Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
A i bez obzira na ideologiju sa kojom se covek poistovecuje, to ne iskljucuje veru u postojanje Boga... Ja jesam "levo" orijentisan u smislu da je socijalna pravda ono za sta se zalazem i da komuna (zajednica) bude ispred pojedinca, posto to svakako i jeste (kao i u slagalici, delovi slagalice su nista dok se ne sklopi cela slika) ali isto tako verujem da nismo nastali od velikog praska i niza slucajnosti (evolucija) vec sa nekom svrhom (teleoloski dokaz) i da je taj tvorac Bog.

Evolucionisti objašnjavaju da je prauzrok života slučaj, dok kreacionisti tvrde da je to delo Tvorca. Sve se svede na ograničenu zabludu. Druže, dobrodošao u partiju.
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Pišu po novinama ( smrdljivi informer-da ga ne kačim ) da nam predsednik duguje preko 70 miliona dinara za neplaćene poreze za firmu " Bravo " koja je inače ugašena, kao i prethodnih ..

Djura takodje duguvao grdnu lovu i državi i dobavljačima..

Jel moguće da je to nivo Partizana.. ??? :banghead:banghead
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Evolucionisti objašnjavaju da je prauzrok života slučaj, dok kreacionisti tvrde da je to delo Tvorca. Sve se svede na ograničenu zabludu. Druže, dobrodošao u partiju.

Ne znam da li provociras ili ne (s obzirom na postove na drugim temama u poslednje vreme :D ) ali ne bih bas tvrdio da je to ogranicena zabluda (Dekart i Spinoza su me sa te strane apsolutno pokrenuli)... :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pisu i da je Gulan tuzio klub... i da trazi svoj novac...

Po prvi put sam na strani nekoga ko tuzi Partizan...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako je neko zaslužio da mu se isplati i poslednji dinar onda je to Gulan. Jebo ga Ramadani!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Pišu po novinama ( smrdljivi informer-da ga ne kačim ) da nam predsednik duguje preko 70 miliona dinara za neplaćene poreze za firmu " Bravo " koja je inače ugašena, kao i prethodnih ..

Djura takodje duguvao grdnu lovu i državi i dobavljačima..

Jel moguće da je to nivo Partizana.. ??? :banghead:banghead

Prijatelju, to nije ni deseti deo od onoga za sta ga sve "duze".. Polako...



Sto se Gulana tice, kamo srece da smo mu platili da uopste ne dolazi..:pop
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
VAZURA ZA KURIR: Dovešćemo igrača od milion i po evra

Kakva je trenutna finansijska situacija u klubu?

- Otkad smo došli u klub, vratili smo 1,2 miliona evra na ime poreza, 1,5 na ime plata, na oprost igrača uštedeli oko 755.000 evra, isplatili 200.000 klubovima i 800.000 dobavljačima. To praktično znači da smo dug koji je iznosio 14,7 miliona evra smanjili za oko četiri, ali to ne znači da će na kraju ove godine on biti manji za toliko novca, jer smo imali troškove, ali će sigurno biti znatno manji - kaže Miloš Vazura.

Ipak, zaposlenima se i dalje duguju tri plate i šest naknada za prevoz?

- To je tačno i do kraja ovog meseca dobiće dve plate, a trudićemo se da u najskorije vreme isplatimo i pomenute prevoze.
Opet pozitivna nula... I -15 miliona pride!

Vazurina filozofija!
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.340
Reaction score
2.802
Miki legenda znači napada Ligu Evrope. Prodaje Živkovića, Abua i Brašanca, tera Božinova i Fabrisija i dovodi nekog srpskog Mutua, mada može i originalni, dobrih ideja se ne treba odricati, ma koliko pljuvali prethodnike.

Menoti tog nesretnika vraća u fudbal, na malu pozornicu evro-scene, i sa još nekonkurentnijim timom gazimo do finala gde dobijamo Benfiku na penale. Samo da oni budu treći u svojoj grupi u LŠ, to Vazuru legendu muči najviše.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Pišu po novinama ( smrdljivi informer-da ga ne kačim ) da nam predsednik duguje preko 70 miliona dinara za neplaćene poreze za firmu " Bravo " koja je inače ugašena, kao i prethodnih ..

Djura takodje duguvao grdnu lovu i državi i dobavljačima..

Jel moguće da je to nivo Partizana.. ??? :banghead:banghead

Видиш да се систем не мења. Нађу тако неку будалу, која је дебело у привредном криминалу, и поставе га да буде преЦедник, тј. нешто као одговорно лице у овом удружењу грађана које се зове ФК Партизан. Као што су и мутавку говорили: "потписуј, ионако ћеш да идеш у затвор".

Иначе је цео систем јако ригорозан :)buhaha), па дозволи да фудбалски клуб који обрне 15-ак милиона евра годишње буде само удружење грађана, за које ти треба 10 потписа у станици полиције да региструјеш. Нпр., ако са 10 истомишљеника региструјеш "Клуб поштовалаца Џене Џејсмон", правно ћеш бити у равни са ФК Партизан.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Tacno ako,najbolje bi bilo da igramo u finalu protiv Benfike,jer ona ima prokletsvo trenera Bele Gutmana.

Vazura je previse iskusan za posao koji obavlja,ocekujem da nam prvi psihopata srbije posalje nekog znatno mladjeg da vodi klub.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Iz Vazurinog izlaganja zaključujem da smo mi vratili četiri miliona i zadužili se četiri miliona, možda i malo više. Uprava vraća dugove, ali jebiga, radi se, moramo se i zaduživati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.185
Volim da peckam romuljage oko toga ko im je predsednik, oko njegovih izjava, pojave...u poslednje vreme sve redje to radim, jer kad vidim facu ove nase svinjure, pa jos kad procitam njegove izjave, ostanem bez teksta, ali bukvalno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Eh, zaboravih malopre na drugoj temi da pomenem onog Albanca iz Tirane što navija za Partizan, a opcija ,,edit,, ima neko vremensko ograničenja, šta li...tek, to i jeste više za ovu temu...
Da, i ja sam za to da ga klub časti kartom za, npr. Atletik...što da ne...za mene je zaista bilo iznenađenje da tamo ima nekoga ko se deklariše kao navijač Partizana...
Nažalost, verujem da mnogima smeta što je čovek Albanac, ali nekako mi se čini da je mnogo bolje da se nađe bilo šta što je ljudima zajedničko (npr, naš F.K.) nego da se ratuje i ubija...
Ne bih voleo da ovde zatim započnem tešku temu Kosova i odnosa sa tamošnjim Albancima, pa da se onda razvije neka polemika za koju bih ja bio pokretač, ali samo ću reći, da ako želimo da imamo neku osetnu ingerenciju, ili neki veći uticaj na tom Kosovu, ne možemo se praviti kao da ljudi koji žive tamo, a Albanci su, ne postoje, ili da treba svi da se isele odatle...
Problem traje vekovima i nisam tolika budala pa da mislim da će ga neka sitnica rešiti, oni tamo sigurno ne bi ni pristali da igraju u okviru neke naše lige (ili liga), ali pitam se i da ali ih je iko pitao tako nešto...
Izvinte na skretanjima, ali, eto, dajte tom čiki kartu, ako ničemu krupnom to ne korsiti, bar neće ni da smeta...u ovom okrutnom svetu i to je nešto...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.914
Reaction score
13.814
Jes pa da ga nadju cigani patriJote sa "nekada Juga", prebiju, a nas uefa lisi evrope za sva vremena...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa taj albanac je veci navijac Partizana od svih njih zajedno. Nekada smo bili gospodski klub.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.512
Локација
Žrnov
Nego, šta bi sa sponzorom koji će da kešira za ime stadiona?

Eto, nema sad remetilačkih faktora u KKu pa što ne pljunu tamo neku kintu?

Nadam se da shvatate da je dolazak Vučelića na mesto predsednika najverovatnije definitivni početak kraja JSDPa.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.185
Jao da :banghead
kad sam procitao da ce DUSKA VUJOSEVICA na celu SD da zameni milorad vucelic, smejao sam se od muke, a u sebi sam se zdrao.:banghead
Cime je ON zaduzio SDP da bude na njegovom celu?!?!?!:prekrsti:puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zadužio je svojim lopovlukom i desetinama krivičnih prijava. Duguje nekome pa mora da odradi!
 
Top