Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Partizan izražava iskreno saučešće Crvenoj zvezdi i porodici nastradalog mladića. Apelujemo da stadioni budu mesta sigurna za naše porodice i decu, a da navijačke strasti prenosimo isključivo na bodrenje i podršku timova na terenu tokom fudbalskih utakmica." I to kažu oni koje svoje navijače maltretiraju, puštaju plaćenike na njih, zabranjuju ulaz i slično. Ima li kraja licemerstvu majku vam jebem odvratnu!?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ja se baš i ne razumem u te stvari ali kako to cigani dobiju licencu a imaju makar duplo veći dug od nas?

Sportski aspekti? Infrastruktura? Pravni aspekti? Finansije?
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.332
Gledaju se dugovanja igracima i klubovima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nisam htio komentarisati o tome pred derbi jer je moguce da je bio neki spin pa moram sad. Zna li ko kako se zavrsilo ono sa Trbojevicem? Ono je najblaze receno sramota, ali zato prvo pitam.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Partizan izražava iskreno saučešće Crvenoj zvezdi i porodici nastradalog mladića. Apelujemo da stadioni budu mesta sigurna za naše porodice i decu, a da navijačke strasti prenosimo isključivo na bodrenje i podršku timova na terenu tokom fudbalskih utakmica." I to kažu oni koje svoje navijače maltretiraju, puštaju plaćenike na njih, zabranjuju ulaz i slično. Ima li kraja licemerstvu majku vam jebem odvratnu!?

Neverovatno.

Poklale se neke dve grupe bitangi u petak vece u kojoj je jedna bolje baratala nozevima od druge, i ovi izjavljuju saucesce. Ko zna koliko ljudi juce je umrlo od raka, srca, sloga, od nemanja za lekove jer su pare od penzija i zdravstvenog osiguranja otisle na Kvinsija Milera i Ibanjeza, a oni izjavljuju saucesce fudbalskom klubu koji, koliko god mi bio odvratan, veze nema sa gomilom klinaca koji su se klali zbog neke krpe,picke, ili pecene svinjske glave.

Dan kasnije nam ne sviraju cist penal u derbiju i utakmice sa direktnim konkurentom za 2.mesto a oni nista.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
E da, i ja sam komentarisao to danas sa mojim kumom! Pokradose nas na nasem stadionu, a upravu onako lagano boli kurac da protestvuje ili izda jebeno saopstenje! Ko navija za Partizan, a podrzava ili ima razumevanje za ovu upravu, je tezak idiot, tezak!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Znam da nije mesto Gazda Webo kaznjavaj brate ali ovo je jace od mene.

Cestitam vam na izboru,tek sad ce da nam kuka majka.Politika me ne zanima,Partizan je moja partija a ti si vucicu unistitelj Partizana,i zato JEBI SE CIGANE ISFRUSTRIRANI.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Partizan izražava iskreno saučešće Crvenoj zvezdi i porodici nastradalog mladića. Apelujemo da stadioni budu mesta sigurna za naše porodice i decu, a da navijačke strasti prenosimo isključivo na bodrenje i podršku timova na terenu tokom fudbalskih utakmica.

:pop

sta reci, koju posluku porat??????????!!!!1!!!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Znam da nije mesto Gazda Webo kaznjavaj brate ali ovo je jace od mene.

Jeste mjesto ovde, direktno utice na nas klub.

Ovde kod nas se mnogi pitaju odakle vucicu ovi glasovi....prosto:

Penzioneri( ovi sto vjeruje sve sto cuju na tv)
cigani
ljudi koji su ucjenjeni


Za 50 godina kad budu pricali kako su mangupi bili opozicija i borili se protiv ove vlasti.

Braco Grobari, ne treba bojkotovati, sramota kako nas je malo na stadionu...Borimo se za Partizan.

Zivio Partizan, Zivio Dule Vujosevic!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Znam da nije mesto Gazda Webo kaznjavaj brate ali ovo je jace od mene.

Cestitam vam na izboru,tek sad ce da nam kuka majka.Politika me ne zanima,Partizan je moja partija a ti si vucicu unistitelj Partizana,i zato JEBI SE CIGANE ISFRUSTRIRANI.

Само полако, како ствари стоје доста је то климаво. Да не улазимо детаљно у политику, много је ту различитих чинилаца којима је свашта обећано, а без којих нема већине у скупштини. Идеално за комбинације, талове, уцене, компромисе ... То ће се наравно директно одразити и на изборе у Партизану за месец дана.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da smo ozbiljan klub tu postoje dve opcije, ili ide sad za 10 miliona ili se ceka da sazri kao igrac i ide za 4 godine za 20 miliona, mi naravno nismo sposobni ni za jednu opciju

Prodace ga da se potkrpi Jovica i to je to.

Sto se tice Partizana i Vlahoviceg ucinka, jasno je da mali jos nije spreman za seniorski fudbal, to se videlo protiv stopera Cukarickog, jednostavno fizicki jos nije dorastao, nema to srce i snagu kao sto je imao Mitar, ali ima mnogo veci fudbalski talenat, ali to u ovom trenutku nije dovoljno.

Uostalom videcemo ubrzo kakvu ce pricu da nam Bjeka servira i sa kime
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Само полако, како ствари стоје доста је то климаво. Да не улазимо детаљно у политику, много је ту различитих чинилаца којима је свашта обећано, а без којих нема већине у скупштини. Идеално за комбинације, талове, уцене, компромисе ... То ће се наравно директно одразити и на изборе у Партизану за месец дана.

Neće to imati nikakve veze, jer je već sada jasno ko će biti sledeći predsednik.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizan-odredio-cenu-za-vlahovica-260499.html

Koje gluposti...

Sad Mihajlović sigurno neće otići, on nam je potreban, ali zato navalite na dosta mlađeg i perspektivnijeg, samo dajte pare i nosite!

Edit: Da se razumemo, ne treba prodati ni jednog ni drugog ali VLAHOVIĆ JE DETE!

Uopšte se ne bi iznenadio ako ga prodaju sledećeg meseca, jer njima dolazi kraj i treba nešto da se ućari pred odlazak.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Neverovatno.

Poklale se neke dve grupe bitangi u petak vece u kojoj je jedna bolje baratala nozevima od druge, i ovi izjavljuju saucesce. Ko zna koliko ljudi juce je umrlo od raka, srca, sloga, od nemanja za lekove jer su pare od penzija i zdravstvenog osiguranja otisle na Kvinsija Milera i Ibanjeza, a oni izjavljuju saucesce fudbalskom klubu koji, koliko god mi bio odvratan, veze nema sa gomilom klinaca koji su se klali zbog neke krpe,picke, ili pecene svinjske glave.

Dan kasnije nam ne sviraju cist penal u derbiju i utakmice sa direktnim konkurentom za 2.mesto a oni nista.
:D
Jasno....
Cak nije ni to u pitanju nego 20 idiota ,medju kojima i ovaj rahmetli napali dvojicu momaka sa devojkama i ova dvojica ih iskasapili :buhaha
Neverovatno,ali istinito.Ti jos povrh svega izrazavas neko saosecanje sa pizdama koji su isli 20:2 pritom ova dvojica u fazonu,lepe cipelice ,cvece za devojke ,leptir masne:D,sede sa devojkama....
I naravno grobari prvi pohrle da izjave saucesce :pop Najezim se od blama kada vidim one cigqanske parole ..."dokle da se ubijamo".....grom vas ubio
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kada smo roknuli Djuru frizuru iako smo redali titule kao nenormalni sada i zasluzujemo da budemo jebani XX godina :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ђура фризура не зна да изговори реч "титула", а не да их ређа.

Зар је толико тешко прихвати, и похвалити рад људи из клуба (пре свих тренера млађих категорија, и тренера првог тима, осим гранта-преваранта и Чика Црног)? Зар је тешко прихватити да су године, и године тешког рада Партизану донеле убедљиво најбоља појачања из омладинске школе (или директно из омладинаца, или из Телеоптика). Зар је тешко укапирати да су том тиму прикључивани најбољи играчи у Србији, који већ нису били у клубу, уз квалитетне стране играче.

Зар је тешко укапирати да су цигани за све то време, сав новац добијан од државе улагали у своје џепове, у своје навијаче и у судије и медијску машинерију? Још је Пикси увидео да не могу да приђу Партизану у производњи играча, и да једино огромним кредитима за довођење играча са стране могу да парирају? Нису могли, да није било судија, и СНС-а 2014., освојили би ми 8 титула за редом!

Не Ђура јебени мутави! Него ФК Партизан! Не због њега, него упркос њему! Ако је тај нешто урадио, уз камарилу која га је држала ту - јесте да је сјебао сав тај тешки и мукотрпни рад омладинске школе! Зашто се прича о цени за Влаховића?! Због "система" који је редао Ђура мутави,под контролом Ружића.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Džaba nam jaka škola kad nam je država postala manja od zrna psulja...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Bjeković pristao na izbore 24. maj

Osnovni cilj očuvanje mira u FK Partizan i želja da se ne remeti takmičarski ciklus, stav je opozicije u Humskoj 1 koja je prihvatila termin Skupštine

Ispod saopštenja su potpisani članovi Radne grupe: Nenad Bjeković, Ostoja Mijailović, Duško Jovanović, Momčilo Vukotić, Dragoljub Vukadinović, Vladica Kovačević, Zoran Pašalić, Mustafa Hasanagić, Nenad Vučković, Zvonko Varga, Dragan Veljić, Dmitar Nikolić, Savo Milošević, Mile Jovičić i Andrija Jokić.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:602578-Bjekovic-pristao-na-izbore-24-maj
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa dok se ne formira vlada. Nisu sigurni da li će im biti potrebni socijalisti...
 
Top