Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Не подржавамо и ограђујемо се од таквих ствари: да се дерби ставља у контекст политике. Обавио сам разговор са Жељком Пантићем и ставио му до знања да то више не ради – открива Милош Вазура.

Nista od poena pizdolizac pa zasto se nisi zahvalio predsedniku svih zvezdosrba ?
Slabo je ovo mora jos dublje da se uvuces u ajatolahovu guzicu bezkicmena spodobo.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Od danas nam je račun u blokadi za 15 miliona dinara ! Marš iz Partizana, bando lopovska !
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Potrošili pare od prodaje najboljih igrača prošle godime i novac od UEFE. Neka mole vrhovnog vođu da im sponzori omoguće prihod bar od jedne sedmine ciganskih para.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Ja stvarno ne znam sta je sa našim ljudima u upravi i sa našim fudbalerima i bivšim i sadašnjim kad treba da nesto napišu ili da u medijima kažu.
Da li su debili ili šta?
Odakle takva poniznost?
Pogledao sam gostovanje Ilieva sa Savićem, i Iliev je sramota za svakog navijača Partizana.
Aj sto ne ume da spomene da je sudija loše stajao, da nije ništa video i da je odluku doneo posle traženja igrača Zvezde i to srcem a ne očima jer je Zvezdin navijač.
Nego ne ume da odgovori da bez obzira kako je Stojković stajao on je šut odbranio.
Ne ume sam da spomene sramotnu izjavu Mrkele, pa ni da kaze nešto posle spominjanja voditeljke.
I na kraju ciganskom govnetu neodgovara na potvrdu da je naš golman za ludnicu, koji potvrđuje Mrkeline reči.
Žalosno ko nas predstavlja i kako.
I tako uvek?!!!
Pa progovorite jednom normalno, ne morate vređati al barem se branite od ciganskih govana.

Taj savic je retard. Najodvratnija njuska od svih njihovih bivsih igraca, glup ko tepsija. U svakom smislu!
Iliev...vice kad je doveo #51, a sad cuti? Prpa, aaa? Podviknuo gazda, blokirao racun, nalozio da se protera Stojkovic? Govnjiva motka...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Izvor?

Ne znam baš dobro pravila ali mislim da nije normalno da neko dođe i napiše da nam je račun u blokadi zbog manje od 130.000 €. Pretražio sam većinu portala i sličnu vest nisam našao.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Не подржавамо и ограђујемо се од таквих ствари: да се дерби ставља у контекст политике. Обавио сам разговор са Жељком Пантићем и ставио му до знања да то више не ради – открива Милош Вазура.

Nista od poena pizdolizac pa zasto se nisi zahvalio predsedniku svih zvezdosrba ?
Slabo je ovo mora jos dublje da se uvuces u ajatolahovu guzicu bezkicmena spodobo.

Hoće li konaćno rak da udari tamo gde treba? On nam je zadnja nada da pokosi ova govna što nam blate klub...

Evo čitam sada da su jadnog Stojkovića poslali na PINK da se izvinjava, nisu imali muda da skupe i stanu iz svoga kapitina. Zajebao sam se za njih je rak ipak pitomija varijanta....
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Mislim da sam posle dužeg vremena konačno pogledao i taj jedan vesnik... Pantić je još i pojačao pričanje o politici, za Marića se zapitao da li je pijan ili drogiran i tako, cigane je potkačio još jače za neke stvari od osnivanja i rekao da njih i Dinamo Zg. vezuje međusobna ljubav tj. da ih je vezivala u nekadašnjoj državi. Ludnica. :D

Takođe baš ih je potkačio i da su bili najveći komunisti dok nisu osetili da će država da se raspadne (to je ono što nekoliko vas priča za buduće situacije koje će se sigurno događati tj. da će pričati kako su i AV oni bili opozicija).
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja razočaran nisam, niti u Stojketovo pokajanje, niti u poltronsku upravu. U zemlji gde se iskren rad i zalaganje, čitajte, Stojketova odbrana gola, ocenjuju kao paranoja i šizofrenija, a trampa papaka i svinjskih glava za robote i leteće automobile, dobar poslovni potez, zaštita egzistencijalnog minimuma postaje primarni cilj bivstvovanja svih aktera sumorne srpske stvarnosti. Borba za ono malo što nas čini živima dovodi do ovog fudbalskog rijalitija gde se naš golman šalje na pink da se izvini Djuri što ga je tukao, zbunjeni vazura na rts, da potvrdi priču online studenta američkog koledza, ilijev na klupskoj televiziji objašnjava svoju bezgrešnost i sve u cilju pomirenja zbog batina koje smo mi po ko zna koji put dobili. I svi akteri ovog fudbalskog rijalitija i ne shvataju da zaštita tog njihovog egzistencijalnog minimuma ne vodi nigde drugde nego do obrušavanja celog sistema gde je prva kolateralna šteta naš voljeni klub. Videli smo kako su nam u prethodnim rijalitima nastradala dva kluba, rekoh jednom da više ne letimo i ne plivamo, sad kad nam zemlju izvuku ispod nogu, nisam optimista.
Nisam razočaran u Stojketa, on je kao bokserski džak, navikao je na udarce bez izvinjenja pa i kad mu u trenutku proradi savest, brzo bude vraćen na fabrička podešavanja. Uprava me ne može razočarati, jer od njih se i očekuju Potemkinova sela. Ja sam iznova razočaran stanjem svesti ovog našeg naroda, svakim danom dobijam potvrdu submoralnog i nadrealnog geta u kojem je satran, gde su kukavičluk i poltronstvo društvena zanimanja, a ljudsko dostojanstvo ideal koji je davno izumro. Da je ovo poslednje na snazi, ova naša uprava bi odavno bila bivša.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Stojković je odreagovao onako kako je i 90 posto ovog foruma nakon derbija,onako iz srca,besan.Da li je promenio mišljenje,neverujem.Da je ostao pri svom stavu trpeo bi Partizan,trpeo bi on lično.Ubeđem sam da je posle ovoga definitivno prelomio i da ga posle zimske pauze više nećemo gledati u našem dresu.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Stojkovic je posle svega javno oznacena meta u njihovoj sekti. Nema tu sta vise da se prica da li bi on i Partizan ispastali ili ne. Ispastace kako god okrenes, a ovo izvinjenje je samo bio iznudjeni javni samoprekor, kazna za neposlusne i poruka neodlucnima. Iskreno, nisam ocekivao od njega to pokajnistvo ali mu na kraju ne zamjeram, ako nista drugo, rekao je u lice pred milionima nesto sto mnogi zele ali iz raznih razloga ne mogu ili ne smiju.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Stojković je za razliku od naših legendi ,bivših i sadašnjih igrača makar reagovao ,da nije bilo pritiska iz kluba ne bi bilo ni njegovog pokajanja. Mislim da ce zimski prelazni rok to potvrditi.
 
Top