Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Proverio sam datume priliva od Skuletica i UEFA.
Sve je u 2015, potvrdjeno sa visokog forumskog mesta.
Ne bih nista dodao na gornji upis izuzev: draga sns/ db upravo, nismo megatrendovci, mrtvu vam majku jebem!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.057
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Ove godine plasman u ligu sampiona donosi fantasticnih 14 miliona eura.Pa "strucnjaci" nek prave analize i izvestaje i nek izvode zakljucke.Jasno je gde lezi spas.Ali naravno "strucnjaci" ce provuci cuvenu i revolucionarnu ideju o stednji i stezanju kaisa.Sa ovakvim upravljanjem kluba i transfer politikom dug ce biti sve veci i veci.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Лигу Шампиона са Бабовићем, Грбићем и Којићем сигурно нећемо видети. Сигурно је да одлазе Дринчић и Андрија Живковић, ретке светле тачке у овом тиму Партизана.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Mitrović izgleda u Newcastle za 18M jevra. U mom selu dva'est osto o' toga je 3.6M. Prije poreza, ako postoji porez na izvezenu robu i usluge. Imal' šta para Nele?
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Moze li neko da potvrdi da mi zaista imamo od Mitra 20 posto ukoliko je to tacno lepa lova ce nam kapnuti od procenta.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
A Djurini zelenasi??? :wink:
Jedino nas vadi to sto cerga ima dug od 50-70 miliona pa "ne smeju" da nas diraju inace bi prosli kao KKP.
Izvestaj za 2015 dobicete u martu 2016...tako to ide,jbg :?
Prodavati mlade igrace,ok...ali kada odigraju malo i za Partizan i bez (po novom )trece strane.
Vratiti publiku na stadion,ok...koliko mora ljudi doci i kolika cena karte mora biti da bi se to iole osetilo na 15 domacinstava po sezoni u JSL.
Real dovede Ronalda pa 50.000 navijaca kupi originalan dres za 150 eura, ali mi to nemamo,ako neko kupi solju ili upaljac,kacket.

Mali off ali i nije u sustini:
pisao sam sinoc o onom malom sto ima astmu pa cale ne sme da ga vodi na fudbal zbog bakljadi i ostalih pirotehnickih sredstava.
Cackam jutros nesto oko kola i ozbiljno razmisljam da ih prodam i dam pare za KKP :wink:,kad prilazi mali i kaze ajde da se kladimo u sok. Ja reko ajde.Kad on...ko je dodao loptu Stevanovicu 90.godine protiv Intera iz Milana za 1-0,smeje se i drzi uperen prst u mene i ceka odgovor. :buhaha
Ajde znam da je stari Vujadin ali pocnem da nabrajam,Jokanovic,Visnjic,Scepovic,Djurdjevic,...nije,nije,nije vice mali...ajde reko predajem se...i on srecan kaze Stanojkovic...odem kupim mu gusti sok. Grobarstvo...tacka.
Moracu ozbiljno da se podsetim istorije za buduca ispitivanja :wink:
Mozda kad bi se klub okrenuo prema takvoj buducnosti sa pogledom na slavnu proslost...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
A da tih 20 % ne ide Ðuri i Jestrogolu!?

Da ide Partizanu... Prosto previše lepo da bi bilo istinito obzirom na to ko je ugovarao detalje!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Troskovi opreme oko 800.000 €? Kakve, bre, to ugovore oni potpisuju?
1. 800 000 € na ime nematerijalnih troskova? Sta je to nematerijalni trosak? Kamate, kazne , sporovi, obestecenja iznose vise nego troskovi takmicenja kod kuce i Evropi zajedno sa odrzavanjem stadiona? Prihod od tri igraca 2,5 miliona? Mene bi bilo sramota da iznesem ovu nebulozu, a kamo li da u javnosti pravdam ovakav izvestaj. Samo visina sume za neplaceni porez sa ovakvim rashodom i prihodom se kosi sa zdravim razumom. Nisam po struci racunovodja, ali se dovoljno dobro razumem u ekonomske tokove da primetim da je u pitanju ili diletantizam, ili kradja, a verujem da je i jedno i drugo u pitanju. Kako bilo, ogromna sramota za klub.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ovo pas s maslom ne bi polizao. Gotovo svaka stavka je diskutabilna i izveštaj izgleda toliko konfuzno i nepismeno da u najmanju ruku budi sumnju. Zakup stanova 30 miliona, kao da udomljavaju azilante iz Afrike. Pominjanje održavanja stadiona na 2 mesta sa brojkama koje se razlikuju 5 puta...Jedini cilj ovog nazovi izveštaja je da se opravda novo čerupanje tima za par meseci. To direktno sledi iz izlaganja druga Stečajnog Maričića..
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
U maju izbacis izvestaj da je dug kada se odbiju potrazivanja 12 miliona.
Onda na kraju sezone uz uzetu titulu i kup, kazes da je dug sada oko 6 miliona (pare od Skulete, UEFA koje nisi racunao, plus od Mitra) mozda nesto vise, ako se ugradjuju i preuzmes sve zasluge, jer si za samo 6 meseci...
Prosto.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.177
Reaction score
744
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Nije razjasnjena situacija:
- zateceni priliv od UEFA u 2015, na ime sezone 2014/15. Bilo bi razumno staviti tu stavku kao napomenu. Ne vidim to jasno iskazano u poslovanju za 2014.
- Novac od Skuletica. Realizovano u 2015. Mora biti naglaseno u napomenama uz izvestaj za 2014, ili bar kroz projekcije poslovanja ili kao deo izvestaja za prvi kvartal 2015.
- Nema detalja oko prava FK u daljim transferima igraca.

Плус рате од трансфера које долазе на наплате ове године!

Чујеш, 4 милион евра ненаплативо. Па нисмо продали Обрадовића за 20 милиона па да нам поледња рата буде реда величине милиона. Или спонзорски уговор са Гаеником. То је можда 100-200 К евра...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Od sponzorstva u 2014 godini smo dobili 780 hiljada evra.

Tuga jbt pa vise nas KK ima para od sponzora.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Kad je vec stadion pominjan...na DVD izdanju povodom 60 godina fudbalskog kluba Partizan a zove se "Partizan u Evropi" predstavljen je i famozni novi stadion...na originalnom DVD-u snimak traje oko 3 minute...ali ovih 20 sekundi je u principu to.
Inace DVD je i siromasan i ali i zanimljiv,mnogo zanimljivih golova,bio sam totalno zaboravio na njega...verovatno ga mnogi od vas imaju.

https://www.youtube.com/watch?v=ENUTcAOseP4

********nije mi namera reklama******
http://www.superkorpa.com/proizvodjac/partizan-u-evropi---dvd-partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.057
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Od sponzorstva u 2014 godini smo dobili 780 hiljada evra.

Tuga jbt pa vise nas KK ima para od sponzora.

I onda se postavlja pitanje koja je uloga i funkcija politickih kadrova,drustveno sportskih radnika i ostalih postavljenika od nekoga i necega? Cekaj.Ne donosis pare,ne ulazes u klub,ne garantujes ni za sta,ne dajes nista klubu ,a oces da ucestvujes u upravljanju i rukovodjenju.Daj tako mogu i ja da budem predsednik i clan UO.Legalna pljacka!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
kao i sve do sada, zataskace i tu lovu od mitrovica, i to naredne godine kad raja zaboravi sve te silne cifre i procente. sreca pa postoji internet i copy&paste. zali boze sto nema novinara koji bi u stilu nas forumasa postavio pitanje u fazonu:"kako to sad, a gde je ono?"
suma sumarum: posle djure, matrica ostaje ista...guraj dalje.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Da se napravi spisak svih potrazivanja za koje znamo,i lako cemo naci nekog novinara koji ce im postaviti ta pitanja
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Milion stvari se tu ne poklapa..
Cinjenica je da je zadnjih 20 godina klub potkradan od svih garnitura koje su ga vodile..
Cinjenica je da niko nije odgovarao,niti ce ikada..
Kao sto ce i ovi novi maznuti lovu a takodje nece odgovarati..
To je veca tuga od velicine duga..
 
Top