Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
da je moguce, najsrecniji bi bio da nas na neku foru zakucaju u trecu ligu. onda raspuste sve iz klube, i puste nas da tada radimo sta hocemo.
za pocetak, osnivamo skupstinu bez zeca.
Upravo ono što sam i ja predložio nekoliko post-ova pre. Problem leži u tome da će se oni boriti da budemo večito drugi i da igramo evropu jer tad ulaze neke pare u klub. A oni su zbog toga (novca) i tu. Začarani krug
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
sve mi se smucilo jos od vremena Djurica kad smo bili 6 puta zaredom prvaci a u Evropi nista nismo uradili, niti je klub stao na neke stabilne noge, toliki prihodi od ulazaka u evropska takmicenja i od transfera a klub je samo tonuo i dugovi su se povecavali, od tad sam izgubio interesovanje za domaci fudbal, jer nije bilo poente vise, dok god se ne privatizuje sluzice za muljanje, kradju i bogacenje nekih polupismenih idiota, stranacki podobnih i laznih biznismena... naravno da je nemoguca privatizacija kad se tu vrte ogromne pare i politicari moraju da se bogate preko fudbalskog kluba... ovo sto nam rade sada trenutno je neverovatno ponizavanje, da ne mozemo da se resimo Gmazure i Vucele... Evidentno da se nece promeniti nikad nista dok se kriticna masa ne skupi i ne organizuje neki pravi protest a tu mislim na neke nerede posto ovako samo moze da se pise po forumima i komentarima i sve ostaje isto, pitanje dal ce se klub ugasiti.... a mozda treba i pokucati na vrata predsednika drzave jer problem krece od njega, posto je evidentno da leci svoje komplekse na Partizanu i to u vecini sportova...
Pitanje je gde su te legende naseg kluba, nema ih nigde godinama...
Cigani su najavili gradjanski rat ukoliko Bjekovic postane predsednik FSS, (naravno da ih ne podrzavam nego komentarisem) da se njima ovo desava sto i nasem klubu, mogu da zamislim sta bi se desavalo... ne bi sigurno sedeli skrstenih ruku
a sto se tice toga sto ljudi ne dolaze na stadion da podrze klub, mislim da nema veze sa losim rezultatima nego je ljudima vec vise muka od ovog taloga i mulja...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.208
nema veze mi mozemo i sa dvojcem v v da funkcionisemo vazno da duljaj sprema ekipu za dalji tok prvenstva. Dole od 8 mesta ne mozemo a ako se ubode neki kup to nije tako lose bice para za punenje djebova. Ko ce sada da te preuzme duznik si na ime poreza 17 miliona evra to je jedan dug enigma gde se sve duzi a plus svaki dan da slusas da treba da se plati porez od strane predsedmika tesko nama a FK je trebao da bude pravi reprezent uspesnog kluba i uzor za ostale klubove u JSD. Vise nam niko pa ni bog ne moze da nam pomogne.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.567
Локација
Beograd
Čuje li se Milivoje Ćirković? Nešto sam navikao ranije na njega da bude bundžija, sad ga nema nigde...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432
U celom cirkusu nedostaje samo Đani Ćurčić i onda možemo da kažemo da smo sve probali.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.454
Локација
Македонија
Čuje li se Milivoje Ćirković? Nešto sam navikao ranije na njega da bude bundžija, sad ga nema nigde...


CIRKOVIC-M-12-2022-13079-01-1200x801.jpg




odgovor na tvoje pitanje
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.567
Локација
Beograd
Znam to, zato i pitah, možda mu je ostalo nešto od "dostojanstva", pošto isto nije propuštao da iskaže prethodnih godina...
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Ima li neke vesti o bratu dijabateu,rece gmazura,da je trebao jos u nedelju,izgleda da mu pobegao avion
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Veliko hvala clanovima skupstišne i velikim Grobarima na podizanju ruke u petak i jednoglasnu podršku Vucelicu :
Goran Pandurovic ,Ivica Iliev ,Igor Duljaj,Ivan Curkovic ,Ivica Kralj ,Dejan Rusmir ,Goran Arnaut ,Dragan Velanac ,Zecevic Zarko ,Branko Rasovic Drazen Bolic, Nemanja Jovšić ...
Hvala Vam dobri ljudi ..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbt da mi je neko pričao za Rašovića starijeg i Duljaja, aj Rašović možda i duguje neku uslugu za sina ili šta već, ucenjen je senilan, ali Duljaj ispao takva smradina uhlebljena poltronska.
Ne da ne zaslužuje podršku neko konstantno jebanje majke od prvog do 90og minuta i svaki sledeći tako.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432
Duljaj je iskoristio priliku da upiše FKP u svoj CV, nadam se da će da "poveže staž" brže nego Šilobad.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.034
Локација
Beograd
Izgleda je Duljaj konacno,doduse sa jedno 25 dana zakasnjenja, zauzeo mesto koje mu kao delegatu skupstine i pripada. Inace prema mojim informacijama,ovoga puta je podrzao rad skupstine FKP koja je odbila da razresi vucelica, preko punomocnika. Dakle nije bio licno prisutan vec je dao ovlascenje.
 
Top