ovaj preterano umesan u laskanju... A ljudi okolo u stanju potpune ignoracije!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
NENADANI PRILIV NOVCA: Partizan profitira od transfera Nastasića!



Tačnije, Partizanu pripada 2,5 posto na ime klauzule o solidarnosti (što je oko 262.500 evra) i još 1,25 posto na ime trening kompenzacije koja pripada klubovima u kojima je trenirao pre odlaska u Mančester siti (oko 131.250 evra). Ista suma novca pripašće i Fiorentini.


Mislim da je ovo ovde greska, da zvanicno ta sredstva idu Teleoptiku, jer Matija nikada nije za FKP bio registrovan.


Sad bando lopovska da uplatite nekju crkavicu i vaterpolistima i rukometasima posto su vam ove pare iovako pale s neba... ni krivima ni duznima.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Био је регистрован, лиценциран још као 17-годишњак. Имао је број 24. Није играо, да се не поквари посао Фаљију, иако се знало колики је таленат.

Ево, има вест овде, мрзело ме да тражим по званичном сајту:
http://www.sportal.rs/news.php?id=30169
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@ANDREI RUBLEV
Bljak, kakve face na poslednjoj slici.
Podrzavam skandiranje.

Posle svakog gola, posle svake pobede, posle osvojene titule (dace bog!) treba da im se skandira!
 
Top