Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
http://www.telegraf.rs/sport/fudbal...c-je-uradio-vise-od-svih-silnih-partizanovaca
Opet hvali silikonsku usnu.

Do kad više ovo kenjanje po navijačima Partizana???

Povraća mi se od njega ali najgore što jeste u pravu. Toliko smo imali naših na vlasti i niko ni prstom nije mrdnuo ali bolje i to nego kao Boris Tadić koji je šutnuo najskuplji penal u istoriji srpskog fudbala.

Poenta je da za nas apsolutno jeste svejedno ko je na vlasti, nismo preteranje manje bili ugnjetavani za vreme vladavine nekog partizanovca. Pa u najgorem kanalu kada su bili cigani, oni su jedva imali tim za Super ligu pa su morali da im sviraju po 15+ penala kako bi im omogućili da budu bar drugi (isključivali protivničke igrače kao i sada bez razloga dok njih niko ni tada nije smeo da pipne), iživljavali se kao i sada nad svima, jednom čak nisu uspeli da im pomognu ni drugi da budu...

Ta pomoć nije došla toliko do izražaja jer smo mi imali muda u međusobnim susretima koji su odlučivali o prvacima, ali zapitajte se šta bi bilo da to nije bio slučaj (ne bi bilo ni dominacije). Dobili smo svaki derbi koji je nešto odlučivao i to će ih večno boleti jer uz svu tu podršku nisu uspeli da spreče našu dugogodišnju dominaciju.

P.S. O generalno raspodeli para nemam uopšte reči jer se ne radi o 50+ miliona €, već se radi o neograničenoj količini novca. Da imamo slobodno novinarstvo to bi valjda neko i pitao dotičnog (dotične) bez obzira na navijačku pripadnost novinara.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.842
Da li moze Vucelic da odgovori na jedno konkretno pitanje: sta je to taj zvezdas toliko puno uradio za Partizan, kako bi i mi ostali Partizanovci znali? Da ne zivimo u neznanju...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Sve ovo sto uprava Partizana radi kada su se ohladile strasti, samo potvrdjuje koliki je bolesnik i psihopata ciganski diktator na vlasti. On je monstrum.

I pokazuje koliko ga se ljudi boje. Pogotovo oni na polozajima.

Samo voleti Partizan jos vise i jace, dok se povlaci linija izmedju njih i nas.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Čovek koji je samostalan i živi od svog rada ne može biti ucenjivan i ponižavan.

Tragedija što su naše uprave uspele da popljačkaju klub koji vode, na čelu su bili i jesu korumpirani ljudi, kriminalne poslovne prakse, kasu kluba kada je imalo nešto u njoj trošili su za sopstvene potrebe i uzimali procente za transfere bez papira i razne druge sramne kombinacije.
Zbog stalne finansijske bede u kojem se klub nalazi na čelo kluba su dovođeni ljudi od politike sa idejom da nešto od vlasti"dobiju" za valjda klub.
Jesu Grobari, neki od njih i "bolesni" u ljubavi prema klubu kao što je većina od nas ali njihovi dosijei, poslovi i reslovi su ih slomili i tako je kako je, crno kao podloga na kojem pišemo komentare.
Banda se drži, na primer kod komšinice drolje prema optužnici tužilaštva Srbije njihova "legenda" ih je popalila na prost način za 10tak miliona evra, popalili državu Srbiju za neplaćeni porez i dobit i PROSLAVLJAJU MU ROĐENDAN bez blama na mestu zločina i pljačke.

Kada bi mene ili većinu vas kojim slučajem postavili na čelo kluba, smatrali bi to velikom čašću i nadoknade za troškove i platu ne bi uzimali. Problem je što častan čovek ne može da dođe na taj položaj.

Jao bre ljudi velika katastrofa, baš mi je teško.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Da ne kačim link vesti i teram vas na čitanje svih bljuvotina tandema terzić-mrkela, izdvajam deo koji je u najmanju ruku čudan.
Terzić ne spori da je Zvezda loše odigrala derbi, a da je Partizan bio sjajan.
"Narod je očekivao debakl Partizana i trijumf Crvene zvezde zaboravljajući da je Zvezda u vrlo kratkom periodu odigrala dve veoma teške i iscrpljujuće utakmice, i fizički i emotivno, protiv Salcburga i Napolija. Bili smo potrošeni. Čuo sam se posle utakmice sa Batom Mirkovićem. Znate šta mi je rekao? Terza, ja sam vas i očekivao kao izduvan balon. Ne možete vi da se napnete u tako kratkom periodu i po treći put, a nama je ovaj derbi bio sve. Očekujem ipak da će bodovna razlika rasti u skladu s kvalitetom dva tima, a to znači da će kako prvenstvo bude odmicalo biti sve veća i veća".
Mozzartsport
Ne liči ni malo na Batu, a opet da neko tek tako izgovori niz laži, ne znam šta da mislim.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Trener Partizana da izgovori ovako nešto, i još Terzića zove da mu to kaže? Wtf? Ne želim da verujem da je to tačno, a ako jeste, pa šta ćeš ti na tom mestu ako će razlika da bude sve veća i veća? Koji ti je motiv onda? Ma nema šanse...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Kad sam pročitao vest bukvalno sam pomislio sam u paralelnom unuverzumu. Nerealno zvuči, nadam se da je neistina
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Tako je, sad čitam na mondu. Što je babi milo to joj se i snilo. I ja tebe očekujem u zatvoru, džukelo!

Edit: Ali ako ga je stvarno zvao to je jedan veliki minus... Ej bre taj šljam da zove trener Partizana, još da mu se obrati sa "terza" :puke:

Ma da posle Koline sve je moguće pa i Klatemburg iz arabije da ga je zvao jer nije mogo da spava...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Tacno Jasmina zadnja recenica je ono sto dr mr tarzan ocekuje. Ali docekace tvrdi grobarski kurac umesto vecu bodocnu razliku
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Redjaju se ponude za Blekija. Citam da je uprava Fiorentine odbila ponudu od 40m eur.
Koliko se secam nama treba da pripadne 15 ili 20%. Jel zna neko upuceniji detalje?
P.s. kad bi se samo sav taj novac trosio namenski. . .
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи ми титулу можемо освојити једино ако добијемо све утакмице до краја, они имају 14 клубова који ће им се склањати. Нас ће само још више да краду. Иде сада Ниш гдје и да су савршени услови тешко се стиже до бодова, а овако све ми се чини да то је немогуће. Све у свему треба да идемо из све снаге. Човјек са потјернице прича сада шта жели јер му се може, све му је допуштено. Нама само треба да се уздамо у играче и тренера, да их са подршком тјерамо да играју више него што могу. Од управе вајде нема, овај их држи са јаја и чим мало пустили гласа овај стегао јаче. Да би се одбранио Партизан ми морамо као навијачи и на трибинама и овако указивати на главни проблем.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Sada terzić odjednom glumi velikog gospodina, njegov klub se priprema za PSŽ, sudije u Srbiji nisu problem, za uvođenje je VAR tehnologije, bodovna razlika će biti sve veća i veća...
A sećate se samo pre 2 sezone kako je kukao posle svake Partizanove pobede, posle svakog derbija, pa onda nakon finala kupa kad je hitno sazvao KZŠ. Plakao je nakon Voždovca, kukao da im tada nisu svirana još 2 penala, bio cirkus i podsmevanje.

E baš zato bih voleo da opet oseti taj grobarski kurac na kraju sezone, da vidim kakve će alibi priče da sastavlja.

A u međuvremenu uprava Partizana kupi mrvice i zadovoljava predsednika svih predsednika. U usta ih sve j.... od Vučelića pa zaključno sa Ilievim. A između njih i sve članove uprave.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da li neko zna, da li je ijednog trenutka u poslednje vreme kontaktiran Ivan Tomic za SD-a?
 
Top